укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП підтримує впровадження енергозберігаючих технологій

Актуальні питання енергоефективності виробництва, енергоефективні проекти освітлення та інші проблеми, які хвилюють бізнес, вирішували на спільному засіданні Комітету з питань промисловості, Комітету підприємців у галузі будівництва та виробництва будівельних матеріалів і Комітету з питань безпеки ведення бізнесу у Київській ТПП.

Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко підкреслив важливість заходу та зазначив, що за результатами засідання буде підготовлено звернення до виконавчої влади. Адже питання розвитку виробництва мають бути одним з першочергових завдань влади.

Голова Комітету з питань промисловості при Київській ТПП, директор ДП “Гальванотехніка” ПАТ “Радар” Микола Соколовський поділився результатами спільної роботи комітетів: «Раніше питання отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу стаціонарними джерелами було проблематичним. Однак ми досягли того, що у 2016 році до екологічного закону була внесена правка, згідно з якою підприємство, що реєструє нове джерело викидів, переоформлює дозвіл лише на нове джерело, а не на всі, як було раніше».
За словами спікера, невирішеною залишилась проблема отримання повторного дозволу, після терміну дії попереднього. Адже його розглядають як новий і підготовчі процеси у цьому випадку не враховуються. «Ми прийняли рішення об’єднати зусилля і на правовому рівні вирішувати ці питання з державними органами та разом з комітетом підготувати нове звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України з переконливими аргументами», - прокоментував Микола Соколовський.

Голова Комітету з питань безпеки ведення бізнесу – голова Адвокатського об'єднання “Яр.ВАЛ” Йосип Бучинський окреслив проблему, з якою також стикаються ювелірні підприємства, що мають власне виробництво:
«Проблема в тому, що постановою НБУ 2016 року було введено обмеження на закупівлю банківських металів одній особі в один банківський день в розмірі на суму 150 тисяч гривень. Наприклад, виробниче підприємство сфери ювелірного бізнесу може за один раз у банку закупити 137 грам золота 99 проби, а 185 проби – 234 грами. Як наслідок, за 2017 рік 40 % виробників ювелірних виробів пішли з ринку».
Окрім цього, Йосип Бучинський доповнив, що ювелірні підприємства змушені платити 10% збору до пенсійного фонду з обсягу виготовлених ювелірних виробів, а не реалізованих. Це додаткове податкове навантаження, що створює штучні проблеми у цій галузі.

Важливою темою, яка обговорювалась - комплексний підхід до фінансування енергоефективних проектів освітлення.
Сергій Хоперський - заступник голови правління Асоціації виробників світлодіодної техніки разом з Костянтином Петренком - “Шредер–Україна” презентували проекти з швидкою окупністю (промислове, офісне, торговельне та складське освітлення) та технологічне освітлення з індивідуальними режимами економії.

Сергій Хаперський повідомив, що в Україні впровадження світлодіодної техніки LED за останні роки стало безальтернативним напрямом у забезпеченні освітлення. «Світлодіодне освітлення затребуване в соціальній сфері, комунальному господарстві, транспорті, виробництві, особливо коли освітлення є засобом виробництва», - зазначив Хоперський. У свою чергу, генеральний директор компанії «Шредер-Україна» Костянтин Петренко зазначив, що якісне енергоефективне освітлення є важливим для забезпечення безпеки в містах і на дорогах. «Ми вважаємо, що донесення думки про якість освітлення, його важливість, зв'язок з безпекою в місті, комфортом, безпекою дорожнього руху, є дуже важливим для нашої країни», - наголосив Петренко.

(презентація "Schreder")

Дмитро Чорний і Чечеткін Ігор - АТ “Комерційний Індустріальний Банк” та Боріс Владислав - ПАТ “Радій” показали інструменти фінансування проектів. Вони запевнили, що якісне обладнання – це гарантування вчасного повернення інвестованих коштів.

(презентація Комерційного Індустріального Банку)

(презентація "Радій")

Голова Комітету з будівництва та виробництва будівельних матеріалів Євген Саханський запросив присутніх взяти участь у XV Кубку будівельників України. За його словами, в ювілейному та найбільшому чемпіонаті за всю історію будівельних турнірів планують брати участь 32 команди. Окрім цього, планується провести виїзне засідання Комітету з будівництва та виробництва будівельних матеріалів при Київській ТПП.

Галецький Валентин, директор “Поток-Центр”, повідомив, що з метою підтримати кращі українські проекти в галузі і розповісти про перспективи розвитку світлодіодної техніки в Києві 12-14 вересня відбудеться п'ята Міжнародна виставка світлодіодного освітлення LED Expo 2018.
За словами присутнього на спільному засіданні керівника департаменту «Світлодіодне освітлення» групи компаній ЕКТА Максима Маслова, цього року на спеціалізованій виставці представлять нову техніку, зокрема, для сфери сільського господарства.

(презентація "Екта")

Заступник директора з розвитку МПП Атілос Сергій Хархун представив енергозберігаючі світлодіодні світильники.

(презентація "Атілос")

Андрій Андрікевич, заступник голови Комітету з питань промисловості при Київській ТПП та директор компанії “Енергія води” розкрив актуальні питання енергоефективності виробництва. Він представив досвід європейських підприємств, впровадження сучасних досягнень та приклади успішних проектів.

За результатами спільного засідання комітетів було прийнято рішення направити лист до Міністерства екології та природніх ресурсів України з пропозицією створити робочу групу за участю членів комітетів Київської ТПП для вирішення проблеми.

Читайте також:Страхування транспортування термочутливих вантажів є найбільш складним видом страхових послугЕкономічний форум у Вітебську зібрав учасників з 22 країнДілові жінки мотивують на досягнення й розвитокУ Київській торгово-промисловій палаті відбудеться Саміт «Київського клубу» партнерських торгових палатЗапрошуємо підприємців на семінар "Актуальні питання безпеки малого та середнього бізнесу в сфері трудових та податкових відносин»Комітет підтримки експорту та інвестицій сформував першочергові заходи для забезпечення діяльності ПрАТ “Експортно-кредитне агентство”Представники фармацевтичної галузі визначали ринки збуту та особливості транспортування продукції фармацевтичних підприємствВипуск інформаційного бюлетеня № 36Партнерський німецько-український проект KVPUkraine продовжує співпрацю з торгово-промисловими палатамиМіжнародна премія European Women Expert Awards!

Календар подій

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis