укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська ТПП підписала меморандум про співпрацю з торгово-промисловою палатою Бейруту та Гірського Лівану

На Українсько-Ліванському бізнес-форумі, який відбувся 11 квітня у торгово-промисловій палаті України, Президент Київської ТПП Микола Засульський підписав меморандум про співпрацю з торгово-промисловою палатою Бейруту та Гірського Лівану.

Визнаючи величезні можливості для просування торгівлі та інвестицій, а також беручи до уваги нові можливості для розвитку взаємовигідних торговельних та економічних зв'язків, бізнес-спільноти, згідно з меморандумом, домовилися про співпрацю по створенню та зміцненню торговельних і виробничих зв'язків, а також про створення і розробку інвестиційних планів.

На Українсько-Ліванському бізнес-форумі за участю офіційних та ділових кіл двох країн визначили пріоритетні напрямки економічного співробітництва. Ліванська сторона виявила зацікавленість у збільшенні товарообігу, зокрема за рахунок нарощування експорту з України зернових культур, рослинних олій, борошна, а з Лівану - цитрусових, бананів та виноробної продукції. «Українські інвестиції в Ліван зросли на 26%, а ліванські в  Україну – на 117%. Сподіваюсь, форум стане поштовхом до розширення двосторонньої співпраці  і наш товарообіг із півмільярда дол. США наблизиться до мільярда», – повідомив Ігор Осташ, посол України в Лівані.

Увагу акцентували на тому, що Ліван може розглядатись Україною як торговельно-економічний хаб, через який можна експортувати продукцію до інших країн Близького Сходу.

«Ліванські інвестори відомі в усьому світі, але  в Україні їх поки працює не так багато. Сподіваюсь, сьогоднішній форум посприяє активізації цього процесу. Так, ліванські інвестори  вже дали старт реалізації деяких проектів у Києві. Маю надію, що скоро така робота почнеться й у регіонах», – зазначив Алі Дахер,  посол Лівану в Україні. 

Перед форумом відбулося засідання Українсько-Ліванської ділової ради, на якому обрали голову української частини Ради. Ним став делегований Київською ТПП Сергій Костюков - директор агентства маркетингових комунікацій AG Communications Group.

Читайте також:Інформаційний бюлетень за травень-червень 2018Киргизька республіка виявила зацікавленість у співробітництві з українськими підприємствамиАльтернативні методи захисту бізнесу - це не можливість, а необхідність прийняти рішенняМалий та середній бізнес отримав новий поштовх для розвиткуЯк малому і середньому бізнесу в Україні вийти за межі країниКиївській торгово-промисловій палаті виповнилося 23 роки!Як за рахунок брендингу підвищити ефективність бізнесуПідприємці Бухареста та Києва будуть активніше співпрацюватиНімецько-українська промислово-торговельна палата відсвяткувала 25-річчяУкраїна на шляху створення Національної екосистеми кібербезпеки

Календар подій

Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis