укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

До членів Київської торгово-промислової палати приєдналися 17 нових підприємств

07 листопада 2018 року відбулось чергове засідання Президії Київської торгово-промислової палати на базі ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАВОД 410 ЦА» з прийняття до найбільшої бізнес-асоціації міста Києва 17 нових членів Торгово-промислової палати.

Представники заводу гостинно зустріли делегацію Київської ТПП та провели
оглядову екскурсію по території підприємства. Головний конструктор ДП “ЗАВОД 410
ЦА” Олександр Кіпров ознайомив учасників делегації з виробничими цехами, у яких
забезпечується діагностика, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання, та
модернізація літаків і гелікоптерів.
Учасники засідання під час екскурсії підприємством були ознайомлені з потужною
виробничою базою, сучасним обладнанням та передовими технологіями виробництва.
Професіоналізм і високий інтелектуальний потенціал, якість послуг, що надаються
підприємством, приємно вразили запрошених гостей.

Представники заводу гостинно зустріли делегацію Київської ТПП та провели оглядову екскурсію по території підприємства. Головний конструктор ДП “ЗАВОД 410 ЦА” Олександр Кіпров ознайомив учасників делегації з виробничими цехами, у яких забезпечується діагностика, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання, та модернізація літаків і гелікоптерів. Учасники засідання під час екскурсії підприємством були ознайомлені з потужною виробничою базою, сучасним обладнанням та передовими технологіями виробництва. Професіоналізм і високий інтелектуальний потенціал, якість послуг, що надаються підприємством, приємно вразили запрошених гостей.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЗАВОД 410 ЦА” - одне з провідних у галузі ремонту авіатехніки, співпрацює більш ніж з 60-ма країнами світу, має репутацію ефективно працюючого, стабільного і надійного партнера.

Завод - один з найпочесніших членів Київської ТПП ще з 1998 року. У поточному році підприємство отримало нагороду «Кращий експортер року 2017» в номінації «Кращий експортер року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво машин і устаткування».

Привітав учасників заходу заступник Генерального директора з питань корпоратизації та взаємодії з учасниками концерну ДП “ЗАВОД 410 ЦА” Віктор Іванушкін. У свою чергу, Президент Київської ТПП Микола Засульський та віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко поінформували присутніх про участь Київської ТПП у ділових місіях та нових контактах між українськими й зарубіжними організаціями, освоєння нових форм співробітництва, участь у здійсненні міжнародних програм та проведення ділових зустрічей, бізнес-місій, конференцій та презентацій.

За рішенням Президії до лав Палати було прийнято 17 підприємств, а саме:

 • ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ САД»
 • ТОВ «НОВЕКО УКРАЇНА»
 • ТОВ «ПРОФІТРАНС»
 • ТОВ «ІНТЕРБАЙЄР ГМБХ»
 • ФОП РИСІНА Ольга Олексіївна
 • ТОВ «ЮРИДИЧНЕ БЮРО «МАКСІМУМ»
 • ТОВ «ПАРУС ЕКСПО МЕДІА»
 • ТОВ «ФЛАЙХЕЛП»
 • ТОВ «АЙ БІ СІ ЛІГАЛ СЕРВІСЕС»
 • ФОП Тернавщенко Юлія Іванівна / ТМ Гойдалка
 • ПАТ «СПЕЦБУДМАШ»
 • ТОВ «Сіеранс Глобал Мерчантс Україна»
 • Адвокатське об’єднання «Право Групп»
 • ТОВ «А.С.А. Груп»
 • ТОВ «Юридична Фірма «Інпраксі»
 • ТОВ «Компанія Дари України»
 • ФОП «Куранов Сергій Львович»

Підприємства належать до різних видів діяльності, серед яких - садівництво (вирощування яблук), виробництво та оптова торгівля різноманітною продукцію, купівля та продаж сільськогосподарської продукції, виробництво колісних транспортних засобів, меблі, експорт біопалива, освітні, юридичні послуги, виставкова діяльність тощо. Отже, членом Київської ТПП може стати будь-яке активне підприємство!

Підприємці отримають підтримку Палати та її сприяння у впровадженні нових методів ведення бізнесу в складних економічних умовах. Адже спектр діяльності Торгово-промислової палати дуже широкий і спрямований як на встановлення ділових контактів між українськими та зарубіжними організаціями, так і на освоєння нових форм співробітництва.

На засіданні Президії було нагороджено Почесною відзнакою ТПП України «Золотий знак– Меркурій» Кравця Сергія Васильовича (ПрАТ “ОБОЛОНЬ”) та дипломом з відзнакою Онищук Любов Іванівну - Директора ТОВ “Пивоварня Зіберта”, м. Фастів з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості.

Довідково про ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЗАВОД 410 ЦА”:

06 липня 2018 року відбулось святкування з нагоди 70-ї річниці заснування ДП "Завод 410 ЦА". Завод виконав значне замовлення з модернізації 40 машин Ан-32 для Військово-Повітряних Сил Республіки Індія.

Колективом заводу прикладаються величезні зусилля з підготовки до сертифікації за нормами і правилами європейської організації з безпеки в авіації, що дозволить диверсифікувати роботу: проводити технічне обслуговування не тільки літаків типу АНТОНОВ, але і літаків зарубіжного виробництва.

1 серпня цього року завод отримав сертифікат від виробника вертольотів ROBINSON HELICOPTER COMPANY як авторизований сервісний центр. Згідно цього сертифікату, підприємство визнано виробником, як таке, що може здійснювати технічне обслуговування вертольотів ROBINSON моделей R22, R44 та R66.

У поточному році колектив заводу успішно виконав капітальний ремонт другого та третього військово-транспортного літака Ан-32 для Військово-Повітряних Сил Народної Республіки Бангладеш. Всі випробування пройшли успішно. Роботи виконувались в рамках спільного проекту з українським представництвом компанії «Flitе Industries Pte Ltd», розпочатого в 2016 році. Фахівцями заводу проведено капітальний ремонт та додаткова модернізація літака згідно вимог Замовника та міжнародних стандартів.

25 червня 2018 року укладено Угоду про стратегічне партнерство між ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЗАВОД 410 ЦА», НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Корпорацією «Науковий парк «Київська політехніка» з метою співпраці при розробці інноваційних проектів і стартапів у галузі високих технологій, впровадженні нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукомісткої конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках.

Читайте також:Запрошуємо вас на круглий стіл для обговорення законодавчих ініціатив (законопроекти №1210, 1073 і 1053-1)Місяць кібербезпеки в УкраїніКурс підвищення кваліфікації бізнес-тренерів у сфері управління фінансамиБІЗНЕС - ФОРУМ “Інноваційні енергоефективні технології та обладнання”Жінки-підприємниці будуть обмінюватися досвідом з КанадоюТоргово-промислова палата активно лобіює інтереси українського бізнесу в Європейському СоюзіВипуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 38Прапор Київської торгово-промислової палати замайорів на Говерлі в День НезалежностіНовий голова митниці відповів на запитання і пропозиції українського бізнесуМісія ТОВ «Арсенал Центр» − постійно доводити: ми найчесніша компанія на ринку

Календар подій

Вересень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis