укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Українська делегація відвідала італійський регіон Абруццо для налагодження співпраці

Українська делегація на чолі з Президентом Київської ТПП Миколою Засульським з робочим візитом відвідала італійський регіон Абруццо. Мета бізнес-місії полягала у налагодженні співпраці в сфері економіки та торгівлі.

До складу української делегації також входили віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко, представник Палати Італія для Балканських країн і України в Україні Алла Ромашко та 10 представників українського бізнесу з різних галузей економіки:

Рикуніч Юрій Миколайович – голова спостережної Ради  ПрАТ "Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування";
Бучинський Йосип Валентинович - голова Адвокатського об’єднання  «Яр.ВАЛ»,
Голова комітету з безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті;
Михайлова Раїса Василівна - генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Фавор";
Сторожук Микола Калістратович – голова правління ПрАТ «Київський радіозавод»;
Проценко Юрій Олександрович – заступник Голови правлыння ВАТ «Меридіан» ім. С.П.Корольова;
Карпенко Анатолій Якович – голова Наглядової ради  ПрАТ «Полюс»;
Тимошенко Сергій Анатолійович - віце-президент Корпорації "ДБК-ЖИТЛОБУД", Кандидат технічних наук, член Президії Будівельної Палати України;
Петрів Ярослав Іванович — генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Агронафтохім», Член Президії Київської ТПП;
Гриценко Володимир Олександрович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Фермер-Торг-Плюс»;
Гарляускайте Ирена Юстинасівна - стоматолог–хірург стоматологічної Клініки «Медгарант».

Мер міста Сан-Анджело Габріеле Флорінді зазначив, що ця інституційна місія направлена на те, щоб не лише показати туристичну привабливість італійського регіону, а й презентувати ділові можливості та співробітництво між промисловими компаніями Італії та України. Він сподівається, що подальша співпраця покаже успішні результати вже в найближчий час, а з українськими підприємцями створяться тривалі та плідні відносини.

Українська делегація ознайомилась з промисловим комплексом та технологією виробництва області Абруццо , відвідала міста Сант-Анджело та Лоретто. Під час зустрічі з мером Габріеле Флорінді президент Київської ТПП Микола Засульський відзначив важливість співробітництва з Італією, адже при збереженні позитивного сальдо товарообіг за минулий рік з цією країною зріс на 25 відсотків. Україна також має підтримувати тісні зв’язки з Італією, тому що там офіційно зареєстровано 400 тисяч працюючих українців, а не офіційно приблизно 700 тисяч співгромадян.

У місті Лоретта на зустрічі з мером міста Габріеле Старінієрі також були обговорені питання співробітництва та можливого розвитку туристичного напрямку.

Під час бізнес-туру учасники делегації ознайомились із автовиробником спецмашин SEVEL SPA, більш відомий як виробник Fiat DUCATO, відвідали підприємство BODE SUD SPA - лідера у виробництві автоматичних автобусних дверей і автоматичних підйомників для інвалідних візків.

В ході зустрічі з Антоніо Едмондо та Леонардно Патрічеллі, директорами найбільших будівельних структур центральної та південної Італії, керівники Київської ТПП  визначали можливості співробітництва у будівельному напрямку з високою енергетичною ефективністю та вивчали можливості застосування енергоефективних технологій.

Делегації із України італійці представили власний Start Up «OXY ITALIA» - Центр гіпербаричної терапії. Це перший медичний центр кисневої терапії у гіпербаричних камерах останньої генерації. У зв’язку з цим відбулися переговори із українською стороною щодо виготовлення компонентів для обладнання гіпербаричних камер, та проявлена зацікавленість українських медиків у закупівлі гіпербаричних камер і розвитку цього напряму лікування.

Ключовим моментом робочої поїздки була офіційна презентація виробничих та комерційних можливостей наших компаній у приміщенні Палати CIBFEA, де відбулись бізнес-зустрічі В2В з італійськими бізнесменами.

Українські підприємці домовились про можливості кооперації та подальшу співпрацю.

Читайте також:Презентація тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергомереджер (ТПП)»Вийшов новий інформаційний бюлетень № 34Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКалендар міжнародних виставок та заходів 2019 рікЗапрошуємо на 2-й тренінговий курс EUREM «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»ТОП-20 найважливіших подій кінця 2018 та початку 2019 для бізнесу та підприємцівГеннадій Чижиков: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістикиУспішні підприємниці поділились своїми історіями успіхуЗдобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати

Календар подій

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis