укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Більше 150 виробників Білорусі та України представили потенціал регіонів на виставці в Гомелі

Понад 150 підприємств двох країн об'єднала виставка продукції підприємств і організацій на Першому форумі регіонів України та Білорусі, який проходить 25-26 жовтня в Гомелі.

У колективних експозиціях представлений потенціал 17 регіонів України і всіх областей Білорусі. «Invest in Kyiv» - з таким девізом 15 столичних компаній, що зацікавлені у виході на ринок Білорусі, презентували свою продукцію, економічні та інвестиційні можливості. Стенд київського регіону, який організувала Київська торгово-промислова палата, був представлений інвест-проектами в різних сферах економіки – соціальна сфера, спорт та рекреація, медицина, житлова нерухомість і транспорт.

Підприємства, компанії і організації, а також представники бізнесу і ділових кіл обох країн підготували презентації регіонів, проводили переговори, налагоджували контакти. Експозиційні стенди розміщені за галузевим принципом: харчова, легка, нафтохімічна, будівельна промисловість і інші. У програмі виставки - ярмарки-продажі, дегустації та ін. Підписані домовленості білорусько-українського форуму обчислюються десятками мільйонів доларів. Київська торгово-промислова палата підписала угоду про співпрацю із Вітебським відділенням торгово-промислової палати Білорусі. 

Великий потенціал для зростання - розвиток співпраці на рівні регіонів. Тим більше що чимало великих підприємств, яким може бути цікава кооперація виробництва, перебувають у регіонах.

З початку року товарообіг між Україною і Білоруссю зріс більш ніж на 20%. «Спираючись один на одного, ми можемо йти на великі ринки, які знаходяться поруч з нашими країнами. Наше майбутнє - не в простій торгівлі, а в промисловій кооперації", - переконаний голова Білоруської торгово-промислової палати Володимир Улахович.

В такому форматі наші держави в сучасній історії перетинаються вперше. І вже очевидно, що подібний майданчик міжрегіонального спілкування послужить не тільки зміцненню добрих відносин, що зв'язують Білорусь і Україну, але додасть їм глибину і помітно розширить географію.

Читайте також:Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!Сучасні виклики перед торгово-промисловою палатою – об’єднати науку з виробництвомЗапрошуємо на бізнес-тренінг "Прийняття фінансових рішень в управлінні бізнесом"Запрошуємо на бізнес-конференцію «Партнерство в бізнесі»Центр медіації КТПП починає публікацію циклу статей експерта Френка К. ЛейніКожне підприємство і вся Україна – «кадровий магніт»Українським виробникам пояснили переваги Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем та розказали про перспективи ринкуКиїв зайняв шосту позицію в Європі у рейтингу ефективності бюджетних інвестицій10 новин для бізнесу про які варто знатиІноземні експерти визначили інструменти ефективного розвитку альтернативного вирішення спорів в Україні

Календар подій

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis