укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Університет банківської справи гостинно прийняв делегацію Київської ТПП

Виїзна нарада Київської ТПП відбулась 21 січня на базі Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи" - лідера серед українських ВНЗ з підготовки майбутніх банкірів і фінансистів, економістів, підприємців, державних управлінців.

Ректор Університету - Кузнєцова Анжела Ярославівна гостинно прийняла делегацію та провела оглядову екскурсію по навчальному закладу. Вона ознайомила з основними напрямами роботи та з історією Університету.

Анжела Кузнєцова зазначила, що перспективними напрямами спільної роботи є надання освітніх послуг для членів палати, комерціалізація результатів наукової діяльності, а також проектно-грантова робота у сфері науки та освіти.

Учасникам зустрічі було презентовано проект Стратегії розвитку ДВНЗ «Університет банківської справи» на 2019-2022 рр. Водночас, представники Київської торгово-промислової палати представили відеофільм про основні напрями роботи палати та про можливі спільні проекти.

Президент Київської ТПП Микола Засульський проінформував про діяльність Палати, зокрема про участь у ділових місіях та нових контактах між українськими й зарубіжними організаціями, про освоєння нових форм співробітництва, участь у здійсненні міжнародних програм та проведення ділових зустрічей, бізнес-місій, конференцій та презентацій. ДВНЗ "Університет банківської справи" є активним членом КТПП ще з 2016 року. Співробітники Університету неодноразово брали участь в заходах під егідою Київської торгово-промислової палати та навіть виступали в ролі спікерів на семінарах.

В результаті зустрічі були обговорені перспективи розвитку співпраці, зокрема:  співробітництво з іноземними посольствами  і консульськими установами, розширення організації спільних науково-освітніх заходів для представників малого та середнього бізнесу за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, розвиток нових освітньо-тренінгових послуг у сфері кібербезпеки та кіберстрахування, сприяння підвищенню іміджу Університету банківської справи шляхом його позиціонування на сайті та офіційних виданнях Київської торгово-промислової палати.

Довідково:

Державний вищий навчальний заклад "Університет банківської справи" відрізняється високою якістю навчання, європейським підходом до наукової діяльності, сучасною матеріально-технічною базою. Це все стало запорукою того, що понад 90% випускників Університету працевлаштовані.

Унікальність цього українського університету ще й у тому, що він об’єднав спільною метою інститути у різних куточках України: Києві, Львові, Харкові та Черкасах. У всіх цих містах інститути стали потужними науковими центрами з цікавими традиціями та прогресивним студентством.

Університет забезпечує підвищення кваліфікації державних службовців і фахівців для фінансово-кредитної сфери України.

В Університеті можна отримати знання за програмою МВА  та світовими сертифікаційними програмами, підвищити кваліфікацію, а також навчатись дистанційно – для цього створено найсучасніші умови навчання.

Саме тут студенти мають змогу здобути подвійний диплом про вищу освіту міжнародного зразка, пройти практику у впливових банківських установах України, Польщі, Іспанії, Латвії.

Університет – учасник найбільших професійних організацій світу та повноправний член потужних міжнародних організацій, зокрема таких, як Велика хартія університетів (м. Болонья, Італія); Міжнародна асоціація університетів під егідою ЮНЕСКО (м. Париж, Франція), Глобальний договір ООН (м. Нью-Йорк, США) та інших.

Впродовж своєї 75-річної діяльності Університет неодноразово отримував високі нагороди та визнання впливових інституцій. Це перший в Україні навчальний заклад економічного профілю IV рівня акредитації, сертифікований за міжнародними стандартами системи управління якістю ISO 9001-2008.

Читайте також:На спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництваУ Міжнародному виставковому центрі Київська ТПП прийняла нових членівЗапрошуємо приєднатися до найбільшої профільної виставки GULFOOD 2019!Протидія кіберзагрозам починається з освітиЕксперти товарознавчої експертизи Київської ТПП першими внесені до Реєстру системи «ТПП ЕКСПЕРТ УКРАЇНА»Київська ТПП продовжує розвивати партнерство і взаємовигідну співпрацю з Київським міським центром зайнятості«Щоб контакти переросли в контракти» - у Києві відбулося спільне засідання Міжнародного Трейд-клубу з українськими бізнесменамиМалий та середній бізнес показав інвестиційну привабливість закордонним партнерам

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis