укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Рада ТПП України визначилась із пріоритетами на 2018 рік

Розвиток членської спільноти, «Цифрова палата 2020», порядок денний бізнесу до влади, новий рівень підтримки експортерів – ці й інші напрями роботи намітила Рада ТПП України під час засідання 22 березня 2018 року.

«Рада Торгово-промислової палати України підбила підсумки року минулого й окреслила нові орієнтири. Наші члени – лідери думок, новатори та підприємці, які формують поточні тренди та захоплююче майбутнє України. Цікава тенденція: серед нових членів ТПП із кожним роком зростає процент інноваційного бізнесу – молодих, прогресивних, амбітних компаній, які вільні у спілкуванні зі всім світом. Я думаю, це гарний сигнал про те, що система торгово-промислових палат у свідомості бізнес-спільноти перестає асоціюватися із традиційною пострадянською організацією і стає дружньою до інновативного бізнес-нетворкінгу», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Удосконалення   взаємодії з членами відбуватиметься, насамперед, через проведення серії заходів, спрямованих на розбудову та розширення бізнес-зв’язків.  Серед них – Національний форум із підтримки експорту, Форум бізнес-діаспори, Міжнародні дні бізнесу, зустрічі з інвесторами, B2B-переговори й інші корисні для бізнесу події.

Аналізуючи діяльність системи торгово-промислових палат за минулий рік, команда ТПП дала йому умовну назву «проривний 2017-й». Йдеться про прорив у сфері виставкової діяльності, інвестиційної підтримки, відкриття для українського бізнесу нових, певною мірою ще екзотичних, ринків, прорив у сфері єдиного бренд-стилю Палати тощо.  

За останні півтора року керівництво ТПП України із нашою бізнес-спільнотою тричі зустрічалися із Президентом України Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом для обговорення нагальних викликів. Великою перемогою бізнесу  стало прийняття  Закону, відомого серед бізнес-спільноти під назвою «Маски-шоу стоп». Якщо на перших зустрічах 90% питань від підприємництва стосувались тиску контролюючих органів, то на останній зустрічі, яка, до речі, відбулась усього два тижні тому,  проблематика звернень до керівництва держави лежала у площині розвитку економіки.

Команда ТПП України завоювала для нашої країни бронзову медаль у номінації «Найкраще розкриття теми» на ЕКСПО-2017. Таку нагороду Україна отримала вперше за всю історію своєї незалежності. Також із відзнакою за найкращу організацію експозиції повернулась делегація ТПП України і з IX Ярмарку зарубіжних інвестицій у Пекіні.

Ми опрацьовували та супроводжували такі проекти, як будівництво сонячної електростанції на 25 мВт, спорудження заводів із виробництва фурфуролу й інноваційного деревообробного, промислове вирощування саджанців.

Спільними зусиллями Палати, бізнесу та державних структур ми забезпечуємо просування м’ясної продукції на ринок Анголи. Розпочато підтримку експорту в Гану та Нігерію через угоди з місцевими палатами, створення представництв ТПП, організацію бізнес-місій і бізнес-форумів.

Також фахівцями ТПП України впроваджена онлайн-система оформлення сертифікатів походження та їх верифікації. Розроблено реєстр сертифікатів засвідчення форс-мажорних обставин, розпочато перехід на електронні онлайн-закупівлі, завдяки чому вже зекономлено сотні тисяч гривень.

Члени Ради ТПП України відзначили: якість послуг, що надає Палата, постійно підвищується. Це дозволило протягом першого півріччя збільшити їх, перш за все, в кількісному, а не лише в фінансовому вимірі. Зросли обсяги послуг із сертифікації походження товарів і видачі карнетів АТА, юридичних та експертизи, довідково-інформаційних, лабораторних досліджень, PR-підтримки бізнесу.

Покращення наших бізнес-процесів підтверджено зовнішньою оцінкою:  ТПП України пройшла аудит із менеджменту якості. І це – тільки  окремі здобутки. Із більш детальною інформацією можна ознайомитись у звіті ТПП України за 2017 .

Прес-служба ТПП України

Читайте також:Експортери вперед!Експерти назвали практичні кроки виходу на ринки ЄССтоличні підприємці дізнались про додаткові можливості для експорту на канадський ринокВоєнний стан сам по собі не є форс-мажоромЗапрошуємо взяти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis