укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Німецько-український проект підтримуватиме жінок-підприємниць

9 жовтня у Київській ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємниць, на якому вирішували питання підтримки жіночого підприємництва в Києві, виявлення наявних ресурсів для просування жіночого бізнесу в регіоні та інструментів подолання перешкод.

Перший віце-президент Київської ТПП Людмила Сізікова проінформувала про успішні результати співпраці з Німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine Комітетів жінок-підприємниць, створених при Чернігівській та Донецькій (Краматорськ) торгово-промислових палатах, які є, як і Київська ТПП, партнерами цього Проекту.

KVP Ukraine - це партнерський проект, направлений на зміцнення німецько-українських економічних відносин та розвиток безмежного потенціалу України та українського бізнесу. Він націлений  на  сприяння та консультування експортної діяльності підприємств, доступу до міжнародного ринку, міжнародного маркетингу та професійній перепідготовці працівників палат, учасників Проекту.

Завдяки проекту KVP Ukraine Київська торгово-промислова палата посилює свою роль, як потужний представник інтересів українського бізнесу, бере активну участь у сприянні регіонального розвитку економіки.

Людмила Сізікова повідомила, що за результатами аудиту першої фази проекту, який провів  аудитор Проекту доктор Рольф Штайт, підтримка жіночого підприємництва в регіонах, які  є учасниками Проекту,  буде одним з пріоритетних напрямів роботи у другій фазі Проекту, наряду з  підтримкою  ініціатив молоді та створення кластерів при партнерських палатах.

Присутні погодились, що на даний час успішним прикладом розвитку жіночого підприємництва є німецький досвід. Зокрема, досвід Асоціації німецьких підприємниць VDU. Адже VdU з 85 мільярдним загальним оборотом об’єднує сьогодні 1.800 підприємниць та здійснює 300 заходів щороку.

Новообрана голова Комітету жінок-підприємниць Арина Яворських поділилася майбутніми планами комітету.

За її словами, потрібно створити в рамках комітету дієві механізми та інструменти допомоги  розвитку жіночого бізнесу; розвивати напрямок створення кластерів в тих напрямках  розвитку бізнесу, яким традиційно замаються жінки підприємниці; створити платформу для навчання та поглиблення їх знань у бізнесі; розробити програми підтримки жіночого бізнесу від держави та донорів-партнерів.

В результаті активної дискусії присутні  зробили свої пропозиції до  Стратегіїї роботи Комітету та визначилися із концепцією  його розвитку на найближчий час.

Читайте також:Українці прокладають міст у арабський світКомітет жінок підприємниць КТПП розпочинає весну зустріччю з Людмилою Богуш-ДандУ Київській ТПП презентували європейську програму навчання енергоменеджерів EUREMАсоціація «Укрлегпром» визначила стан та пріоритети з розробки стандартів у легкій промисловостіСтартувала найбільша у світі виставка сільськогосподарських та харчових продуктів, інгредієнтів, напоїв і обладнання GULFOOD 2019Важливі події для бізнесу та підприємців за лютий 2019Платформа ЛІГА:ЗАКОН підготувала ТОП-10 найважливіших ділових новин тижняНа спільному засіданні комітетів визначали пріоритетні напрямки розвитку виробництва у КиєвіПонад 30 українських компаній представлять харчову промисловість на головній виставці продуктів харчування Gulfood 2019Україна та Словенія визначили перспективи та пріоритетні напрями економічного співробітництва

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis