укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Цифровий розвиток країни: українські стартапери презентували інноваційно-інвестиційні можливості

У рамках ділової програми заходів виставки-презентації «Зроблено в Києві», організатором якої була Київська торгово-промислова палата спільно з КМДА, відбулася коопераційна сесія членів Міжнародного Трейд-клубу, зарубіжних торгово-промислових палат, представників київських підприємств та Малої академії наук. Під час заходу учасники розглянули питання кооперації у сфері високих технологій, кібербезпеки, блокчейн, смартпроектів та енергоефективності біотехнологій.

«Київ – це не лише політичний та фінансовий центр, а й найбільший промисловий та виробничий центр. Чверть виробництва валового продукту зосереджено саме в Києві. Наші ІТ-інженери входять у п’ятірку затребуваних спеціалістів світу. Важливо, те що влада практично прийняла на порядок денний розвиток України у цифровому напрямку. Якщо цифрові технології будуть впроваджуватися у наше життя, то збільшиться прибавка до валового продукту» - зазначив Президент Київської ТПП Микола Засульський.

Вперше за всі роки проведення виставки «Зроблено в Києві» був запропонований креативний інноваційний формат спілкування влади, бізнесу і громадськості - коопераційна сесія, яка носила потужний міжнародний характер і можливості. Окрім провідних українських хабів, інвестиційних центрів у заході взяли участь представники торгово-промислових палат з 14 країн, а також представники торгово-економічних місій, посольств, які акредитовані на території України з 21 країни світу. В ході коопераційної сесії для її учасників були запропоновані інноваційно-інвестиційні можливості.

В ході проведення коопераційної сесії були чітко окреслені найголовніші інфраструктурні проекти, які сьогодні реалізовуються в Україні. Це проект «Національна програма широкосмугового доступу до Інтернету». Важливість цього проекту полягає в тому, що сьогодні в Україні існує цифровий розрив. Над його подоланням працюють фактично всі країни світу. У нас в країні лише Одеська область та місто Київ мають покриття більше 80%. Решта областей – від 20 до 30%, а деякі 40%.

Є пряма залежність, яка встановлена експертами світового банку: якщо на 10% росте покриття з широкосмуговим доступом, то на 3% зростає внутрішній валовий продукт. Це нові робочі місця, нові професії, нові сервіси.

Свої проекти презентувала компанія «HUB 4.0» – це дуже потужна інноваційно-інвестиційна структура. Метою HUB 4.0 є просування українських інновацій, популяризація високих технологій та сприяння інноваційному розвитку України.

Під час коопераційної сесії розробники «ID HUB» повідомили, що в Україні реалізовується великий проект Mobile ID. Він має колосальні можливості для розвитку цифрової економіки, тому що в Україні сьогодні електронний мобільний підпис не достатньо розвинутий. За офіційними даними, з 42 мільйонів населення, користувачами мобільного підпису є лише 6 мільйонів. Проект дає можливість кожному власнику мобільного телефону стати власником цифрового підпису, який буде записаний до його SIM-карти. Таким чином буде відбуватися автентифікація і ідентифікація особи.

Окрім цифрових інновацій під час коопераційної сесії були представлені проекти по кібербезпеці. Володимир Коляденко, Голова Антикризового центру кіберзахисту бізнесу при Торгово-промисловій палаті України, озвучив ініціативу стосовно популяризації і просвітницької місії по кібербезпеці. Він запросив учасників коопераційної сесії взяти участь 19 червня у ТППУ у міжнародному форумі «Кібербезпека: захисти свій бізнес», який буде проводитися з Радою національної безпеки оборони, Держспецзвязку, а також з бізнесом.

Читайте також:Презентація тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергомереджер (ТПП)»Вийшов новий інформаційний бюлетень № 34Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКалендар міжнародних виставок та заходів 2019 рікЗапрошуємо на 2-й тренінговий курс EUREM «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»ТОП-20 найважливіших подій кінця 2018 та початку 2019 для бізнесу та підприємцівГеннадій Чижиков: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістикиУспішні підприємниці поділились своїми історіями успіхуЗдобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати

Календар подій

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis