укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Запрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні

Запрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні у рамках ініціативи EU4Business. Тренінг розроблений для консультантів з експорту, організаторів заходів/виставок на міжнародному рівні.

 Тренінг розроблений для консультантів з експорту, організаторів заходів/виставок на міжнародному рівні.

Що ви отримаєте?

— Навички з підготовки, участі та оцінювання виставок, а також оціните критичний погляд на те, чому часто результати виставок значною мірою не виправдовують очікувань, а учасники розчаровуються й можуть оцінювати їх як марнування грошей.

— Отримаєте інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business.

— Можливості для нотворкінгу/дискусій/співробітництва.

ТРЕНЕР

РАЛЬФ ЛОВАК

• «Інтегрований експерт» в Європейському офісі Торгово-промислової палати України в рамках технічної допомоги Німеччини Україні.

• Основні компетенції: експерт з експорту, навчання українських консультантів  та підприємств із експорту, консультування українських та іноземних підприємств щодо експорту та транскордонної співпраці, міжкультурне співробітництво.

• 20-річний досвід консультування європейських та українських компаній в питаннях розвитку закордонних ринків, транскордонної співпраці та відкритті виробничих потужностей в Україні.

• Допомагав компаніям під час участі у виставках як експонентів на індивідуальних і об’єднаних (групових) стендах.

ДМИТРО БЕСПАЛОВ

Експерт з експорту. Заступник директора крюїнгової компанії “Унівіс”. В минулому займав позицію Директора департаменту міжнародних відносин в Українському союзі промисловців і пидприємців, а також позицію Директора з експорту у ПрАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”. Віце-президент Київської ТПП (2015 – 2017 рр.)

АНАСТАСІЯ НОРМАТОВА

Сетрифікований консультант з експорту в країни ЄС.

Організатор участі компаній в міжнародних виставках в Європі, на Близькому Сході, Африці та Азії, серед яких: Anuga (Німеччина), Alimentaria Barcelona, Word’s of Private Label Amsterdam, Gulfood та Gulfood manufacturing, Yummex Middle East ( ОАЕ), FHC China ( Китай), Food Africa (Єгипет) та ін.

ДОКУМЕНТ ПРО закінчення

Сертифікат Європейського банку реконструкції і розвитку. 

ВЗНОС

Вартість участі — 960 грн. (у т.ч. ПДВ)

Для учасників буде забезпечено роздаткові матеріали, кава-перерви та обід. Організацію тренінгу покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.

Зарегіструватися в електронній формі можливо за посиланням: https://form.jotformeu.com/83022501270340

Програма заходу та додаткова інформація

Читайте також:Засідання Ради Київської торгово – промислової палати відбудеться 18 грудняДелегація Київської ТПП взяла участь в 9-й Міжнародній конференції європейських енергетичних менеджерів в ПразіЗапрошуємо керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесуСемінар «Виведення компаній на ринок ЄС: пошук партнерів, підготовка і сертифікація товарів, дистрибуція товарів»До членів Київської торгово-промислової палати приєдналися 17 нових підприємствЕфективний розвиток трансферу технологій та інновацій – запорука успіху економіки УкраїниЗапрошуємо до круглого столу “Державна монополія на проведення судових експертиз – загроза бізнесу”25 жовтня відбувся майстер-клас «Підготовка інвестиційної презентації та основи роботи з інвестором»Більше 150 виробників Білорусі та України представили потенціал регіонів на виставці в ГомеліЕфективність менеджменту організації – поради від експертів

Календар подій

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis