укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ефективність менеджменту організації – поради від експертів

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати 24 жовтня для керівників, власників, фахівців малого та середнього бізнесу (МСБ) провів семінар «Оптимізація структури компанії. Ефективний менеджмент», який проходив за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

Під час семінару експерти навчали основним функціям менеджменту, критеріям вибору ефективного стилю управління в різних ситуаціях, створенню системи комунікацій, оптимізації структури компанії, мотивації персоналу. Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко відкрив захід, привітав учасників та розповів про цілі та завдання Центру інформаційної підтримки бізнесу. Координатор проектів, група з фінансування та розвитку МСБ, ЄБРР Ольга Іванченко розповіла присутнім про отримання грантів на розвиток соціальних і комерційних проектів від ЄС.

Детальніше у презентації

Сергій Куранов, керуючий партнер консалтингової групи «Куранов та партнери», психолог, тренер, бізнес-консультант, член Всеукраїнської асоціації з управління ІМС розповів про закон розвитку життєвого циклу організації, чому гальмується сталий розвиток компанії, шлях подолання застійних явищ в організації та з чого розпочати зміни.

Детальніше у презентації

Лора Невар, засновник «SUCCESSFUL WOMAN community», керівник консалтингового навчального проекту «Life Business System» виступила з темою «Мислення власника через бізнес-модель». Спікер окреслила що таке бізнес-модель, що лежить в її основі та як швидко визначати стадію розвитку своєї компанії і конкурентів.

Детальніше у презентації

Сергій Яковенков, співзасновник і директор компанії «Інкорстер», тренер доповів про те, як збільшити прибутковість МСБ шляхом правильної організації взаємодії в колективі.

Роман Колядюк, PhD, експерт AMGC Right Decision з досліджень, стратегічного планування виходу на ринок та антикризових маркетингових рішень відповів на запитання чому всім компаніям потрібен фахівець чи консультант з досліджень для ефективної конкуренції на ринку, навівши досвід України та США, а також вплив маркетингових досліджень на структуру та прибутки компанії.

Детальніше у презентації

Богдан Кошевий, засновник компанії «ZENKO», з практичної точки зору презентував ефективну модель управління компанією та порадив як збільшити продуктивність кожного співробітника.

Детальніше у презентації

Артем Ковбель, партнер Kreston GCG, голова департаменту фінансових розслідувань, член АПКБУ, ASIS, ACFI, повідомив, що ключовим інструментом у боротьбі зі зловживаннями у корпоративному секторі є підтримка у протидії економічним злочинам, що має назву Forensic.

Детальніше у презентації

Учасники семінару дійшли згоди, що ефективність управління - це сукупна результативність роботи всього трудового колективу організації, системи заходів, які є наслідком окремих зусиль керівника і спеціалістів.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) (www.ebrd.com),  акціонерами якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.

В рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів.

Ініціатива EU4Business покликана підтримати розвиток приватного сектору в Україні шляхом надання малим та середнім підприємствам (МСП) нових вмінь і можливостей.

Читайте також:Запрошуємо керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесуУ Київській ТПП відбудеться тематичний захід “Gulfood Briefing in Kyiv”Новий електронний інформаційний бюлетень №35 Київської ТППБезкоштовна участь на виставці освітніх послугУ планах жінок-підприємниць проведення Міжнародного форумуСамомотивація для бізнес-леді від Людмили Богуш-ДандТОП-15 ділових новин лютогоУкраїнсько-еміратські відносини набули стратегічного рівняРецензування висновків судових експертів: бути чи не бутиНа часі «smart city» в усьому світі

Календар подій

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis