укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Можливості та перспективи цифрової трансформації бізнесу: Київська ТПП відкрила новий напрям роботи з членами Палати

Київська торгово-промислова палата відкрила новий напрям у своїй роботі з членами Палати. Це цифрова трансформація малого та середнього бізнесу. Саме це обговорювали на спільному засіданні комітетів підприємців.
«Україна - єдина країна в Європі без власного «цифрового» бачення. Практично всі країни ЄС вже затвердили і впроваджують власні «цифрові адженди» або «цифрові стратегії», а багато хто з них - наприклад, Німеччина, Франція, Швеція - реалізують її ключові компоненти протягом останніх 5-7 років як пріоритет державної політики в багатьох сферах життя і галузях економіки. Президія ТПП України 30 жовтня 2017 року затвердила Рішення про створення цифрової ТПП. І сьогодні ми почуємо про те, як це буде створюватися і чим це буде корисно для наших членів палати», - проінформував президент Київської ТПП Микола Засульський.

Володимир Коляденко голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України визначив найголовніші тренди світового економічного розвитку: «Що буде рухати світовою економікою у найближчій довгостроковій перспективі? Ці тренди відомі у всьому світі під формулою 5-ти «І». Перше «і» - це інформаційні технології; друге «і» - це інновації; третє «і» - це інвестиції; четверте «і» - інтелектуальна власність; п’яте «і» - це інфраструктура. Але з огляду на те, що зараз відбувається, виділили ще одне «і» - інформаційна безпека».

Презентація сучасні тренди цифрового перетворення світу 

Сергій Костюков CEO A&P Solution розповів про IT outsourcing і зазначив, що це найбільша незалежна індустрія в Україні, щорічний зріст якої складає 20-25 % на рік.

Презентація IT outsourcing 

Андрій Ганін технічний директор New Digital зазначив, що мета цифрової трансформації бізнесу у тому, щоб зробити спілкування максимально простим і корисним для клієнта з точки зору отримання ним бажаного результату.

Презентація цифрова трансформація

Радник першого віце-президента з питань  розробки та впровадження інтернет-проектів ТПП України Анатолій Андрієнко представив Єдиний експертний простір. За його словами, це гнучка багаторівнева децентралізована система з розподілом прав доступу та керування ресурсами, яка створена для задоволення потреб бізнесу.

Презентація електронна ТПП

Незважаючи на прийняття закону, яким заборонено вилучення серверів і комп'ютерів під час обшуків, консалтингові та юридичні компанії для зберігання інформації вважають за краще «хмарні» сховища. Так як ризик вилучення техніки все одно залишається високим. Про це заявив голова підкомітету «Бізнес» комітету з корпоративної безпеки бізнесу Союзу українських підприємців Олександр Липський. За його словами, компанії, які дорожать репутацією і клієнтами, вибирають «хмарні» сховища, розташовані на території Швеції, Німеччини чи США. До того ж дані в «хмарах» захищаються шифруванням і багаторівневою системою авторизації.

Презентація стратегія захисту підприємства від зовнішніх загроз: де в українського бізнесу «слабкі» місця

Окрім теми цифрової трансформації, на спільному засіданні комітетів підприємців обговорили співпрацю Київської ТПП з іноземними партнерськими  проектами. Такі проекти, як  ЄБРР, Україна-Австрія: експорт в країни ЄС, KVP Ukraine є майданчиком для надання підприємцям нових бізнес-інструментів і бізнес-компетенцій.

Читайте також:Експортери вперед!Експерти назвали практичні кроки виходу на ринки ЄССтоличні підприємці дізнались про додаткові можливості для експорту на канадський ринокВоєнний стан сам по собі не є форс-мажоромЗапрошуємо взяти участь у семінарі ЄБРР «Транспортна логістика. Практика. Оптимізація»Україна та Литва посилюють торговельно-економічне та інвестиційне співробітництвоЛегка промисловість України: бути чи не бутиУ Київській ТПП визначили актуальні питання для МСБ: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці, податкові спори, доступне кредитуванняДо уваги підприємців!Міжнародний жіночий експертно-правовий союз запустив масштабний проект - премію European Women Expert Awards 2019

Календар подій

Грудень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis