укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Досягнення та перспективи: у КТПП підбили підсумки за минулий рік

Київська торгово-промислова палата поповнилася 111-ма новими членами за 2017 рік. Значне зростання членської бази відзначили під час засідання Ради директорів міста Києва та Київської торгово-промислової палати за участю керівників КМДА і Торгово-промислової палати України, на якому підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили перспективні напрями на майбутнє.

Зараз Палата об’єднує 1175 підприємств і організацій з усіх сфер економіки столиці, малого, середнього, великого бізнесу, організацій наукової та соціальної сфер. На засіданні прийняли ще 14 нових членів-підприємств. Серед них:

 1. ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА»
 2. ТОВ «Бім Експо»
 3. ТОВ «Науково-впроваджувальна фірма «Гранато»
 4. ТОВ «Метало-промисловий центр»
 5. ТОВ «Мастер-групп»
 6. ТОВ «Платформ.А»
 7. ТОВ «Імперія ЛТД»
 8. ТОВ «Маос Авіейшн»
 9. ТОВ «Торнадо»
 10. ТОВ Науково-інженерний центр «Потенціал-4»
 11. ТОВ «Національна аутсорсінгова група»
 12. ТОВ «Юридична фірма «Антіка»
 13. ТОВ «Акрукс Груп»
 14. ТОВ «Оборонні технології»

«В своїй діяльності Палата щільно співпрацює з ТПП України, міськдержадміністрацією, Радою директорів міста, УСПП та іншими організаціями. Для нас продовжують бути актуальними питання подальшого реформування Палати, розширення присутності в інформаційному просторі, сприяння просуванню наших підприємств на нові ринки», - підкреслив Президент КТПП Микола Засульський.
Почесними грамотами від Президії Київської торгово-промислової палати нагородили керівників підприємств, які брали активну участь у підприємницькій діяльності та співпрацювали з Палатою. Нагороди отримали:

 1. Саханський  Євген Олександрович - ТОВ "СЄАПС"
 2. Сенчук Віталій Миколайович - ТОВ "Екніс-Україна"
 3. Брицький Павло Петрович -ТОВ "Компанія ТІТАЛ"
 4. Лобода Тетяна Григорівна - ТОВ "Солодкий замок"
 5. Василевська  Олена Григорівна - ТОВ " Салатейра"

Провідна в Україні столична бізнес-асоціація планує розвиватися і надалі. Основні напрямки - представництво інтересів бізнесу, системне просування вітчизняної продукції на міжнародні ринки, послуги для бізнесу та стимулювання інвестиційної діяльності, аналітика та комунікації. Об’єднання зусиль бізнес-спільноти, влади та системи регіональних палат сприятиме реалізації цих планів.

Читайте також:Члени та партнери Київської ТПП отримали інформаційний бюлетень за грудень25 січня запрошуємо на спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубу35 видів продукції київських підприємств отримали нагороди «Столичний стандарт якості»ТПП України нагородила почесними грамотами фундаторів ПалатиКМДА запропонувала малому та середньому бізнесу шлях до здешевлення кредитуванняМожливості та перспективи цифрової трансформації бізнесу: Київська ТПП відкрила новий напрям роботи з членами ПалатиТПП України відсвяткувала свій 45-річний ювілейПрезиденти регіональних ТПП взяли участь у спеціальному засіданні Ради експортерів та інвесторів при МЗС УкраїниМіжнародний трейд-клуб в Україні відсвяткував 25-річчяПрезидент України Петро Порошенко запросив литовський бізнес інвестувати в українську економіку

Календар подій

Січень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis