укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Нові можливості для українського бізнесу розпочати експорт до Китаю

29 листопада відбулась зустріч за участі віце-президента КТПП Володимира Коляденко та начальника відділу підтримки експорту Анастасії Норматової з керуючим директором консалтингової компанії Eibens – паном Pablo Recia Garcia.

Під час зустрічі обговорювались питання: як українським компаніям безпечно увійти до нових ринків Китаю та побудувати взаємовигідне партнерство без ризику для експортерів та імпортерів.

«Ми багато працюємо для налагодження співпраці з державними торговими та інвестиційними агенціями з усього світу та торговими місіями посольств у Китаї. А також допомагаємо приватним компаніям, навчаючи їх у Китаї та Європі здійснювати свою торгівлю, отримавши доступ до китайського ринку. Ось у чому полягає наша експертність. Ми знаємо як організувати процес та заповнити всі прогалини в експорті: від ідеї до реалізації» - зазначив у розмові пан Pablo Recia Garcia.

Компанія Eibens функціонує на ринку Китаю з 2005 року та на теперішній час співпрацює з більш ніж 12 країнами-експортерами світу.

Головною місією Eibens є вирішення проблем виходу на ринок Китаю для виробників у галузі харчової промисловості та напоїв. На відміну від інших провайдерів послуг вони пропонують лише дієві рішення, за допомогою яких можна справді змінити ситуацію.

Основними етапами співпраці з Eibens для компаній-початківців, які планують експортувати до Китаю, є :

-          Початковий аналіз потенціалу вашої компанії та продукції у Китаї;

-          Розробка чіткого робочого плану;

-          Дослідження ринку та рекомендації для адаптації до місцевих вимог;

-          Підготовка вашої продукції для Китаю, а саме: перевірка допустимих добавок, реєстрація вашої товарної марки, допомога в отриманні необхідних документів;

-          Навчальні тренінги та експортний тест: реальна поставка вашої продукції в невеликій кількості без жорсткого обмеження по терміну.

-          Пошук ділових партнерів та представництво вашої компанії на виставках;

-          Підтримка вашого бізнесу після виходу на ринок Китаю та розробка рекламних кампаній

-          Організація бізнес-місії та екскурсій до Китаю або приїзд бізнес-агентів до вашої країни.

Читайте також:Українці прокладають міст у арабський світКомітет жінок підприємниць КТПП розпочинає весну зустріччю з Людмилою Богуш-ДандУ Київській ТПП презентували європейську програму навчання енергоменеджерів EUREMАсоціація «Укрлегпром» визначила стан та пріоритети з розробки стандартів у легкій промисловостіСтартувала найбільша у світі виставка сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання GULFOOD 2019Важливі події для бізнесу та підприємців за лютий 2019Платформа ЛІГА:ЗАКОН підготувала ТОП-10 найважливіших ділових новин тижняНа спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництва

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis