укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП прийняла 10 нових членів-підприємств

Київська торгово-промислова палата провела 24 травня чергове засідання Президії на підприємстві «IMMER Ukrplastic», під час якого прийняли 10 нових членів-підприємств.

Свідоцтва та членські квитки отримали такі компанії:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Титан»
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Респонс Дельта»
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Поток-Центрум»
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю «ШНЕЙДЕР ЕЛЕКТРІК УКРАЇНА»
  5. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕйЕмДжиСі Райт Дісіжн»
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю «КТ Україна»
  7. ФОП Ігнатенко Катерина Вікторівна / TM Stdiamond
  8. ТОВ «Лормекс»
  9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Якість Гарантовано»
  10. Громадська організація «Творче об’єднання «Осяяння»

Директор з розвитку виробництва і технологій IMMER Group пан Насиров ознайомив членів Президії, представників підприємств та керівників структурних підрозділів Київської ТПП з виробничим комплексом, з технологічними особливостями та продукцією підприємства. Після чого Президент Київської ТПП Микола Засульський вручив йому пам’ятний знак КТПП за довгу співпрацю.

«Ми високо цінуємо наше співробітництво з Київською Торгово-промисловою палатою. Довгі роки з моменту її заснування ми разом будуємо бізнес, йдемо вперед і розвиваємо наш експортний потенціал», - зазначила Президент IMMER Group Ірина Мірошник. Сторони обговорили шляхи вигідної взаємодії та знайшли нові рішення для поліпшення роботи бізнесу та промисловості.

Довідка: IMMER Ukrplastic - найбільший у Центральній і Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей промисловості. Більше 20 років підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення гнучких полімерних пакувальних матеріалів - від гранул і фарб до готових рулонних матеріалів і пакетів. Продукція відповідає екологічним і законодавчим вимогам всіх ринків збуту, включаючи ЄС і США, експортується в 35 країн світу. Високий рівень якості продукції підтверджується міжнародними сертифікатами і численними нагородами в індустрії упаковки.

Компанія виробляє гнучкі пакувальні матеріали, які володіють прекрасним зовнішнім виглядом, високими бар'єрними властивостями, ефективно переробляються на пакувальних машинах, продовжують терміни зберігання продуктів, екологічно безпечні на всіх життєвих етапах.

На виробництві застосовується коекструзійна, дуплекс, триплекс і інлайн ламінація на базі сольвентних і бессольвентних технологій. Здійснюється вакуумна металізація з попередньою плазмовою обробкою поверхні плівок. Застосовується електронний дизайн, цифрові і лазерні технології додрукарських процесів. Для підготовки глибокого і флексографічного друку застосовується технологія стохастичне растрування. При виробництві упаковки використовуються різні типи фарб і лаків, в тому числі з ультрафіолетовим закріпленням.

На базі підприємства створено науково-дослідний центр, де системно вдосконалюється виробничий процес, впроваджуються нові ресурсозберігаючі технології, ведеться розробка нових матеріалів і пропонуються індивідуальні продуктові рішення для розвитку бізнесу.

Читайте також:Українська делегація відвідала італійський регіон Абруццо для налагодження співпраціНа засіданні Комітету з підтримки експорту та інвестицій вирішили організаційні питанняТимчасовий повірений у справах ПАР в Україні розглянув питання розвитку співробітництва з Київською ТППНімецько-український проект підтримуватиме жінок-підприємницьКиївські компанії вперше представили національну експозицію на високотехнологічній виставці у ГаазіЗапрошуємо на семінар «Оптимізація структури компанії. Ефективний менеджмент»Інформаційний бюлетень №32Запрошуємо на проведення Бізнес-контакт біржі для промислових, наукових та науково-дослідних установ УкраїниВ Україні стартував Місячник кібербезпекиМетоди та інструменти аналізу ринків: як підвищити прибутковість бізнесу

Календар подій

Жовтень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis