укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

На засіданні Комітету малого і середнього бізнесу визначали що повинен знати підприємець у 2018 році

На засіданні Комітету малого і середнього бізнесу при Київській ТПП (голова Комітету керівник агенства «Lipsky Marketing Group» Олександр Липський, куратор Комітету перший віце-президент КТПП Людмила Сізікова) озвучили питання, відповіді на які повинен знати підприємець у 2018 році. На заході 15 січня 2018 року були присутні юристи, керівники і менеджери промислових підприємств міста Києва та представники Державної фіскальної служби України. 

Президент Київської ТПП Микола Засульський пояснив чому саме Київська торгово-промислова палата стала місцем зустрічі для обговорення таких питань:
 «У травні минулого року була прийнята стратегія розвитку малого і середнього бізнесу до 2020 року. Там розписана об’єктивна аналітика, зокрема сказано, що 80 % всіх зайнятих працівників України працюють на підприємствах малого і середнього бізнесу. Проте у цьому секторі існує безліч проблем - це реєстрація власності, західні інвестиції, оподаткування, тільки 5, 9% МСБ виходять на зовнішній ринок. Ще не вирішеними питаннями  є джерела фінансування, ставки на податки, політична нестабільність, світова економіка, неформальні платежі».

Далі Микола Засульський наголосив, що всі проблеми крок за кроком вирішуються:
«Створюються антикорупційні органи, йде боротьба за антикорупційний суд. До 2020 року буде діяти система спрощення оподаткування, скорочується кількість перевірок, пропонується замінити системи пільгового фінансування. В цій стратегії прописана роль і місце торгово-промислових палат і центрів, які об’єднують малий і середній бізнес. Ми підтримуємо зв'язок з депутатами Верховної Ради України. Хочу вас привітати з тим, що нарешті експортно-кредитне агентство вже затверджено державними органами. Воно буде сприяти розвитку нашої промисловості і бізнесу».

Олександр Попов, керівник Центру аналітично-правової інформації компанії "ЛІГА ЗАКОН" розповів про всі ризики та можливості для бізнесу після реформи процесуального законодавства. Він розглянув питання "спрощення" судових господарських процесів, нової схеми роботи Верховного Суду та питання судової експертизи і доказів у зміненому процесі.

Презентація доповіді компанії "ЛІГА ЗАКОН"

Олексій Некрасов та Анна Гнип, старші юристи, адвокати АФ "Pragnum" проаналізували Кримінальний процесуальний кодекс України з точки зору бізнесу. Юристи дали відповіді на запитання чи з'явився надійний захист при проведенні обшуку, чи працює заборона на вилучення серверів, чи буде працювати оновлений мораторій на перевірки та що приніс закон № 2245.

Презентація доповіді АФ "Pragnum"

Юлія Капустіна, директор аудиторської фірми "Еккаунт" повідомила про зміни у Постанові Правління НБУ N 148 від 29.12.2017 року, про новації у касовій дисципліні та про обов'язкове застосування POS-терміналів з 01.07.2018 року.

Презентація доповіді  фірми "Еккаунт"

Руслан Яременко, керуючий партнер компанії "Airvice Consulting" пояснив чому малий бізнес обирає Google та порівняв роль класичних та хмарних поштових систем.

Презентація доповіді компанії "Airvice Consulting"

Під кінець роботи засідання Комітету малого і середнього бізнесу при Київській ТПП відбувся нетворкінг. Учасники обмінялися ідеями та думками, обговорили можливості співпраці.

Читайте також:Сталекс: цінність компанії – це наш колективЗапрошуємо на семінар «Оптимізація процесів, податкове планування та розвиток бізнесу»Сучасні тенденції бренду обговорили жінки-підприємниці на практичному майстер-класіДо формування «Порядку денного бізнесу до влади» залучаються регіональні торгово-промислові палатиІнформаційний бюлетень №29Каталог експортерів міста Києва23 підприємства стали новими членами Київської торгово-промислової палати60 українських компаній підкорюють нові ринки на наймасштабнішій виставці Gulfood 2018ІТО «Нове в медицині» впроваджує новітні медичні технології для лікування багатьох захворюваньДелегація Київської ТПП в Молдові відвідала найбільшу національну багатогалузеву виставку

Календар подій

Березень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis