укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

14 українських компаній в рамках програми «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС» знайшли нових партнерів

Після успішного 6-денного навчання і складання тесту в Києві, на початку грудня учасники програми навчання і ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС» відвідали Австрію. Всі 14 українських компаній отримали дипломи міжнародного зразка.

Під час візиту інститутом WiFi за підтримки Торгово-промислової палати Австрії для учасників були організовані В2В переговори. Протягом 4 днів українські бізнесмени зустрілися з представниками австрійських компаній. Коло цих компаній було визначене українською стороною відповідно до власних бізнес-інтересів завчасно до поїздки. Інститут підтримки економіки WiFi організував такі зустрічі, а для зручності спілкування кожному надали перекладача.

Представник від АДФ «Жива Країна» Влада Щепінська поділилася своїм враженням: «Спасибі Вам велике за організацію. Я вперше брала участь в такого роду програмі і, після поїздки в Австрію, змогла переконатися на власному досвіді, що такі програми дуже корисні і особисті зустрічі - це запорука гарного першого знайомства і успішної співпраці».

Під час поїздки учасники також відвідали у Відні форум Східного партнерства, де їм вдалося поспілкуватися з бізнесменами інших країн. «Був зареєстрований на форум Східного партнерства у торговій палаті Відня, де пройшла тема про енергозбереження і просуванні IT-технологій. Там для себе підкреслив цікавий розвиток і стратегію. Були зустрічі з різними компаніями і з підприємцями. Форум залишив тільки позитивні враження, висловлюю подяку за сприяння та повідомленні про такий захід», - прокоментував учасник Шагінян В.А.

За підсумками навчання в Інституті підтримки економіки WiFi українським компаніям урочисто вручили європейські дипломи WIFI.

В результаті візиту українські компанії встановили безпосередні прямі контакти і зараз готуються до підписання контрактів з австрійськими партнерами.

У 2019 Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi продовжує співпрацю і оголошує новий набір учасників в Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС».

Програма включає в себе: інтенсивний 2-х модульний курс підготовки з австрійськими експертами в Києві (48 акад. години, 6 днів), кваліфікаційний іспит з видачею успішним учасникам європейського диплома WiFi, 4-денну поїздку в Австрію з метою формування ділових зв'язків між українським і австрійським бізнесом. Проект субсидується австрійською стороною.

Детальніше тут http://kiev-chamber.org.ua/uk/17/1219.html

Читайте також:Київському центральному конструкторському бюро арматуробудування 55 років!Благодійність як окремий напрямок стратегії розвитку компаніїФінансова грамотність та навички планування витрат та прибутків завжди є актуальною тематикою у процесі управління компанієюЖурнал BUSINESS PANORAMA Київської ТПП виступив інформаційним партнером Міжнародної жіночої премії European Women Expert Awards ім. Ольги ПампухиВласники та представники малого та середнього бізнесу вивчили що таке клієнтоорієнтованість та основні інструменти клієнтського сервісуСемінар-практикум «Розробка, впровадження та підтримка дієвості систем управління безпечності харчових продуктів (НАССР, ISO 22000) на харчових підприємствах. Проведення вутрішнього аудиту на відповідність ISO19011»Київ стає центром синергетики регіональних торгово-промислових палат світуПідприємці знайшли відповіді на актуальні питання в сфері трудових та податкових відносинВ Університеті митної справи та фінансів обговорювали питання українського правового виміруВітаємо нових членів Київської ТПП!

Календар подій

Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis