укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Як жінкам-підприємницям вивести компанії на міжнародний ринок

30 травня 2018 року у Київській торгово-промисловій палаті відбулося засідання Комітету жінок-підприємниць. Зустріч була організована з метою надання допомоги жінкам-підприємницям для виходу на ринки європейських і східних країн. На засіданні обговорювалися питання міжкультурних відмінностей, бізнес-етики, креативності і зміни бізнес-моделі підприємства, необхідних при просуванні товару і послуг на експорт.

Учасники зустрічі ознайомилися з інформацією про сучасні тенденції на ринку України, отримали корисні поради щодо культурних відмінностей і ментальності, які необхідно враховувати при виході підприємства на зовнішні ринки. Також жінки-підприємниці обговорювали використання креативних ідей в рекламі свого бізнесу, особливості самопіару і самопрезентації з метою розширення бізнесу.

Корисною була інформація про навчальні програми з підтримки жіночого підприємництва, з питань експорту, які організовані і супроводжуються Центром бізнес-освіти при Київській ТПП і програми, які підтримуються міжнародними організаціями.

Також піднімалися питання про важливість збереження жіночого здоров'я в умовах ведення бізнесу, посилення мотивації на ведення здорового способу життя, підвищення відповідальності за особисте здоров'я жінки і здоров'я сім'ї.

Знайшла підтримку ідея про посилення рівня представництва жіночого підприємництва в інших країнах через різні комунікативні канали.

Юлія Тахтарова, координатор Платформи She Exports Офісу з просування експорту  при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, презентувала програму з розширення економічних можливостей жінок She Exports. Вона зазначила, що She Exports було створено як платформу для підтримки та розвитку жінок-підприємниць та для допомоги вийти на міжнародні ринки, таким чином, сприяючи зростанню експортного потенціалу України. Програма є актуальною, оскільки ефективне залучення жінок в сучасну економіку – це фактор росту кожної країни. Україна може покращити економічні показники, зокрема в експорті, завдяки зростанню впливу жінок-експортерок та кількості жінок-підприємниць. До 2025 року світове ВВП можна збільшити до 28 трільйонів доларів, якщо країни світу в повній мірі використають потенціал жінок в економіці.

Програма She Exports охоплює 3 напрямки:

  • Інформація: Надання інформації для підвищення конкурентоздатності жінок-власниць та жінок на керівних посадах в експортно орієнтованих програмах завдяки знанням і навичкам у сфері міжнародної торгівлі та інноваційного підприємництва.
  • Мотивація: Поширення історій успіху українських жінок-експортерок та кращих практик з підтримки жінок в бізнесі в масштабах компанії, галузі, кластеру та країни.
  • Дія: Розвиток бізнес-мережі жінок-експортерів на національному та міжнародному рівнях та підтримка жінок-власниць та жінок на керівних посадах у експортно орієнтованих компаніях у виході на міжнародні ринки та участі у глобальних ланцюжках створення доданої вартості.

Платформа She Exports (презентація)

Юлія Тахтарова  також презентувала платформу SheTrades, яка, перш за все, має на меті  знаходження бізнес-партнерів українським підприємницям.

У засіданні взяли участь Ніна Чала – доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління і публічної служби Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), Олександра Гуменна –  декан факультету економічних наук НаУКМА, Леся Засульська - заступник керівника Центру бізнес-освіти при Київській ТПП, Юлія Тахтарова, координатор Платформи She Exports Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України,  Геннадій Кравець - Голова громадської організації «Австралійсько-українська ініціатива», Радник австралійсько-української ТПП, співзасновник міжнародної комуніційної платформи «Нові ринки»,  Ксенія Ланчак – засновниця леді-спільноти “NEW PERSONA”, Нонна Саульян -  заступник Голови правління Асоціації промислових підприємств міста Києва, Лора Невар – генеральний директор консалтингової навчальної компанії «Life bisness system», Розалія Кобилянська - віце-президент ГО "Ділові Українські Жінки".

Читайте також:Українська делегація відвідала італійський регіон Абруццо для налагодження співпраціНа засіданні Комітету з підтримки експорту та інвестицій вирішили організаційні питанняТимчасовий повірений у справах ПАР в Україні розглянув питання розвитку співробітництва з Київською ТППНімецько-український проект підтримуватиме жінок-підприємницьКиївські компанії вперше представили національну експозицію на високотехнологічній виставці у ГаазіЗапрошуємо на семінар «Оптимізація структури компанії. Ефективний менеджмент»Інформаційний бюлетень №32Запрошуємо на проведення Бізнес-контакт біржі для промислових, наукових та науково-дослідних установ УкраїниВ Україні стартував Місячник кібербезпекиМетоди та інструменти аналізу ринків: як підвищити прибутковість бізнесу

Календар подій

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis