укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Малий та середній бізнес визначив технологію Blockchain як можливість цифрової трансформації української економіки

Поява і стрімке зростання популярності біткоіна сприяли й розповсюдженню технології, на якій функціонує система криптовалюти. Спосіб зберігання даних або цифровий реєстр будь-яких операцій, упорядкованих у блоки за ланцюговим принципом, отримав назву Blockchain . Ця технологія дає істотні переваги, тому український бізнес має бути більше орієнтований на розробку Blockchain-рішень. Це вирішили під час конференції «Blockchain – як основний драйвер для цифрової трансформації економіки, малого та середнього бізнесу», яку організував Центр підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Основною метою конференції було разом із представниками компаній малого та середнього бізнесу та блокчейн-спільноти розглянути можливості для цифрової трансформації української економіки.

Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко відкрив конференцію та привітав її учасників. Віце-президент Київської ТПП та голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України Володимир Коляденко висловив вдячність Європейському банку реконструкції та розвитку, який в цьому році до своєї програми дій включив перспективні для України теми, що пов’язані із розвитком цифрових технологій.

«Українські стартапери, які сьогодні використовують блокчейн на запровадженні рішень по криптовалютах, являються одними із провідних у світі. Проте залишається цілий ряд проблем: повна невизначеність у правовому полі та ситуація, яка пов’язана із використанням як криптовалювати, так і всіх інструментів цифрового бізнесу. На сьогоднішній день іде активна робота по спробі унормувати ці процеси. Адже правова невизначеність дозволяє будувати будь-який волюнтаризм і діяти в ручному режимі», - прокоментував Володимир Коляденко.

Станіслав Под’ячев, Партнер Blockchain Lab коротко розповів що таке Біткоін та застосування технології блокчейн. Він описав взаємні можливості бізнесу та Блокчейн.

Блокчейн і бізнес: взаємні можливості, обмеження та загрози (презентація)

Сергій Бондаренко, Senior management at Deloitte Ukraine проінформував про місце та можливості застосування Blockchain у реальному секторі економіки.

Blockchain у реальному секторі економіки (презентація)

Темою виступу Олексія Жмеренецького, координатора бізнес клуба “Коло” була місце Blockchain у майбутньому малого та середнього бізнесу». Він повідомив, що технологія Блокчен розвивається паралельно з іншими проривними технологіями і бізнес-моделями - IoT, Big Data, Virtual assistant і т.д.

Місце Blockchain у майбутньому малого та середнього бізнесу (презентація)

«Разом ці технології створять "тихий шторм", коли протягом декількох років ми опинимося в іншій цифровій реальності. Для того, щоб вижити в цьому новому світі потрібно освоювати ключові технології в міру їх дозрівання і знаходити способи їх комплексної інтеграції в рамках своїх проектів», - висловив думку Олексій Жмеренецький.

Наталя Владімірова, партнер Prima Veritas, член команди найбільш обговорюваного у юридичних колах стартапу, що радикальним шляхом змінює ландшафт світового ринку юридичних послуг розказала про майбутнє відносин юрист-клієнт та зазначила, коли боти замінять юристів.

Як швидко боти замінять юристів (презентація)

Вадим Груша, CEO Blocksoft доповів про токенізацію активів і додав, що це найшвидший та зручний інструмент для випуску оцифрованих активів на публічному реєстрі з цілком вільним від регуляції обігом. За його словами, блокчейн є революційною технологією. «На сьогодні блокчейн стрімко руйнує уявлення як працює світ фінансів та невпинно прямує в інші сектори економіки. Потужна криптографія та розподіленна мережева взаємодія не лишає шансів на виживання традиційним інформаційним системам».

Токенізація активів: кейси  підприємств (презентація)

Олесь Слободенюк, founder Hotmine повідомив про криптоіндустрію в Україні та як продати біткоін юридичній особі. Ілля Олексюк, СBD Blockchain Lab виступив з темою смарт-контакти та указав для чого вони застосовуються.

За результатами конференції усі учасники дійшли згоди, що інтеграція технології Blockchain у бізнес є особливо важливим процесом для малих підприємств, що займаються управлінням складними транзакціями або роботою з даними. Впровадження технології blockchain може стати новим етапом для кожної галузі.

Нагадуємо, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) (www.ebrd.com),  акціонерами якого є 64 країни та дві міжнародні організації, підтримує розвиток ринкової економіки і демократії.В рамках ініціативи EU4Business ЄБРР допомагає малим і середнім підприємствам залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. Ініціатива EU4Business покликана підтримати розвиток приватного сектору в Україні шляхом надання малим та середнім підприємствам (МСП) нових вмінь і можливостей. Допомога передбачає створення мережі центрів підтримки бізнесу по всій країні, а також підтримку прямого фінансування малих та середніх підприємств.

Читайте також:Українська делегація відвідала італійський регіон Абруццо для налагодження співпраціНа засіданні Комітету з підтримки експорту та інвестицій вирішили організаційні питанняТимчасовий повірений у справах ПАР в Україні розглянув питання розвитку співробітництва з Київською ТППНімецько-український проект підтримуватиме жінок-підприємницьКиївські компанії вперше представили національну експозицію на високотехнологічній виставці у ГаазіЗапрошуємо на семінар «Оптимізація структури компанії. Ефективний менеджмент»Інформаційний бюлетень №32Запрошуємо на проведення Бізнес-контакт біржі для промислових, наукових та науково-дослідних установ УкраїниВ Україні стартував Місячник кібербезпекиМетоди та інструменти аналізу ринків: як підвищити прибутковість бізнесу

Календар подій

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis