укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Німецько-український проект підтримуватиме жінок-підприємниць

9 жовтня у Київській ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємниць, на якому вирішували питання підтримки жіночого підприємництва в Києві, виявлення наявних ресурсів для просування жіночого бізнесу в регіоні та інструментів подолання перешкод.

Перший віце-президент Київської ТПП Людмила Сізікова проінформувала про успішні результати співпраці з Німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine Комітетів жінок-підприємниць, створених при Чернігівській та Донецькій (Краматорськ) торгово-промислових палатах, які є, як і Київська ТПП, партнерами цього Проекту.

KVP Ukraine - це партнерський проект, направлений на зміцнення німецько-українських економічних відносин та розвиток безмежного потенціалу України та українського бізнесу. Він націлений  на  сприяння та консультування експортної діяльності підприємств, доступу до міжнародного ринку, міжнародного маркетингу та професійній перепідготовці працівників палат, учасників Проекту.

Завдяки проекту KVP Ukraine Київська торгово-промислова палата посилює свою роль, як потужний представник інтересів українського бізнесу, бере активну участь у сприянні регіонального розвитку економіки.

Людмила Сізікова повідомила, що за результатами аудиту першої фази проекту, який провів  аудитор Проекту доктор Рольф Штайт, підтримка жіночого підприємництва в регіонах, які  є учасниками Проекту,  буде одним з пріоритетних напрямів роботи у другій фазі Проекту, наряду з  підтримкою  ініціатив молоді та створення кластерів при партнерських палатах.

Присутні погодились, що на даний час успішним прикладом розвитку жіночого підприємництва є німецький досвід. Зокрема, досвід Асоціації німецьких підприємниць VDU. Адже VdU з 85 мільярдним загальним оборотом об’єднує сьогодні 1.800 підприємниць та здійснює 300 заходів щороку.

Новообрана голова Комітету жінок-підприємниць Арина Яворських поділилася майбутніми планами комітету.

За її словами, потрібно створити в рамках комітету дієві механізми та інструменти допомоги  розвитку жіночого бізнесу; розвивати напрямок створення кластерів в тих напрямках  розвитку бізнесу, яким традиційно замаються жінки підприємниці; створити платформу для навчання та поглиблення їх знань у бізнесі; розробити програми підтримки жіночого бізнесу від держави та донорів-партнерів.

В результаті активної дискусії присутні  зробили свої пропозиції до  Стратегіїї роботи Комітету та визначилися із концепцією  його розвитку на найближчий час.

Читайте також:Запрошуємо прийняти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019До уваги жінок –підприємниць м. Києва та членів Київської ТПП!Інформаційний бюлетень №33Нові можливості для українського бізнесу розпочати експорт до КитаюНа засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis