укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Делегація Київської ТПП в Молдові відвідала найбільшу національну багатогалузеву виставку

На запрошення ТПП Республіки Молдова з 29 січня по 2 лютого 2018 року відбувся візит української делегації на чолі з президентом Київської ТПП Миколою Засульським до цієї країни.  Метою візиту була участь у роботі міжнародної виставки «Зроблено в Молдові 2018», організатором якої виступила партнерська торгово-промислова палата Молдови під патронатом уряду Республіки.
Під час візиту делегація відвідала ТПП Молдови, де провела переговори з керівництвом Палати – президентом Сергієм Харя та віце-президентом Міхаєм Билба. Під час зустрічі обговорювались питання розвитку співпраці між Палатами у контексті виконання положень «Угоди про співробітництво», яку було укладено минулого року.

Члени делегації взяли участь в церемонії відкриття виставки, оглянули експозицію та ознайомились з продукцією підприємств та компаній Молдови.

Микола Засульський у своєму виступі висловив вдячність молдовському колезі пану Харя за запрошення до участі та відзначив, що «наше взаємне прагнення до розширення зв'язків між представниками бізнесу та спільна участь у таких заходах безумовно надає додатковий імпульс розвитку добросусідської і взаємовигідної співпраці між представниками ділових кіл наших міст і країн. Адже прямий діалог представників міжнародного ділового співтовариства є сьогодні надзвичайно актуальним, а подальший економічний розвиток наших країн є неможливим без їх взаємодії і впровадження дієвих механізмів взаємного інвестування та успішного ведення зовнішньої торгівлі».

«Зроблено в Молдові» - це найбільша в Республіці Молдова національна багатогалузева виставка, яка вже протягом 11 років є одною з найавторитетніших щорічних подій у сфері виставкової діяльності та значним чином визначає вектор розвитку економіки Молдови. Цього року у заходах виставки взяли участь 450 компаній і більш ніж 40 тисяч відвідувачів, а гаслом її було: «Зроблено в Молдові - зроблено для вас!». На виставці було представлено ​​продукцію практично усіх галузей економіки Молдови. Виставку відвідали делегації з різних країн, які ще раз мали можливість наочно переконатися у тому, що економіка Республіки має значний потенціал, а також можливість розширити свої уявлення про ринок цієї країни.

Читайте також:Запрошуємо членів та партнерів Київської ТПП долучитися до формування Порядку денного бізнесу до владиЗапрошуємо до участі в колективному стенді України на виставці GULFOOD MANUFACTURING 201825 жовтня відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки БілорусьЗабіг у вишиванках: тисячі любителів бігу святкуватимуть День незалежності на Русанівській набережній столиціВиставка FHC China відбудеться 13 – 15 листопада в м. Шанхай, КитайВисловлюємо щире співчуттяРегіональні торгово-промислові палати стають центрами тяжіння бізнесових процесівІнформаційний бюлетень за травень-червень 2018Киргизька республіка виявила зацікавленість у співробітництві з українськими підприємствамиАльтернативні методи захисту бізнесу - це не можливість, а необхідність прийняти рішення

Календар подій

Серпень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis