укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Делегація Київської ТПП відвідала провідні підприємства ПБГ «Ковальська» - лідера будівельного ринку України

Київська торгово-промислова палата продовжує безпосередню співпрацю з підприємствами. 4 квітня делегація Палати відвідала ТОВ “БЕТОН КОМПЛЕКС” та ПрАТ  “Термінал-М”, які входять до складу Асоціації “Промислово-будівельна група “Ковальська” - лідера будівельного ринку України.
Живе спілкування під час візитів на підприємства, незважаючи на сьогоднішню різноманітність електронних засобів зв'язку, як і раніше має вагоме значення, особливо коли справа стосується здійснення намірів щодо співпраці.

Протягом візиту на підприємстві “БЕТОН КОМПЛЕКС” відбулася екскурсія по виробничих цехах, в ході якої директор Євген Гвоздарьов ознайомив з продукцією компанії та розповів учасникам про роботу технологічних виробничих ліній та про нові розробки.
ТОВ "Бетон Комплекс" спеціалізується на випуску продукції загальнобудівельного призначення: бетонів, будівельних сумішей та конструктивного залізобетону індивідуального проектування і серійного виробництва. Одним із пріоритетних напрямків в забезпеченні потреб сучасного будівництва є виготовлення фігурних елементів мостіння широкого асортиментного ряду під торговими марками «Авеню» та «Авеню Декор».

На підприємстві ТОВ “Термінал-М” директор Василь Немикін ознайомив членів делегації Київської ТПП з технологічними особливостями та продукцією підприємства. Молодий, амбіційний керівник професійно зростав на цьому виробничому комплексі і підтримує та розвиває найсучасніші досягнення: система менеджменту, організація виробничих процесів, європейські стандарти, енергозбереження, автоматизація виробництва, а головне - колектив однодумців. Це дозволяє конкурувати з відомими європейськими виробниками на вітчизняному та закордонному ринках. ПрАТ «Термінал-М» - сучасне підприємство, що спеціалізується на виробництві сухих і водо-дисперсійних будівельних сумішей під торговою маркою «SILTEK».
Президент Київської ТПП Микола Засульський розповів про про основні напрямки роботи Палати та навів конкретні приклади успішного вирішення проблем членів КТПП – оформлення сертифікатів походження, зовнішньоекономічна діяльність, оформлення форс-мажорів, навчання, рекламно-видавнича діяльність, переклади та інше. Присутні віце-президенти КТПП та керівники структурних підрозділів представили інформацію про можливості активної співпраці в різних галузях.
Під час роботи делегації було досягнуто ряд домовленостей, які дадуть додатковий імпульс розвитку співпраці. 

Довідка: Завод «Бетон Комплекс» займає лідерські позиції на ринку України з виготовлення залізобетонних конструкцій для споруд каркасного типу соціально-громадського призначення, а також випускає продукцію загально-будівельного значення – товарні бетони та розчини, паркани, фундаментні блоки, дорожні плити, фігурні елементи мостіння. Виробництво базується на технологіях різного спрямування: стендовій, касетно-стендовій, агрегатній, конвеєрній, безопалубній.
«Бетон Комплекс» – яскравий приклад підприємства, яке, маючи багатолітній досвід безперервного виробництва, у нові часи кардинально переглянуло свої стратегічні цілі в напрямку освоєння сучасних технологій.
На підприємстві «Бетон Комплекс» працює колектив талановитих та досвідчених спеціалістів. Багатьом з них присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України». Працівники нагороджені орденами, медалями та подяками Київського міського голови за вагомий внесок у розбудову держави.
На підприємстві впроваджена і діє система управління якістю за ДСТУ ISO 9001 – 2009.
Продукція заводу неодноразово була представлена на регіональних та всеукраїнських конкурсах-виставках.
На IX Міжнародній виставці-конференції «Реконструкція житла» підприємство здобуло диплом за виробництво сучасних стінових матеріалів.
На Всеукраїнському конкурсі-виставці «Кращий вітчизняний товар 2008 року» в номінації: виробництво будівельних конструкцій і матеріалів, Державне управління справами Президента України нагородило підприємство «Золотим символом конкурсу».
На всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» в 2011 році фігурні елементи мостіння стали переможцями серед виробів інших вітчизняних підприємств.

ПрАТ «Термінал-М» - це сучасне, високотехнологічне підприємство, засноване 2008 р. та визнане кращим новозбудованим заводом в Україні. За п’ять років свого існування підприємство увійшло до числа лідерів з виробництва будівельних сумішей, зарекомендувало себе як надійного партнера та виробника високоякісних товарів.
На базі підприємства було започатковано сучасну лабораторію, що завдяки інноваційному обладнанню допомагає отримувати стабільно високу якість продукції шляхом постійного удосконалення існуючих і розробки нових рецептур.
Для виробництва продуктів стабільно високої якості застосовується сировина виключно надійних та відомих виробників.
Продукція торговельної марки SILTEK, що випускається на «Термінал-М», стала візитною карткою заводу. Під цим брендом на ринку присутній широкий асортимент високоякісних сухих і рідких будівельних сумішей.
Під ТМ SILTEK випускаються:
- Сухі будівельні суміші;
- Інтер’єрні та фасадні фарби;
- Декоративні полімерні штукатурки;
- Декоративні мозаїчні штукатурки;
- Плівкоутворюючі та глибокопроникаючі ґрунтівки.
Фасадній штукатурці TM Siltek присвоєне звання «Кращий вітчизняний товар 2013 року».
«Термінал-М» було першим підприємством, що впровадило на український ринок інноваційні силосні технології для зручної та безперебійної роботи на будівельних майданчиках.
Ноу-хау більшої частини обладнання на підприємстві є, так звана, технологія флюїдизації - спосіб, коли за допомогою повітря сипучі матеріали набувають псевдо-рідку консистенцію. Обладнання від фінського виробника і проектувальника дозволяє прискорити процес переміщення матеріалів, а також здійснювати дозування всіх компонентів з високою роздільною здатністю.
Новітнє обладнання та безперервні пошуки нових унікальних видів продукції дозволили створити на сьогодні асортимент, який налічує понад 100 різновидів сухих та рідких будівельних сумішей та інших матеріалів.
Понад 150 працівників, що трудяться на підприємстві, є надійними фахівцями своєї справи, а досвід та професійність у сфері виробництва і застосування будівельних сумішей та постійний аналіз потреб будівельної галузі дають можливість задовольнити найбільш високі запити споживачів і підвищити ефективність роботи з матеріалом. І це є одним із найголовніших пріоритетів ПрАТ «Термінал-М».

Читайте також:Запрошуємо керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесуУ Київській ТПП відбудеться тематичний захід “Gulfood Briefing in Kyiv”Новий електронний інформаційний бюлетень №35 Київської ТППБезкоштовна участь на виставці освітніх послугУ планах жінок-підприємниць проведення Міжнародного форумуСамомотивація для бізнес-леді від Людмили Богуш-ДандТОП-15 ділових новин лютогоУкраїнсько-еміратські відносини набули стратегічного рівняРецензування висновків судових експертів: бути чи не бутиНа часі «smart city» в усьому світі

Календар подій

Березень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis