укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП та Посольство Республіки Корея в Україні об’єднають можливості для розвитку малого і середнього бізнесу

28 листопада віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко зустрівся із торговим представником комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні «KOTRA» паном Chae Seungwan.

 Під час зустрічі Володимир Коляденко ознайомив торгпреда з основними напрямками міжнародного співробітництва, про досягнення українських IT-компаній та результати Першого інноваційного форуму.

Сторони визначили пріоритетні сфери, в яких зацікавлені виробники, а також обговорили дорожню карту подальших дій для втілення намірів у реальну співпрацю та конкретні проекти. Зокрема, корейські компанії та інвестори цікавляться телекомунікаційними розробками, медициною, медичним обладнанням та сміттєпереробкою.

KOTRA - це некомерційна організація, створена корейським урядом 21 червня 1962 року з метою сприяння розвитку торгівлі між Республікою Корея і іншими країнами. KOTRA допомагає компаніям з усього світу розвивати і будувати ділові відносини з корейськими компаніями.

Для ефективного виконання своїх функцій KOTRA створила велику мережу зарубіжних представництв. На даний момент існує 127 представництв в 86 країнах світу. KOTRA Kyiv був привласнений статус комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні.

KOTRA Kyiv служить сполучною ланкою між корейськими та українськими бізнесменами, які прагнуть розширити зв'язки у сфері торгівлі. Діяльність KOTRA фінансується за рахунок державного бюджету Республіки Корея.

KOTRA Kyiv працює за такими напрямками:

  • Пошук ділових партнерів в Республіці Корея (компанії-виробники, торгові доми, дистриб'ютори).
  • Підтримка у відвідуванні виставок в Республіці Корея, організація ділових переговорів у рамках виставки.
  • Допомога у встановленні контакту і організації переговорів з корейськими компаніями
  •  Організація різних заходів в Україні (Cyber ​​Meeting, Trade Delegation Event, Korean-Ukrainian Forums).
  • Надання консультацій

Читайте також:Експортери вперед!Експерти назвали практичні кроки виходу на ринки ЄССтоличні підприємці дізнались про додаткові можливості для експорту на канадський ринокВоєнний стан сам по собі не є форс-мажоромЗапрошуємо взяти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis