укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Лідери технологічної індустрії Ізраїлю та України відкрили останні технологічні та бізнес-тренди

20 листопада у Києві відбулася перша міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018, яка мала на меті посилити українсько-ізраїльські ділові відносини і стратегічне партнерство на рівні урядів, бізнесу і стартап-екосистем.

Ізраїль називають «країною стартапів» (власне, американський інвестор Ден Сенор написав однойменну книжку, присвячену історії ізраїльського економічного дива), а українці продукують безліч хороших ідей, але їх втілення зазвичай просувається дуже повільно. На важливості співпраці обох країн наголосили Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко, Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра економіки Михайло Титарчук та інші.

Участь у конференції взяв віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко. На заході він проінформував Лілію Гриневич про проведення Місячника кібербезпеки у Торгово-промисловій палаті України, а також про проведення Першого міжнародного форуму інноваторів. Інформація викликала зацікавленість і було доручено разом із департаментом інноваційної діяльності та трансферу технологій МОНу підготувати пропозицію по проведенню Другого міжнародного форуму інноваторів. Також було досягнуто попередні домовленості стосовно вивчення можливостей участі Київської торгово-промислової палати у Ярмарці стартапів вищих навчальних закладів та Малої академії наук, яка відбудеться навесні 2019 року.

З Михайлом Тітарчуком – заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі - було проведено обмін думками стосовно побудови кіберекосистеми в Україні та проведення Місячника кібербезпеки на національному рівні.

На конференції Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018 відвідувачі могли занутирится в ізраїльську стартап-екосистему, а ще — відкрити останні технологічні та бізнес-тренди, про які розповіли топові представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці у галузях кібербезпеки, агротехнологій, фінансових технологій, венчурного капіталу, представники урядів та корпорацій.
Це була унікальна можливість налагодити контакти з топ-менеджерами, IT підприємцями, продуктовими та аутсорсинговими ІТ компаніями, стартапами, венчурними інвесторами та бізнес-акселераторами.

Конференцію організували UNIT.City та Міністерство освіти і науки України та Global Israeli Initiative, за підтримки Посольства України в Державі Ізраїль, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Кабінету Міністрів України, Посольства Ізраїлю в Україні та Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю.

Читайте також:Експортери вперед!Експерти назвали практичні кроки виходу на ринки ЄССтоличні підприємці дізнались про додаткові можливості для експорту на канадський ринокВоєнний стан сам по собі не є форс-мажоромЗапрошуємо взяти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis