укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ділові жінки. Запозичуємо успіх

Київська торгово-промислова палата стала майданчиком для обміну досвідом та комунікації німецьких та українських підприємниць.

Майстерня «Жіноче підприємництво: виклики, інструменти підтримки та представництво інтересів», яка організована у рамках  німецько-українського партнерського Проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine, надала можливість повчитися у Евелін де Гройтер, представниці однієї з найвпливовіших Асоціацій підприємниць Німеччини (Verband deutsсher Unternehmerinnen, скорочено VdU). 

Евелін очолює департамент преси та зв'язків з громадськістю VdU. Вона також відповідає за міжнародні проекти Асоціації. Завдяки членству в глобальному об'єднанні FCEM (Les Femmes Chefs d'Entreprises Mondiales, Всесвітня асоціація жінок підприємців) VdU контактує з діловими жінками в більш ніж 120 країнах світу.

Учасники майстерні – представники Київської, Івано-Франківської, Чернігівської, Одеської, Донецької, Волинської торгово-промислових палат, а також члени комітетів жінок-підприємниць названих палат змогли дізнатися про досвід побудови сильного об'єднання, перейняти методи роботи такої структури, формування трендів та методи представлення жінок у політиці та економіці. Разом з тим представники регіональних палат, які опікуються координацією роботи названих комітетів, поділитися з німецькими гостями своїми досягненнями.

Німецький досвід цінний для розвитку комітетів. Жива мережа та віддане представлення інтересів відрізняють Асоціацію ділових жінок Німеччини із самого початку діяльності. Чіткий профіль економічної політики і послідовна прихильність поліпшення умов життя жінок у німецькій економіці формували історію асоціації протягом більше шести десятиліть. Мережа була створена в далекому 1954 р. підприємницею Каті Альманн та її 30-ю однодумницями. Асоціація швидко набула членський склад і за кілька років перетворилася в усталену міжнародну мережеву структуру.

Засновники VdU об'єднали свої зусилля для поліпшення умов життя жінок у німецькій економіці.

За словами Евелін де Гройтер, «ми хочемо залучити більше жінок до підприємницької незалежності, на керівні посади, поліпшити сумісність сім'ї та роботи для жінок і чоловіків, а також дати жінкам-підприємцям сильний голос у суспільстві та політиці».

– Жіночий бізнес має багато спільного з німецьким, хоча б в тому, що почав активно розвиватися, коли в країні спостерігалася досить складна економічна ситуація, наприклад, у момент переходу до самостійної держави. Українські жінки дієздатні, вони хочуть самореалізації та готові діяти.

У багажі нашого комітету – проведені воркшопи, круглі столи, ділові ігри, під час яких жінки отримали нові навички. Київська торгово-промислова палата надає можливість зробити презентацію своєї компанії, багата різними інструментами для підвищення кваліфікації. Доступ до бізнес-освіти Палата забезпечує завдяки центру бізнес-освіти. У нашому активі також багатий досвід з міжнародних зв'язків, організацій бізнес-місій, є всі можливості для розвитку жіночого лідерства, – зазначила перший віце-президент Київської ТПП Людмила Сізікова, координатор комітету жінок-підприємців при Київській ТПП.

Читайте також:На спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництваУ Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членівЗапрошуємо приєднатися до найбільшої профільної виставки GULFOOD 2019!Протидія кіберзагрозам починається з освітиЕксперти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»Київська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості«Щоб контакти переросли в контракти» - у Києві відбулося спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу з українськими бізнесменамиМалий та середній бізнес показав інвестиційну привабливість закордонним партнерам

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis