укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Здобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати

На Раді Київської ТПП підбили підсумки роботи Палати за 2018 рік.  Щорічне засідання Ради Київської ТПП відбулось 18 грудня за участі членів Ради і Ревізійної комісії. На порядку денному стояли питання про роботу Київської ТПП за 2018-й рік та звіт ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність у 2018-му році.

Президент Київської торгово-промислової палати Миколи Засульського окреслив найбільш значимі події у житті Палати.

Всього за рік було прийнято 114 підприємств і організацій. Для отримання нових знань, пошуку партнерів, встановлення нових контактів  та виходу київських підприємств на нові ринки Центром інформаційної підтримки бізнесу спільно з ЄБРР було підготовлено 6 семінарів та тренінгів, на яких були присутні 350 підприємців.

«Звичайно, робота Київської ТПП концентрувалась на сприянні вирішенню загальних для членів Палати питань. Як вам відомо, більшість з них знаходяться в компетенції вищих органів влади. Тому нами були налагоджені контакти з депутатським корпусом Верховної Ради, представники якого провели ряд ділових зустрічей в Палаті», - поділився Президент КТПП.

Обговорюючи звіт Палати, присутні визначили, що дієвою формою просування товарів та послуг українських виробників на зовнішні ринки стали традиційні спільні засідання Міжнародного Трейд – клубу та членів Київської ТПП. На цьогорічній зустрічі було більше 150 підприємців, промисловців Києва та 43 представника від посольств та міжнародних структур.

На сьогодні з 82-ма зарубіжними Торговими палатами підписано Угоди про співробітництво. У поточному році підписано Угоди про співробітництво з Торгово – промисловими палатами Італії, Бейруту та Гірського Лівану, Автономної Республіки Аджарія, Грузія, Марібора та Штайєрського регіону (Словенія), Вітебським відділенням ТПП Білорусі.

Організовано 6 національних експозицій на міжнародних виставках в Дубаї, Барселоні, Амстердамі, Гомелі, Гаазі. Вироби 76 українських компаній були представлені в ПАР, Катарі, Єгипті, Китаї, Сінгапурі, Японії.

Як приклад сприяння міжнародної співпраці - у жовтні, у співпраці з КМДА, було організовано участь представницької київської бізнес-делегації Києва (27 осіб) на Першому Форумі і виставці регіонів України та Республіки Білорусь, що проводився у Гомелі. В експозиції Києва була представлена продукція 15 підприємств, а це майже шоста частина експонатів, представлених від України.

В червні цього року організовано проведення масштабного заходу – Міжнародного саміту партнерських Палат. Участь в ньому взяли керівники 14 зарубіжних Торгових палат з 13 країн світу. Під час проведення Саміту партнерських Палат учасниками, враховуючи потенціал Київської ТПП, було одноголосно підтримано пропозицію щодо створення на базі Київської ТПП Міжнародного об’єднання – «Київського клубу партнерських палат» та підписано відповідний Меморандум. Зараз іде робота над Статутом цього об’єднання.

Палатою разом з департаментом промисловості КМДА було ініційовано проведення детального дослідження «Сучасний стан і бар’єри розвитку промисловості м. Києва», у якому основні акценти зосереджені на:

  • Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал. Відміна ввізного мита на продукцію інвестиційного призначення.
  • Спрощення та здешевлення процедури доступу (підключення) до енергомереж
  • Надання підприємствам ВПК права самостійного експорту та ринкового ціноутворення на свою продукцію
  • Запуск роботи Державного експортно-кредитного агентства.
  • Внесення змін в законодавство про державні закупівлі та створення прозорих умов проведення тендерів із врахуванням критеріїв наявності у часників кваліфікованих працівників, певного часу присутності на ринку, виробничих можливостей.
  • Підтримка промисловості через врегулювання земельних відносин, зниження % ставки платежів.
  • Фінансова підтримка промислових підприємств, стимулювання експорту
  • Підготовка трудових ресурсів для промисловості
  • Створення креативного виробничого простору міста через розвиток комунікацій між суб’єктами інноваційного процесу

Звертаючись до членів Ради з завершальним словом, Микола Засульський підкреслив, що у своїй діяльності Палата активно та конструктивно співпрацює із ТПП України, Київською міською держадміністрацією, Радою директорів міста, УСПП та іншими організаціями: «Хочу подякувати за співпрацю п.п. Чижикову Г.Д., Багану А.О., Кінаху А.К., Осадчему О.В. Без Вашої допомоги, допомоги членів Палати та багатьох, багатьох інших важко було би вистояти і рухатись вперед. Дякую всім членам Ради, Ревізійної комісії, Президії і, особливо, всім працівникам Палати за сумлінну працю та високий професіоналізм».

Читайте також:Преакселератор «Проектування та залучення інвестицій в інноваційні стартапи»Ювілейна зустріч Партнерства «Green Business»Україна на Gulfood-2020 виступає як експортний бренд з національним продуктомВерховна Рада розгляне пропозиції членів Київської ТПП!Чим може бути цікавий ринок Малайзії для українських підприємців?Відкрите засідання Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП зі Світланою Юлдашевою!До уваги членів палати, членів комітету сприяння малому і середньому бізнесу!Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуУ складі Київської торгово-промислової палати нові члени!5-річний рубіж пройдено: підбиваємо підсумки та визначаємо перспективи розвитку

Календар подій

Лютий 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis