укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Досягнення та перспективи: у КТПП підбили підсумки за минулий рік

Київська торгово-промислова палата поповнилася 111-ма новими членами за 2017 рік. Значне зростання членської бази відзначили під час засідання Ради директорів міста Києва та Київської торгово-промислової палати за участю керівників КМДА і Торгово-промислової палати України, на якому підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили перспективні напрями на майбутнє.

Зараз Палата об’єднує 1175 підприємств і організацій з усіх сфер економіки столиці, малого, середнього, великого бізнесу, організацій наукової та соціальної сфер. На засіданні прийняли ще 14 нових членів-підприємств. Серед них:

 1. ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА»
 2. ТОВ «Бім Експо»
 3. ТОВ «Науково-впроваджувальна фірма «Гранато»
 4. ТОВ «Метало-промисловий центр»
 5. ТОВ «Мастер-групп»
 6. ТОВ «Платформ.А»
 7. ТОВ «Імперія ЛТД»
 8. ТОВ «Маос Авіейшн»
 9. ТОВ «Торнадо»
 10. ТОВ Науково-інженерний центр «Потенціал-4»
 11. ТОВ «Національна аутсорсінгова група»
 12. ТОВ «Юридична фірма «Антіка»
 13. ТОВ «Акрукс Груп»
 14. ТОВ «Оборонні технології»

«В своїй діяльності Палата щільно співпрацює з ТПП України, міськдержадміністрацією, Радою директорів міста, УСПП та іншими організаціями. Для нас продовжують бути актуальними питання подальшого реформування Палати, розширення присутності в інформаційному просторі, сприяння просуванню наших підприємств на нові ринки», - підкреслив Президент КТПП Микола Засульський.
Почесними грамотами від Президії Київської торгово-промислової палати нагородили керівників підприємств, які брали активну участь у підприємницькій діяльності та співпрацювали з Палатою. Нагороди отримали:

 1. Саханський  Євген Олександрович - ТОВ "СЄАПС"
 2. Сенчук Віталій Миколайович - ТОВ "Екніс-Україна"
 3. Брицький Павло Петрович -ТОВ "Компанія ТІТАЛ"
 4. Лобода Тетяна Григорівна - ТОВ "Солодкий замок"
 5. Василевська  Олена Григорівна - ТОВ " Салатейра"

Провідна в Україні столична бізнес-асоціація планує розвиватися і надалі. Основні напрямки - представництво інтересів бізнесу, системне просування вітчизняної продукції на міжнародні ринки, послуги для бізнесу та стимулювання інвестиційної діяльності, аналітика та комунікації. Об’єднання зусиль бізнес-спільноти, влади та системи регіональних палат сприятиме реалізації цих планів.

Читайте також:На засіданні Президії КТПП обрали голову Комітету жінок-підприємницьДо уваги власників і керівників бізнесу, юристів, адвокатів, медіаторів!У столиці пройшов головний захід в світлодіодному просторі LED Expo Ukraine-201830 підприємств стали новими членами Київської ТППКонференція «Методи та інструменти аналізу ринків. Інтелектуальні системи аналізу і звітності для МСБ»Київська ТПП підтримує впровадження енергозберігаючих технологійЮліане Гільшер: менше слів – більше добрих стосунківЗапрошуємо взяти участь в Українсько-словенській діловій зустрічіЗапрошуємо взяти участь у тренінговому курсі «Європейський енергоменеджер (ТПП)/ European Energy Manager (CCI)»Запрошуємо членів та партнерів Київської ТПП долучитися до формування Порядку денного бізнесу до влади

Календар подій

Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis