укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Власники малого та середнього бізнесу отримали інформацію про можливості розвитку від ЄБРР

26 вересня у Києві  пройшов форум “Бізнес кейс стаді. Власники для власників” для керівників малого та середнього бізнесу. Захід організували Центр підтримки бізнесу, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна, Київської торгово-промислової палати, Вінницького клубу ділових людей за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

На форумі учасники тренували стратегічне мислення та обмінялись досвідом з вирішення проблемних питань; отримали інформацію про можливості розвитку бізнесу від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та Центрів підтримки бізнесу в рамках програми EU4Business, а також налагодили контакти з великою кількістю представників бізнесу під час Business Networking.
Віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко розповів про діяльність Палати та презентував її можливості як освітньої та комунакаційної платформи для бізнесу.

«Сьогодні для успішного бізнесу підприємці в стратегічному плануванні мають враховувати світові тенденції та бути на крок попереду конкурентів. Бізнес не розвивається у вакуумі. Нові ідеї, рішення, зв’язки, ділові знайомства та контакти – це один із методів розвитку власної справи. Форум «Бізнес кейс стаді» спрямований на те, щоб допомогти підприємцям не тільки налагоджувати партнерські відносини, а й показати конкретні інструменти для ефективного ведення бізнесу», – зазначив Голова Клубу Ділових Людей Україна Микола Савуляк.

«При організації будь-якого заходу, для нас дуже важливо, щоб власники та керівники бізнесу отримали не тільки теоретичну інформацію, а й практичні рішення для своїх компаній. Саме тому, формат цього Форуму – «кейс стаді». Сьогодні, з тим темпом розвитку технологій, який ми маємо, лише теоретичні знання не забезпечують бажаний результат. Тож те, що підприємці почують на нашому Форумі вони зможуть впровадити вже завтра. Метод викладу кейсів на прикладі конкретних проблем у малому чи середньому бізнесі дає таку можливість», – наголосила модератор заходу, керівник Асоціації консультантів для бізнесу Світлана Насирова.

Бізнес-консультанти під час форуму поділилися своїм досвідом з власниками малого та середнього бізнесу під час брейн-штормінгів в режимі реального часу – це були групові обговорення та пошук ефективних бізнес-рішень кейсів учасників форуму. Усі підприємці були поділені на робочі команди й під координацією професійних фасилітаторів та за допомогою бізнес-консультантів працювали над вирішенням бізнесових задач та проблем.

Загалом на заході були присутні 180 учасників, які навчилися вирішувати конкретні завдання, правильно оцінювати ризики, знаходити найбільш ефективні рішення та отримали нові ідеї для  малого та середнього бізнесу.

Читайте також:Запрошуємо прийняти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019До уваги жінок –підприємниць м. Києва та членів Київської ТПП!Інформаційний бюлетень №33Нові можливості для українського бізнесу розпочати експорт до КитаюНа засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis