укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Лідери технологічної індустрії Ізраїлю та України відкрили останні технологічні та бізнес-тренди

20 листопада у Києві відбулася перша міжнародна технологічна конференція Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018, яка мала на меті посилити українсько-ізраїльські ділові відносини і стратегічне партнерство на рівні урядів, бізнесу і стартап-екосистем.

Ізраїль називають «країною стартапів» (власне, американський інвестор Ден Сенор написав однойменну книжку, присвячену історії ізраїльського економічного дива), а українці продукують безліч хороших ідей, але їх втілення зазвичай просувається дуже повільно. На важливості співпраці обох країн наголосили Посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко, Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра економіки Михайло Титарчук та інші.

Участь у конференції взяв віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко. На заході він проінформував Лілію Гриневич про проведення Місячника кібербезпеки у Торгово-промисловій палаті України, а також про проведення Першого міжнародного форуму інноваторів. Інформація викликала зацікавленість і було доручено разом із департаментом інноваційної діяльності та трансферу технологій МОНу підготувати пропозицію по проведенню Другого міжнародного форуму інноваторів. Також було досягнуто попередні домовленості стосовно вивчення можливостей участі Київської торгово-промислової палати у Ярмарці стартапів вищих навчальних закладів та Малої академії наук, яка відбудеться навесні 2019 року.

З Михайлом Тітарчуком – заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі - було проведено обмін думками стосовно побудови кіберекосистеми в Україні та проведення Місячника кібербезпеки на національному рівні.

На конференції Ukrainian Israeli Innovation Summit 2018 відвідувачі могли занутирится в ізраїльську стартап-екосистему, а ще — відкрити останні технологічні та бізнес-тренди, про які розповіли топові представники української та ізраїльської технологічної індустрії, ключові гравці у галузях кібербезпеки, агротехнологій, фінансових технологій, венчурного капіталу, представники урядів та корпорацій.
Це була унікальна можливість налагодити контакти з топ-менеджерами, IT підприємцями, продуктовими та аутсорсинговими ІТ компаніями, стартапами, венчурними інвесторами та бізнес-акселераторами.

Конференцію організували UNIT.City та Міністерство освіти і науки України та Global Israeli Initiative, за підтримки Посольства України в Державі Ізраїль, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Кабінету Міністрів України, Посольства Ізраїлю в Україні та Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю.

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis