укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП та Посольство Республіки Корея в Україні об’єднають можливості для розвитку малого і середнього бізнесу

28 листопада віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко зустрівся із торговим представником комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні «KOTRA» паном Chae Seungwan.

 Під час зустрічі Володимир Коляденко ознайомив торгпреда з основними напрямками міжнародного співробітництва, про досягнення українських IT-компаній та результати Першого інноваційного форуму.

Сторони визначили пріоритетні сфери, в яких зацікавлені виробники, а також обговорили дорожню карту подальших дій для втілення намірів у реальну співпрацю та конкретні проекти. Зокрема, корейські компанії та інвестори цікавляться телекомунікаційними розробками, медициною, медичним обладнанням та сміттєпереробкою.

KOTRA - це некомерційна організація, створена корейським урядом 21 червня 1962 року з метою сприяння розвитку торгівлі між Республікою Корея і іншими країнами. KOTRA допомагає компаніям з усього світу розвивати і будувати ділові відносини з корейськими компаніями.

Для ефективного виконання своїх функцій KOTRA створила велику мережу зарубіжних представництв. На даний момент існує 127 представництв в 86 країнах світу. KOTRA Kyiv був привласнений статус комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

KOTRA Kyiv служить сполучною ланкою між корейськими та українськими бізнесменами, які прагнуть розширити зв'язки у сфері торгівлі. Діяльність KOTRA фінансується за рахунок державного бюджету Республіки Корея.

KOTRA Kyiv працює за такими напрямками:

  • Пошук ділових партнерів в Республіці Корея (компанії-виробники, торгові доми, дистриб'ютори).
  • Підтримка у відвідуванні виставок в Республіці Корея, організація ділових переговорів у рамках виставки.
  • Допомога у встановленні контакту і організації переговорів з корейськими компаніями
  •  Організація різних заходів в Україні (Cyber ​​Meeting, Trade Delegation Event, Korean-Ukrainian Forums).
  • Надання консультацій

Читайте також:Українці прокладають міст у арабський світКомітет жінок підприємниць КТПП розпочинає весну зустріччю з Людмилою Богуш-ДандУ Київській ТПП презентували європейську програму навчання енергоменеджерів EUREMАсоціація «Укрлегпром» визначила стан та пріоритети з розробки стандартів у легкій промисловостіСтартувала найбільша у світі виставка сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання GULFOOD 2019Важливі події для бізнесу та підприємців за лютий 2019Платформа ЛІГА:ЗАКОН підготувала ТОП-10 найважливіших ділових новин тижняНа спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництва

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis