укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

«Зелене світло» для прискорення чесько-української співпраці

У Київській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч керівництва Палати, її президента Миколи Засульського, віце-президентів Палати – Володимира Коляденка і Віталія Майстренка з представницькою делегацією Чеської Республіки – депутатом чеського парламенту Богуславом Халупою, адвокатом Антоніном Шімічеком, підприємцем, керівником великих інвестиційних проектів у галузі машинобудування та енергетики ЧР й України Георгієм Ніколаєвим.

Учасники зустрічі наголосили на необхідності поглибити роботу між чеськими та українськими діловими колами, інтенсифікувати партнерство між підприємствами двох держав.

Нині, незважаючи на наявну довголітню співпрацю, Україна посідає лише 20-е місце серед торгових партнерів Чехії. Останні роки характеризувалися послабленням економічних зв'язків, науково-дослідницької кооперації, культурних проектів та ін.

Богуслав Халупа і Георгій Миколаєв висловили думку чеських підприємницьких кіл про те, що бізнес і суспільство Республіки зацікавлене приділяти більше уваги своєму найближчому східному партнеру – Україні. Настав час перемикати «жовте світло» економічного руху на «зелене». У цьому зв’язку важлива також взаємодія і інформаційному просторі двох країн. Власне, мова йде про поглиблення цієї співпраці, що загальмувала в останні п'ять років, виведення її на новий рівень.

–Київська торгово-промислова палата, враховуючи її багаторічний досвід підтримки зовнішньоекономічної діяльності, велику членську базу, що складають провідні підприємства столиці, представники малого та середнього бізнесу, готова надавати всебічну підтримку чеській стороні, –зазначив Микола Засульський. – Найбільш перспективними для співробітництва є галузі енергозберігаючих технологій, науково-технічного співробітництва у цілому, адже українська наука має великий багаж новітніх розробок для різних секторів економіки, а Чехія може підтримати впровадження їх в життя, в області IT-технологій, кібербезпеки, медицини, освіти та інші. Крім того, український ринок в цілому відкритий для роботи на ньому іноземних підприємств, готових інвестувати в українську економіку, використовуючи високий потенціал вітчизняних фахівців.

Чеська сторона може розраховувати не тільки на допомогу Київської торгово-промислової палати, а й Київської обласної та регіональних торгово-промислової палати, ТПП України. Для цього потрібно воля і конкретні дії з боку чеського бізнесу.

Читайте також:На спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництваУ Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членівЗапрошуємо приєднатися до найбільшої профільної виставки GULFOOD 2019!Протидія кіберзагрозам починається з освітиЕксперти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»Київська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості«Щоб контакти переросли в контракти» - у Києві відбулося спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу з українськими бізнесменамиМалий та середній бізнес показав інвестиційну привабливість закордонним партнерам

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis