укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Успішні підприємниці поділились своїми історіями успіху

У грудні в Київській торгово-промисловій палаті відбулося засідання Комітету жінок –підприємниць.

Спеціально запрошені  гості Лора Невар та Світлана Гайдайчук, успішні, харизматичні, соціально активні бізнес-леді, поділилися своїми історіями успіху та розповіли про світові тренди розвитку жіночого підприємництва, про секрети лідерства та побудови прибуткового бізнесу.

Про жіноче підприємництво у Києві, полювання гендерних стереотипів у суспільстві, про роль жіночого руху, про роль жінки, про еластичний попит, який повинна мати жінка у нашій країні розповіла Наталія Ковалішина - заступник начальника відділу науково-технічної та інноваційної політики управління промисловості та інноваційної політики КМДА, яка нещодавно стала членом Комітету жінок-підприємниць.

В результаті заходу учасниці отримали нові знання, вміння та навички в питаннях розвитку власної справи. Слухачки ознайомилися з поняттями, які необхідно знати сучасним бізнес-вумен, зокрема було виведено формулу успішного бізнесу, знайдено безліч нових бізнес-ідей, сформульовано умови успішного бізнесу, а також визначено основні цінності та мотиватори на даному шляху.

На засіданні також вирішили окремі організаційні питання. Перший віце-президент КТПП, куратор Комітету Людмила Сізікова відзначила, що до складу Комітету жінок-підприємниць входить майже 50 учасниць. Вона представила Голову Комітету жінок-підприємниць Арину Яворських, яка презентувала концепцію розвитку Комітету жінок-підприємниць при Київській ТПП на 2018-2019 роки. На засіданні було обрано заступника голови та визначено план роботи Комітету. Також Тетяна Білас, координатор українсько-німецького партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine, розповіла про активну співпрацю із Київською торгово-промисловою палатою.

Учасниці засідання отримали нові знайомства та практичний досвід.

Читайте також:Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування 55 років!Благодійність як окремий напрямок стратегії розвитку компаніїФінансова грамотність та навички планування витрат та прибутків завжди є актуальною тематикою у процесі управління компанієюЖурнал BUSINESS PANORAMA Київської ТПП виступив інформаційним партнером Міжнародної жіночої премії European Women Expert Awards ім. Ольги ПампухиВласники та представники малого та середнього бізнесу вивчили що таке клієнтоорієнтованість та основні інструменти клієнтського сервісуСемінар-практикум «Розробка, впровадження та підтримка дієвості систем управління безпечності харчових продуктів (НАССР, ISO 22000) на харчових підприємствах. Проведення вутрішнього аудиту на відповідність ISO19011»Київ стає центром синергетики регіональних торгово-промислових палат світуПідприємці знайшли відповіді на актуальні питання в сфері трудових та податкових відносинВ Університеті митної справи та фінансів обговорювали питання українського правового виміруВітаємо нових членів Київської ТПП!

Календар подій

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis