укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ

28 листопада 2018 року в Бізнес-залі Київської торгово-промисловій палати відбулось засідання  Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Голови правління – генерального директора Адвокатського  об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського.

В ході спілкування розглядались актуальні питання для бізнесу, зокрема Голова Комітету Йосип Бучинський та керуючий партнер експертної групи S&D - Ірина Педь звернули увагу присутніх на запропоновані н.д. України Геращенко А.Ю., Білоцерковець Д.О.  новели у законопроекті № 8336 від 04.05.2018 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ. Мова йшла про очікувані позитивні та негативні наслідки через прийняття законопроекту.

Про зміни в законодавстві щодо порядку відповідальності посадових осіб за шкоду, завдану їхніми протиправними діями та про очікувані позитивні зміни для бізнесу поінформував Валерій Буняк, заступник голови Комітету з БВБ, керуючий партнер адвокатського об’єднання  - «БІ ЕС БІ ПАРТНЕРС». Крім того члени Комітету та запрошені гості заслухали інформацію про напрацювання Комітету в питаннях захисту підприємств - членів Київської торгово-промислової палати від протиправних перешкоджань у веденні бізнесу, зокрема -  екологічна проблематика; штрафи Антимонольного комітету України та рейдерство на прикладі  ПрАТ «Фанери та плити»;

Про оскарження обмежень, встановлених Національним Банком України в закупках сировини для виробництва ювелірних виробів для ТОВ «Ювелірний дім «Сова» доповіла Оксана Грабовська – виконавчий директор Гільдії Ювелірів;

Норми законодавства стосовно так званих «Маски-шоу стоп» та «маски-шоу стоп 2» - позитив для бізнесу», прокоментував Ярош Сергій Володимирович - представник Комітету, керуючий партнер адвокатського об’єднання «СКАЙГРУП».

Окрему увагу приділили питанням, пов’язаним з новими вимогами до  звітністі суб’єктів господарювання внаслідок внесення змін до Закону  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» в частині застосування штрафних санкцій за порушення порядку оприлюднення фінансової звітності, що набув чинності з 01.10.2018 року.

За результатами обговорення представником Комітету Євгенією Вакуленко, директором ТОВ «НХД-Аудит», аудитор, кандидатом економічних наук,  напрацьовані Рекомендації для підприємців – членів Торгово-промислової палати «Нові вимоги щодо аудиту підприємств» (оприлюднено на сайті Київської торгово-промислової палати для ознайомлення та врахування в роботі: http://kiev-chamber.org.ua/uk/6/1589.html).

На завершення зустрічі Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко та Голова Комітету з питань безпеки бізнесу Йосип Бучинський закликали керівників підприємств – членів Київської торгово-промислової палати взяти до уваги інформацію Комітету та, у разі потреби, звертатись до Комітету для отримання правової та юридичної допомоги.

Читайте також:Експортери вперед!Експерти назвали практичні кроки виходу на ринки ЄССтоличні підприємці дізнались про додаткові можливості для експорту на канадський ринокВоєнний стан сам по собі не є форс-мажоромЗапрошуємо взяти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis