укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Успішні підприємниці поділились своїми історіями успіху

У грудні в Київській торгово-промисловій палаті відбулося засідання Комітету жінок –підприємниць.

Спеціально запрошені  гості Лора Невар та Світлана Гайдайчук, успішні, харизматичні, соціально активні бізнес-леді, поділилися своїми історіями успіху та розповіли про світові тренди розвитку жіночого підприємництва, про секрети лідерства та побудови прибуткового бізнесу.

Про жіноче підприємництво у Києві, полювання гендерних стереотипів у суспільстві, про роль жіночого руху, про роль жінки, про еластичний попит, який повинна мати жінка у нашій країні розповіла Наталія Ковалішина - заступник начальника відділу науково-технічної та інноваційної політики управління промисловості та інноваційної політики КМДА, яка нещодавно стала членом Комітету жінок-підприємниць.

В результаті заходу учасниці отримали нові знання, вміння та навички в питаннях розвитку власної справи. Слухачки ознайомилися з поняттями, які необхідно знати сучасним бізнес-вумен, зокрема було виведено формулу успішного бізнесу, знайдено безліч нових бізнес-ідей, сформульовано умови успішного бізнесу, а також визначено основні цінності та мотиватори на даному шляху.

На засіданні також вирішили окремі організаційні питання. Перший віце-президент КТПП, куратор Комітету Людмила Сізікова відзначила, що до складу Комітету жінок-підприємниць входить майже 50 учасниць. Вона представила Голову Комітету жінок-підприємниць Арину Яворських, яка презентувала концепцію розвитку Комітету жінок-підприємниць при Київській ТПП на 2018-2019 роки. На засіданні було обрано заступника голови та визначено план роботи Комітету. Також Тетяна Білас, координатор українсько-німецького партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine, розповіла про активну співпрацю із Київською торгово-промисловою палатою.

Учасниці засідання отримали нові знайомства та практичний досвід.

Читайте також:Презентація тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергомереджер (ТПП)»Вийшов новий інформаційний бюлетень № 34Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКалендар міжнародних виставок та заходів 2019 рікЗапрошуємо на 2-й тренінговий курс EUREM «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»ТОП-20 найважливіших подій кінця 2018 та початку 2019 для бізнесу та підприємцівГеннадій Чижиков: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістикиЗдобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати14 українських компаній в рамках програми «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС» знайшли нових партнерів

Календар подій

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis