укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістики

20 грудня в Київській торгово-промисловій палаті відбувся інтенсивний семінар «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація», який був розроблений Європейським банком реконструкції та розвитку. Захід був спрямований на покращення знань та навичок з підвищення якості доставки, раціонального використання транспортних засобів, оптимізації маршрутів, зниження витрат на транспортування, збільшення прибутку.

Присутні обговорювали питання, що стосуються: потенціалу державно-приватного партнерства в аеропорту «Бориспіль», стратегії розвитку міжнародних вантажних автомобільних перевезень в Україні і в ЄС, складових собівартості  при  виконанні міжнародних автомобільних перевезень на 2019 рік, логістики, митного оформлення при експорті/імпорті, страхування відповідальності перевізника та автоматизації транспортної логістики в Місrosoft Dynamics 365.

Навчання проводили провідні експерти в галузі транспортної логістики:

  • Євген Дихне, перший заступник генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»;
  • Леонід Хвостенко, директор автотранспортного підприємства Печерська Алея, член експертної Ради при міністерстві інфраструктури України;
  • Катерина Колесник, керівник відділу продажів компанії ZAMMLER GROUP,
  • практикуючий консультант з вибору постачальника логістичних послуг для українських та міжнародних компаній;
  • Станіслав Толочний, керівник митно-брокерського відділу компанії ZAMMLER GROUP, експерт з питань оформлення вантажів в усіх митних режимах та оптимізації кошторису логістичних витрат;
  • Наталія Ігнатенко, заступник директора ASA GROUP та Сергій Сечко, юрист департаменту страхового права ASA GROUP;
  • Олександр Кушнір, заступник директора по роботі з корпоративними партнерами компанії ОntargIT, сертифікований Золотий Партнер Microsoft з компетенціями ERP і Сloud, спеціалізується на  комплексному підвищенні показників бізнесу і максимальній реалізації конкурентних переваг українських компаній.

Центр підтримки бізнесу м. Києва заснований на базі Київської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу був створений у 2017 році. В Україні всього створено 15 таких центрів, діяльність яких спрямована на підвищення конкурентоспроможності та рентабельності українських малих та середніх підприємств шляхом надання їм якісних інформаційних послуг та консультацій. 

З презентаціями спікерів ви можете ознайомитись за посиланням.

Читайте також:Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування 55 років!Благодійність як окремий напрямок стратегії розвитку компаніїФінансова грамотність та навички планування витрат та прибутків завжди є актуальною тематикою у процесі управління компанієюЖурнал BUSINESS PANORAMA Київської ТПП виступив інформаційним партнером Міжнародної жіночої премії European Women Expert Awards ім. Ольги ПампухиВласники та представники малого та середнього бізнесу вивчили що таке клієнтоорієнтованість та основні інструменти клієнтського сервісуСемінар-практикум «Розробка, впровадження та підтримка дієвості систем управління безпечності харчових продуктів (НАССР, ISO 22000) на харчових підприємствах. Проведення вутрішнього аудиту на відповідність ISO19011»Київ стає центром синергетики регіональних торгово-промислових палат світуПідприємці знайшли відповіді на актуальні питання в сфері трудових та податкових відносинВ Університеті митної справи та фінансів обговорювали питання українського правового виміруВітаємо нових членів Київської ТПП!

Календар подій

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis