укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Запрошуємо взяти участь у тренінговому курсі «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European Energy Manager (CCI)»

Запрошуємо представників українських підприємств взяти участь у тренінговому курсі «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European Energy Manager (CCI)», який проводитиметься з березня  по вересень  2019 року у Київській ТПП. Курс складається з 5 модулів  і охоплює загалом понад 250 академічних годин.

Концепція тренінгового курсу

Тренінг EUREM - «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)» – це визнана у світі кваліфікаційна програма у галузі  енергоменеджменту та енергоефективної техніки, орієнтована на енергоменджерів підприємств та  компанії, що надають енергоефективні послуги. Програма EUREM  базується на стандартах та нормах ТПП Нюрнберга (авторське право), Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK e.V.) та DIHK-Bildungs-GmbH, організації, що відповідає за професійну освіту та підвищення кваліфікації. Теорія навчального курсу викладена стисло, дохідливо та практично. Проектна робота, що є частиною курсу, робить можливим практичне заощадження на підприємстві.   

На сьогодні навчання за програмою EUREM пройшли понад 5000 європейських енергоменеджерів у 32 країнах світу.

Мета тренінгу:

Допомогти підприємствам знизити споживання енергії, впровадити  ефективні технології та професійний енергетичний менеджмент.

Завдяки участі у тренінгу ви зможете:

  • розробити та впровадити проектну роботу з підвищення енергоефективності свого підприємства;
  • знизити енергетичні витрати й посилити власну конкурентоспроможність;
  • підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки, торгівля квотами на викиди парникових газів);
  • зробити внесок у захист клімату (зобов'язання щодо захисту довкілля);
  • отримати доступ до кредитних грантових коштів міжнародних фінансових інституцій для впровадження енергоефективних заходів на своїх підприємствах.

Основні елементи курсу:

1. Теоретична частина

Навчальний матеріал складається з технічної інформації та даних зі сфери управління, а також охоплює практично усі процеси на підприємстві, де використовується енергія. Зміст курсу актуалізується та приводиться у відповідність до рамкових умов, що постійно змінюються.

2. Проектна робота

Визначальною складовою тренінгу є проектна робота, у ході якої під керівництвом досвідченого тренера учасники розробляють енергоефективні заходи для впровадження на своїх підприємствах, що часто дають результат у вигляді заощадження енергії та коштів. На завершення курсу учасники презентують свої практичні роботи перед екзаменаційною комісією.

3. Заключний іспит

Курс завершується письмовим іспитом, якій складається з теоретичних питань та розрахункового завдання по кожному з 5 різних тематичних блоків тренінгового курсу.

ТПП-Сертифікат

Після успішного завершення тренінгового курсу «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)» учасники отримують сертифікат міжнародного зразка  «European EnergyManager (CCI)». Сертифікат чинний в країнах-партнерах EUREM.

Цільова аудиторія тренінгу: фахівці та менеджери, відповідальні за використання енергії на підприємствах.

Навчання проводять сертифіковані тренери програми EUREM з України (Сертифікат ТПП Нюрнберга (Німеччина) «EUROPEAN ENERGYMANAGER (CCI)»)

Детальний план навчання та інформацію щодо курсу ви можете знайти в доданих файлах. 

Організатори курсу:

  • Київська торгово-промислова палата.
  • Німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine.
  • Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. 

Вартість навчання:

Другий курс EUREM – «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European EnergyManager (CCI)» фінансується з проектних коштів Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Німецько-Українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine, тому підприємства сплачують за навчання лише 1/3 від загальної вартості курсу.

Внесок учасників: 9950,00 грн., враховуючи ПДВ

Заявка на участь у курсі:

Запис на курс здійснюється на підставі подання підписаної Заявки на участь, що знаходиться в додатку. Термін подачі Заявки – до лютого 2019. Максимальна кількість учасників становить 20 осіб.

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на адресу:

Київська торгово-промислова палата:

Олександр Сіненко, координатор програми EUREM

Тел.: +380 (44) 235-82-96, +380 (50) 411-14-15 

e-mail: seminar@kcci.org.ua

веб: http://training-center.kiev.ua

Facebook: https://www.facebook.com/trainingpalata

Читайте також:Грантів вистачить всім: жінкам-підприємницям розповіли про грантові можливості для розвитку бізнесуЗапрошуємо керівників та енергоменеджерів підприємств взяти участь у презентації тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП)»Кабмін схвалив стратегію експорту сільгосппродукції до 2026 рокуЗапрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь у черговому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»Випуск інформаційного бюлетеня Київської ТПП № 37Інформація Київської міської державної адміністрації стосовно розроблення Київської міської цільової програми розвитку промисловості на 2019-2022 рокиУрочисте відкриття власного офісу Компанії ZAMMLER GROUP у вантажному терміналі аеропорту БориспільПредставники харчової галузі розглянули системи управління безпеки харчових продуктівВосени вперше в Україні відбудеться Міжнародний місячник кібербезпекиБізнес вимагає від влади сучасного економічного курсу

Календар подій

Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis