укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Нові можливості для українського бізнесу розпочати експорт до Китаю

29 листопада відбулась зустріч за участі віце-президента КТПП Володимира Коляденко та начальника відділу підтримки експорту Анастасії Норматової з керуючим директором консалтингової компанії Eibens – паном Pablo Recia Garcia.

Під час зустрічі обговорювались питання: як українським компаніям безпечно увійти до нових ринків Китаю та побудувати взаємовигідне партнерство без ризику для експортерів та імпортерів.

«Ми багато працюємо для налагодження співпраці з державними торговими та інвестиційними агенціями з усього світу та торговими місіями посольств у Китаї. А також допомагаємо приватним компаніям, навчаючи їх у Китаї та Європі здійснювати свою торгівлю, отримавши доступ до китайського ринку. Ось у чому полягає наша експертність. Ми знаємо як організувати процес та заповнити всі прогалини в експорті: від ідеї до реалізації» - зазначив у розмові пан Pablo Recia Garcia.

Компанія Eibens функціонує на ринку Китаю з 2005 року та на теперішній час співпрацює з більш ніж 12 країнами-експортерами світу.

Головною місією Eibens є вирішення проблем виходу на ринок Китаю для виробників у галузі харчової промисловості та напоїв. На відміну від інших провайдерів послуг вони пропонують лише дієві рішення, за допомогою яких можна справді змінити ситуацію.

Основними етапами співпраці з Eibens для компаній-початківців, які планують експортувати до Китаю, є :

-          Початковий аналіз потенціалу вашої компанії та продукції у Китаї;

-          Розробка чіткого робочого плану;

-          Дослідження ринку та рекомендації для адаптації до місцевих вимог;

-          Підготовка вашої продукції для Китаю, а саме: перевірка допустимих добавок, реєстрація вашої товарної марки, допомога в отриманні необхідних документів;

-          Навчальні тренінги та експортний тест: реальна поставка вашої продукції в невеликій кількості без жорсткого обмеження по терміну.

-          Пошук ділових партнерів та представництво вашої компанії на виставках;

-          Підтримка вашого бізнесу після виходу на ринок Китаю та розробка рекламних кампаній

-          Організація бізнес-місії та екскурсій до Китаю або приїзд бізнес-агентів до вашої країни.

Читайте також:Експортери вперед!Експерти назвали практичні кроки виходу на ринки ЄССтоличні підприємці дізнались про додаткові можливості для експорту на канадський ринокВоєнний стан сам по собі не є форс-мажоромЗапрошуємо взяти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis