укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Нові можливості для українського бізнесу розпочати експорт до Китаю

29 листопада відбулась зустріч за участі віце-президента КТПП Володимира Коляденко та начальника відділу підтримки експорту Анастасії Норматової з керуючим директором консалтингової компанії Eibens – паном Pablo Recia Garcia.

Під час зустрічі обговорювались питання: як українським компаніям безпечно увійти до нових ринків Китаю та побудувати взаємовигідне партнерство без ризику для експортерів та імпортерів.

«Ми багато працюємо для налагодження співпраці з державними торговими та інвестиційними агенціями з усього світу та торговими місіями посольств у Китаї. А також допомагаємо приватним компаніям, навчаючи їх у Китаї та Європі здійснювати свою торгівлю, отримавши доступ до китайського ринку. Ось у чому полягає наша експертність. Ми знаємо як організувати процес та заповнити всі прогалини в експорті: від ідеї до реалізації» - зазначив у розмові пан Pablo Recia Garcia.

Компанія Eibens функціонує на ринку Китаю з 2005 року та на теперішній час співпрацює з більш ніж 12 країнами-експортерами світу.

Головною місією Eibens є вирішення проблем виходу на ринок Китаю для виробників у галузі харчової промисловості та напоїв. На відміну від інших провайдерів послуг вони пропонують лише дієві рішення, за допомогою яких можна справді змінити ситуацію.

Основними етапами співпраці з Eibens для компаній-початківців, які планують експортувати до Китаю, є :

-          Початковий аналіз потенціалу вашої компанії та продукції у Китаї;

-          Розробка чіткого робочого плану;

-          Дослідження ринку та рекомендації для адаптації до місцевих вимог;

-          Підготовка вашої продукції для Китаю, а саме: перевірка допустимих добавок, реєстрація вашої товарної марки, допомога в отриманні необхідних документів;

-          Навчальні тренінги та експортний тест: реальна поставка вашої продукції в невеликій кількості без жорсткого обмеження по терміну.

-          Пошук ділових партнерів та представництво вашої компанії на виставках;

-          Підтримка вашого бізнесу після виходу на ринок Китаю та розробка рекламних кампаній

-          Організація бізнес-місії та екскурсій до Китаю або приїзд бізнес-агентів до вашої країни.

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis