укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

На засіданні Комітету малого і середнього бізнесу визначали що повинен знати підприємець у 2018 році

На засіданні Комітету малого і середнього бізнесу при Київській ТПП (голова Комітету керівник агенства «Lipsky Marketing Group» Олександр Липський, куратор Комітету перший віце-президент КТПП Людмила Сізікова) озвучили питання, відповіді на які повинен знати підприємець у 2018 році. На заході 15 січня 2018 року були присутні юристи, керівники і менеджери промислових підприємств міста Києва та представники Державної фіскальної служби України. 

Президент Київської ТПП Микола Засульський пояснив чому саме Київська торгово-промислова палата стала місцем зустрічі для обговорення таких питань:
 «У травні минулого року була прийнята стратегія розвитку малого і середнього бізнесу до 2020 року. Там розписана об’єктивна аналітика, зокрема сказано, що 80 % всіх зайнятих працівників України працюють на підприємствах малого і середнього бізнесу. Проте у цьому секторі існує безліч проблем - це реєстрація власності, західні інвестиції, оподаткування, тільки 5, 9% МСБ виходять на зовнішній ринок. Ще не вирішеними питаннями  є джерела фінансування, ставки на податки, політична нестабільність, світова економіка, неформальні платежі».

Далі Микола Засульський наголосив, що всі проблеми крок за кроком вирішуються:
«Створюються антикорупційні органи, йде боротьба за антикорупційний суд. До 2020 року буде діяти система спрощення оподаткування, скорочується кількість перевірок, пропонується замінити системи пільгового фінансування. В цій стратегії прописана роль і місце торгово-промислових палат і центрів, які об’єднують малий і середній бізнес. Ми підтримуємо зв'язок з депутатами Верховної Ради України. Хочу вас привітати з тим, що нарешті експортно-кредитне агентство вже затверджено державними органами. Воно буде сприяти розвитку нашої промисловості і бізнесу».

Олександр Попов, керівник Центру аналітично-правової інформації компанії "ЛІГА ЗАКОН" розповів про всі ризики та можливості для бізнесу після реформи процесуального законодавства. Він розглянув питання "спрощення" судових господарських процесів, нової схеми роботи Верховного Суду та питання судової експертизи і доказів у зміненому процесі.

Презентація доповіді компанії "ЛІГА ЗАКОН"

Олексій Некрасов та Анна Гнип, старші юристи, адвокати АФ "Pragnum" проаналізували Кримінальний процесуальний кодекс України з точки зору бізнесу. Юристи дали відповіді на запитання чи з'явився надійний захист при проведенні обшуку, чи працює заборона на вилучення серверів, чи буде працювати оновлений мораторій на перевірки та що приніс закон № 2245.

Презентація доповіді АФ "Pragnum"

Юлія Капустіна, директор аудиторської фірми "Еккаунт" повідомила про зміни у Постанові Правління НБУ N 148 від 29.12.2017 року, про новації у касовій дисципліні та про обов'язкове застосування POS-терміналів з 01.07.2018 року.

Презентація доповіді  фірми "Еккаунт"

Руслан Яременко, керуючий партнер компанії "Airvice Consulting" пояснив чому малий бізнес обирає Google та порівняв роль класичних та хмарних поштових систем.

Презентація доповіді компанії "Airvice Consulting"

Під кінець роботи засідання Комітету малого і середнього бізнесу при Київській ТПП відбувся нетворкінг. Учасники обмінялися ідеями та думками, обговорили можливості співпраці.

Читайте також:Підприємці Бухареста та Києва будуть активніше співпрацюватиНімецько-українська промислово-торговельна палата відсвяткувала 25-річчяУкраїна на шляху створення Національної екосистеми кібербезпекиЗапрошуємо на круглий стіл «Альтернативні методи захисту бізнесу»Запрошуємо на семінар «Брендинг: створення та управління брендом»У Києві нагородили кращих експортерів рокуЦифровий розвиток країни: українські стартапери презентували інноваційно-інвестиційні можливості300 столичних підприємств взяли участь у виставці-презентації «Зроблено в Києві»Регіональні закордонні торгово-промислові палати вирішили створити у Києві «Клуб партнерських палат»Глобальні виклики та перспективи українського експорту: у Києві пройшов IV Національний експортний форум

Календар подій

Червень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis