укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Рада ТПП України визначилась із пріоритетами на 2018 рік

Розвиток членської спільноти, «Цифрова палата 2020», порядок денний бізнесу до влади, новий рівень підтримки експортерів – ці й інші напрями роботи намітила Рада ТПП України під час засідання 22 березня 2018 року.

«Рада Торгово-промислової палати України підбила підсумки року минулого й окреслила нові орієнтири. Наші члени – лідери думок, новатори та підприємці, які формують поточні тренди та захоплююче майбутнє України. Цікава тенденція: серед нових членів ТПП із кожним роком зростає процент інноваційного бізнесу – молодих, прогресивних, амбітних компаній, які вільні у спілкуванні зі всім світом. Я думаю, це гарний сигнал про те, що система торгово-промислових палат у свідомості бізнес-спільноти перестає асоціюватися із традиційною пострадянською організацією і стає дружньою до інновативного бізнес-нетворкінгу», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Удосконалення   взаємодії з членами відбуватиметься, насамперед, через проведення серії заходів, спрямованих на розбудову та розширення бізнес-зв’язків.  Серед них – Національний форум із підтримки експорту, Форум бізнес-діаспори, Міжнародні дні бізнесу, зустрічі з інвесторами, B2B-переговори й інші корисні для бізнесу події.

Аналізуючи діяльність системи торгово-промислових палат за минулий рік, команда ТПП дала йому умовну назву «проривний 2017-й». Йдеться про прорив у сфері виставкової діяльності, інвестиційної підтримки, відкриття для українського бізнесу нових, певною мірою ще екзотичних, ринків, прорив у сфері єдиного бренд-стилю Палати тощо.  

За останні півтора року керівництво ТПП України із нашою бізнес-спільнотою тричі зустрічалися із Президентом України Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом для обговорення нагальних викликів. Великою перемогою бізнесу  стало прийняття  Закону, відомого серед бізнес-спільноти під назвою «Маски-шоу стоп». Якщо на перших зустрічах 90% питань від підприємництва стосувались тиску контролюючих органів, то на останній зустрічі, яка, до речі, відбулась усього два тижні тому,  проблематика звернень до керівництва держави лежала у площині розвитку економіки.

Команда ТПП України завоювала для нашої країни бронзову медаль у номінації «Найкраще розкриття теми» на ЕКСПО-2017. Таку нагороду Україна отримала вперше за всю історію своєї незалежності. Також із відзнакою за найкращу організацію експозиції повернулась делегація ТПП України і з IX Ярмарку зарубіжних інвестицій у Пекіні.

Ми опрацьовували та супроводжували такі проекти, як будівництво сонячної електростанції на 25 мВт, спорудження заводів із виробництва фурфуролу й інноваційного деревообробного, промислове вирощування саджанців.

Спільними зусиллями Палати, бізнесу та державних структур ми забезпечуємо просування м’ясної продукції на ринок Анголи. Розпочато підтримку експорту в Гану та Нігерію через угоди з місцевими палатами, створення представництв ТПП, організацію бізнес-місій і бізнес-форумів.

Також фахівцями ТПП України впроваджена онлайн-система оформлення сертифікатів походження та їх верифікації. Розроблено реєстр сертифікатів засвідчення форс-мажорних обставин, розпочато перехід на електронні онлайн-закупівлі, завдяки чому вже зекономлено сотні тисяч гривень.

Члени Ради ТПП України відзначили: якість послуг, що надає Палата, постійно підвищується. Це дозволило протягом першого півріччя збільшити їх, перш за все, в кількісному, а не лише в фінансовому вимірі. Зросли обсяги послуг із сертифікації походження товарів і видачі карнетів АТА, юридичних та експертизи, довідково-інформаційних, лабораторних досліджень, PR-підтримки бізнесу.

Покращення наших бізнес-процесів підтверджено зовнішньою оцінкою:  ТПП України пройшла аудит із менеджменту якості. І це – тільки  окремі здобутки. Із більш детальною інформацією можна ознайомитись у звіті ТПП України за 2017 .

Прес-служба ТПП України

Читайте також:Запрошуємо на круглий стіл «Альтернативні методи захисту бізнесу»Запрошуємо на семінар «Брендинг: створення та управління брендом»У Києві нагородили кращих експортерів рокуЦифровий розвиток країни: українські стартапери презентували інноваційно-інвестиційні можливості300 столичних підприємств взяли участь у виставці-презентації «Зроблено в Києві»Регіональні закордонні торгово-промислові палати вирішили створити у Києві «Клуб партнерських палат»Глобальні виклики та перспективи українського експорту: у Києві пройшов IV Національний експортний форумKVP Training "Мистецтво ведення переговорів для МСБ"Як жінкам-підприємницям вивести компанії на міжнародний ринокМалий та середній бізнес визначив технологію Blockchain як можливість цифрової трансформації української економіки

Календар подій

Червень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis