укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Університет банківської справи гостинно прийняв делегацію Київської ТПП

Виїзна нарада Київської ТПП відбулась 21 січня на базі Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи" - лідера серед українських ВНЗ з підготовки майбутніх банкірів і фінансистів, економістів, підприємців, державних управлінців.

Ректор Університету - Кузнєцова Анжела Ярославівна гостинно прийняла делегацію та провела оглядову екскурсію по навчальному закладу. Вона ознайомила з основними напрямами роботи та з історією Університету.

Анжела Кузнєцова зазначила, що перспективними напрямами спільної роботи є надання освітніх послуг для членів палати, комерціалізація результатів наукової діяльності, а також проектно-грантова робота у сфері науки та освіти.

Учасникам зустрічі було презентовано проект Стратегії розвитку ДВНЗ «Університет банківської справи» на 2019-2022 рр. Водночас, представники Київської торгово-промислової палати представили відеофільм про основні напрями роботи палати та про можливі спільні проекти.

Президент Київської ТПП Микола Засульський проінформував про діяльність Палати, зокрема про участь у ділових місіях та нових контактах між українськими й зарубіжними організаціями, про освоєння нових форм співробітництва, участь у здійсненні міжнародних програм та проведення ділових зустрічей, бізнес-місій, конференцій та презентацій. ДВНЗ "Університет банківської справи" є активним членом КТПП ще з 2016 року. Співробітники Університету неодноразово брали участь в заходах під егідою Київської торгово-промислової палати та навіть виступали в ролі спікерів на семінарах.

В результаті зустрічі були обговорені перспективи розвитку співпраці, зокрема:  співробітництво з іноземними посольствами  і консульськими установами, розширення організації спільних науково-освітніх заходів для представників малого та середнього бізнесу за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, розвиток нових освітньо-тренінгових послуг у сфері кібербезпеки та кіберстрахування, сприяння підвищенню іміджу Університету банківської справи шляхом його позиціонування на сайті та офіційних виданнях Київської торгово-промислової палати.

Довідково:

Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" відрізняється високою якістю навчання, європейським підходом до наукової діяльності, сучасною матеріально-технічною базою. Це все стало запорукою того, що понад 90% випускників Університету працевлаштовані.

Унікальність цього українського університету ще й у тому, що він об’єднав спільною метою інститути у різних куточках України: Києві, Львові, Харкові та Черкасах. У всіх цих містах інститути стали потужними науковими центрами з цікавими традиціями та прогресивним студентством.

Університет забезпечує підвищення кваліфікації державних службовців і фахівців для фінансово-кредитної сфери України.

В Університеті можна отримати знання за програмою МВА  та світовими сертифікаційними програмами, підвищити кваліфікацію, а також навчатись дистанційно – для цього створено найсучасніші умови навчання.

Саме тут студенти мають змогу здобути подвійний диплом про вищу освіту міжнародного зразка, пройти практику у впливових банківських установах України, Польщі, Іспанії, Латвії.

Університет – учасник найбільших професійних організацій світу та повноправний член потужних міжнародних організацій, зокрема таких, як Велика хартія університетів (м. Болонья, Італія); Міжнародна асоціація університетів під егідою ЮНЕСКО (м. Париж, Франція), Глобальний договір ООН (м. Нью-Йорк, США) та інших.

Впродовж своєї 75-річної діяльності Університет неодноразово отримував високі нагороди та визнання впливових інституцій. Це перший в Україні навчальний заклад економічного профілю IV рівня акредитації, сертифікований за міжнародними стандартами системи управління якістю ISO 9001-2008.

Читайте також:Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!Сучасні виклики перед торгово-промисловою палатою – об’єднати науку з виробництвомЗапрошуємо на бізнес-тренінг "Прийняття фінансових рішень в управлінні бізнесом"Запрошуємо на бізнес-конференцію «Партнерство в бізнесі»Центр медіації КТПП починає публікацію циклу статей експерта Френка К. ЛейніКожне підприємство і вся Україна – «кадровий магніт»Українським виробникам пояснили переваги Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем та розказали про перспективи ринкуКиїв зайняв шосту позицію в Європі у рейтингу ефективності бюджетних інвестицій10 новин для бізнесу про які варто знатиІноземні експерти визначили інструменти ефективного розвитку альтернативного вирішення спорів в Україні

Календар подій

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis