укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП та Посольство Республіки Корея в Україні об’єднають можливості для розвитку малого і середнього бізнесу

28 листопада віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко зустрівся із торговим представником комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні «KOTRA» паном Chae Seungwan.

 Під час зустрічі Володимир Коляденко ознайомив торгпреда з основними напрямками міжнародного співробітництва, про досягнення українських IT-компаній та результати Першого інноваційного форуму.

Сторони визначили пріоритетні сфери, в яких зацікавлені виробники, а також обговорили дорожню карту подальших дій для втілення намірів у реальну співпрацю та конкретні проекти. Зокрема, корейські компанії та інвестори цікавляться телекомунікаційними розробками, медициною, медичним обладнанням та сміттєпереробкою.

KOTRA - це некомерційна організація, створена корейським урядом 21 червня 1962 року з метою сприяння розвитку торгівлі між Республікою Корея і іншими країнами. KOTRA допомагає компаніям з усього світу розвивати і будувати ділові відносини з корейськими компаніями.

Для ефективного виконання своїх функцій KOTRA створила велику мережу зарубіжних представництв. На даний момент існує 127 представництв в 86 країнах світу. KOTRA Kyiv був привласнений статус комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

KOTRA Kyiv служить сполучною ланкою між корейськими та українськими бізнесменами, які прагнуть розширити зв'язки у сфері торгівлі. Діяльність KOTRA фінансується за рахунок державного бюджету Республіки Корея.

KOTRA Kyiv працює за такими напрямками:

  • Пошук ділових партнерів в Республіці Корея (компанії-виробники, торгові доми, дистриб'ютори).
  • Підтримка у відвідуванні виставок в Республіці Корея, організація ділових переговорів у рамках виставки.
  • Допомога у встановленні контакту і організації переговорів з корейськими компаніями
  •  Організація різних заходів в Україні (Cyber ​​Meeting, Trade Delegation Event, Korean-Ukrainian Forums).
  • Надання консультацій

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis