укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Ефективність менеджменту організації – поради від експертів

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати 24 жовтня для керівників, власників, фахівців малого та середнього бізнесу (МСБ) провів семінар «Оптимізація структури компанії. Ефективний менеджмент», який проходив за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. 

Під час семінару експерти навчали основним функціям менеджменту, критеріям вибору ефективного стилю управління в різних ситуаціях, створенню системи комунікацій, оптимізації структури компанії, мотивації персоналу. Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко відкрив захід, привітав учасників та розповів про цілі та завдання Центру інформаційної підтримки бізнесу. Координатор проектів, група з фінансування та розвитку МСБ, ЄБРР Ольга Іванченко розповіла присутнім про отримання грантів на розвиток соціальних і комерційних проектів від ЄС.

Детальніше у презентації

Сергій Куранов, керуючий партнер консалтингової групи «Куранов та партнери», психолог, тренер, бізнес-консультант, член Всеукраїнської асоціації з управління ІМС розповів про закон розвитку життєвого циклу організації, чому гальмується сталий розвиток компанії, шлях подолання застійних явищ в організації та з чого розпочати зміни.

Детальніше у презентації

Лора Невар, засновник «SUCCESSFUL WOMAN community», керівник консалтингового навчального проекту «Life Business System» виступила з темою «Мислення власника через бізнес-модель». Спікер окреслила що таке бізнес-модель, що лежить в її основі та як швидко визначати стадію розвитку своєї компанії і конкурентів.

Детальніше у презентації

Сергій Яковенков, співзасновник і директор компанії «Інкорстер», тренер доповів про те, як збільшити прибутковість МСБ шляхом правильної організації взаємодії в колективі.

Роман Колядюк, PhD, експерт AMGC Right Decision з досліджень, стратегічного планування виходу на ринок та антикризових маркетингових рішень відповів на запитання чому всім компаніям потрібен фахівець чи консультант з досліджень для ефективної конкуренції на ринку, навівши досвід України та США, а також вплив маркетингових досліджень на структуру та прибутки компанії.

Детальніше у презентації

Богдан Кошевий, засновник компанії «ZENKO», з практичної точки зору презентував ефективну модель управління компанією та порадив як збільшити продуктивність кожного співробітника.

Детальніше у презентації

Артем Ковбель, партнер Kreston GCG, голова департаменту фінансових розслідувань, член АПКБУ, ASIS, ACFI, повідомив, що ключовим інструментом у боротьбі зі зловживаннями у корпоративному секторі є підтримка у протидії економічним злочинам, що має назву Forensic.

Детальніше у презентації

Учасники семінару дійшли згоди, що ефективність управління - це сукупна результативність роботи всього трудового колективу організації, системи заходів, які є наслідком окремих зусиль керівника і спеціалістів.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) (www.ebrd.com),  акціонерами якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.

В рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів.

Ініціатива EU4Business покликана підтримати розвиток приватного сектору в Україні шляхом надання малим та середнім підприємствам (МСП) нових вмінь і можливостей.

Читайте також:Презентація тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергомереджер (ТПП)»Вийшов новий інформаційний бюлетень № 34Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКалендар міжнародних виставок та заходів 2019 рікЗапрошуємо на 2-й тренінговий курс EUREM «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»ТОП-20 найважливіших подій кінця 2018 та початку 2019 для бізнесу та підприємцівГеннадій Чижиков: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістикиУспішні підприємниці поділились своїми історіями успіхуЗдобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати

Календар подій

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis