укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

ІТО «Нове в медицині» впроваджує новітні медичні технології для лікування багатьох захворювань

Керівники Київської ТПП провели виїзну нараду в Інституті технологій оздоровлення «Нове в медицині» 7 лютого 2018 року. Метою візиту було ознайомлення з підприємством – членом Палати та обговорення подальшої співпраці.

Директор інституту Таршинова Людмила Олександрівна продемонструвала медичні апарати «Біорегулятор», які працюють за методом об’ємного пневмопресингу. Людмила Олександрівна розповіла про суть такого методу:

«Масажна хвиля прискорює кров, яка проходить через легені, насичується киснем і розносить його, а також тепло та інформацію до всіх тканин і органів, відновлюючи і живлячи їх. Такий метод лікування називається об'ємним пневмопресингом, який сприяє поліпшенню властивостей крові, обміну речовин і трофіки тканин, підсилює регенерацію клітин і прискорює відновні процеси».

Механізм дії наступний: на руку, ногу, спину, груди одягається пневмоманжета, і по ній за певною програмою, заданою лікарем, проходить повітря. «Оскільки пневмоманжета повністю охоплює частину тіла, то вплив йде не тільки на шкірний покрив і нервові закінчення, а проникає глибоко в судини на рівні капілярів», - пояснив Сергій Клімов, провідний конструктор ІТО.

Людмила Таршинова згадала історію винаходу унікального приладу. «Біорегулятор» створив її чоловік, Ігор Таршинов - доктор технічних наук та заслужений винахідник. Людмила Олександрівна хворіла лімфостазом, а лікарі не давали ніяких гарантій. Ігор Таршинов сам вилікував свою дружину, після чого виникла ідея виробництва «Біорегулятора».

Учасники виїзної наради оглянули конструкторсько-виробничий відділ, лікувальний центр та ознайомились з продукцією компанії. За результатами зустрічі з керівництвом Інституту  технологій оздоровлення «Нове в медицині» її учасники визначили шляхи подальшої співпраці. 

Довідка:

ТОВ Інститут  технологій оздоровлення "Нове в медицині" займається  дослідженнями в медичній галузі, розробляє, виробляє та продає апаратно-програмний медичний комплекс «Біорегулятор».
На основі розробок "Біорегулятор-004М", "Біо-1" і "Біо-2" відкритий медичний центр "Біорегулятор", де проводиться лікування наступних захворювань:
- опорно-рухового апарату: деформуючий остеоартроз, остеохондроз, сколіоз, стани після гострих травм (забої, переломи, ушкодження сухожильно-зв'язкового апарату), пролежні;
- серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, атеросклероз судин кінцівок, варикозна хвороба, у т.ч. із трофічними порушеннями шкіри (трофічні виразки, пролежні, лімфостаз), хвороба Рейно;
- центральної нервової системи: наслідки перенесеного інсульту, розсіяний енцефаломієліт, депресивний синдром, ДЦП, аутизм, метеозалежність, синдром хронічної втоми;
-периферичної нервової системи: нейро- радикулопатії, тунельні синдроми, невралгії;
- ендокринної системи: цукровий діабет I і II типу з його ускладненнями (діабетична стопа, макулодистрофія тощо), ожиріння;
-сечостатевої системи: захворювання передміхурової залози, еректильна дисфункція.

Діяльність ІТО «Нове в медицині» відзначена міжнародними та вітчизняними нагородами:
Орденом Миколи Пирогова Європейської академії природничих наук (2008),срібною медаллю ярмарки винаходів, досліджень і технологій "Inventika" (Бухарест, 2008),медаллю Леонардо Да Вінчі ЕАЕН за кращі інноваційні розробки 2009 року, золотими медалями IV, V і VIII Міжнародного салону винаходів і нових технологій «Новий час» (Севастополь, 2008-2012) та іншими.

Читайте також:Презентація тренінг-курсу «EUREM – Європейський енергомереджер (ТПП)»Вийшов новий інформаційний бюлетень № 34Київська ТПП проводить спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКалендар міжнародних виставок та заходів 2019 рікЗапрошуємо на 2-й тренінговий курс EUREM «Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»ТОП-20 найважливіших подій кінця 2018 та початку 2019 для бізнесу та підприємцівГеннадій Чижиков: «Україна повинна стати популярною - в модні країни інвестують»Власники, керівники, фахівці малого та середнього бізнесу вивчили практичні особливості транспортної логістикиУспішні підприємниці поділились своїми історіями успіхуЗдобутки за рік є надійним фундаментом розвитку Палати

Календар подій

Січень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis