укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Делегація Київської ТПП в Молдові відвідала найбільшу національну багатогалузеву виставку

На запрошення ТПП Республіки Молдова з 29 січня по 2 лютого 2018 року відбувся візит української делегації на чолі з президентом Київської ТПП Миколою Засульським до цієї країни.  Метою візиту була участь у роботі міжнародної виставки «Зроблено в Молдові 2018», організатором якої виступила партнерська торгово-промислова палата Молдови під патронатом уряду Республіки.
Під час візиту делегація відвідала ТПП Молдови, де провела переговори з керівництвом Палати – президентом Сергієм Харя та віце-президентом Міхаєм Билба. Під час зустрічі обговорювались питання розвитку співпраці між Палатами у контексті виконання положень «Угоди про співробітництво», яку було укладено минулого року.

Члени делегації взяли участь в церемонії відкриття виставки, оглянули експозицію та ознайомились з продукцією підприємств та компаній Молдови.

Микола Засульський у своєму виступі висловив вдячність молдовському колезі пану Харя за запрошення до участі та відзначив, що «наше взаємне прагнення до розширення зв'язків між представниками бізнесу та спільна участь у таких заходах безумовно надає додатковий імпульс розвитку добросусідської і взаємовигідної співпраці між представниками ділових кіл наших міст і країн. Адже прямий діалог представників міжнародного ділового співтовариства є сьогодні надзвичайно актуальним, а подальший економічний розвиток наших країн є неможливим без їх взаємодії і впровадження дієвих механізмів взаємного інвестування та успішного ведення зовнішньої торгівлі».

«Зроблено в Молдові» - це найбільша в Республіці Молдова національна багатогалузева виставка, яка вже протягом 11 років є одною з найавторитетніших щорічних подій у сфері виставкової діяльності та значним чином визначає вектор розвитку економіки Молдови. Цього року у заходах виставки взяли участь 450 компаній і більш ніж 40 тисяч відвідувачів, а гаслом її було: «Зроблено в Молдові - зроблено для вас!». На виставці було представлено ​​продукцію практично усіх галузей економіки Молдови. Виставку відвідали делегації з різних країн, які ще раз мали можливість наочно переконатися у тому, що економіка Республіки має значний потенціал, а також можливість розширити свої уявлення про ринок цієї країни.

Читайте також:Конференція «Blockchain – як основний драйвер для цифрової трансформації економіки, малого та середнього бізнесу»У ТПП України відбувся бізнес-захід української діаспориЗапрошуємо на зустріч представниць Комітету жінок-підприємниць при Київській ТПП24 травня запрошуємо на спільний бізнес-форум київських та черкаських підприємцівЗапрошуємо до участі у засіданні Комітету малого та середнього бізнесу з практичним воркшопом: "Кібербезпека: бізнес без небезпеки!"Eurochambres відсвяткувала 60-річчяУ ТПП України відбудеться представницький форум з питань кібербезпеки бізнесуІнформаційний бюлетень Київської ТПП за березень-квітень 2018 року19 нових членів приєдналися до лав Київської ТППУ Київській ТПП визначали проблеми промисловості столиці і шляхи їх подолання

Календар подій

Травень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis