укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

14 українських компаній в рамках програми «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС» знайшли нових партнерів

Після успішного 6-денного навчання і складання тесту в Києві, на початку грудня учасники програми навчання і ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС» відвідали Австрію. Всі 14 українських компаній отримали дипломи міжнародного зразка.

Під час візиту інститутом WiFi за підтримки Торгово-промислової палати Австрії для учасників були організовані В2В переговори. Протягом 4 днів українські бізнесмени зустрілися з представниками австрійських компаній. Коло цих компаній було визначене українською стороною відповідно до власних бізнес-інтересів завчасно до поїздки. Інститут підтримки економіки WiFi організував такі зустрічі, а для зручності спілкування кожному надали перекладача.

Представник від АДФ «Жива Країна» Влада Щепінська поділилася своїм враженням: «Спасибі Вам велике за організацію. Я вперше брала участь в такого роду програмі і, після поїздки в Австрію, змогла переконатися на власному досвіді, що такі програми дуже корисні і особисті зустрічі - це запорука гарного першого знайомства і успішної співпраці».

Під час поїздки учасники також відвідали у Відні форум Східного партнерства, де їм вдалося поспілкуватися з бізнесменами інших країн. «Був зареєстрований на форум Східного партнерства у торговій палаті Відня, де пройшла тема про енергозбереження і просуванні IT-технологій. Там для себе підкреслив цікавий розвиток і стратегію. Були зустрічі з різними компаніями і з підприємцями. Форум залишив тільки позитивні враження, висловлюю подяку за сприяння та повідомленні про такий захід», - прокоментував учасник Шагінян В.А.

За підсумками навчання в Інституті підтримки економіки WiFi українським компаніям урочисто вручили європейські дипломи WIFI.

В результаті візиту українські компанії встановили безпосередні прямі контакти і зараз готуються до підписання контрактів з австрійськими партнерами.

У 2019 Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi продовжує співпрацю і оголошує новий набір учасників в Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт в країни ЄС».

Програма включає в себе: інтенсивний 2-х модульний курс підготовки з австрійськими експертами в Києві (48 акад. години, 6 днів), кваліфікаційний іспит з видачею успішним учасникам європейського диплома WiFi, 4-денну поїздку в Австрію з метою формування ділових зв'язків між українським і австрійським бізнесом. Проект субсидується австрійською стороною.

Детальніше тут http://kiev-chamber.org.ua/uk/17/1219.html

Читайте також:Презентація тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергомереджер (ТПП)»Вийшов новий інформаційний бюлетень № 34Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКалендар міжнародних виставок та заходів 2019 рікЗапрошуємо на 2-й тренінговий курс EUREM «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»ТОП-20 найважливіших подій кінця 2018 та початку 2019 для бізнесу та підприємцівГеннадій Чижиков: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістикиУспішні підприємниці поділились своїми історіями успіхуЗдобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати

Календар подій

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis