укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Можливості та перспективи цифрової трансформації бізнесу: Київська ТПП відкрила новий напрям роботи з членами Палати

Київська торгово-промислова палата відкрила новий напрям у своїй роботі з членами Палати. Це цифрова трансформація малого та середнього бізнесу. Саме це обговорювали на спільному засіданні комітетів підприємців.
«Україна - єдина країна в Європі без власного «цифрового» бачення. Практично всі країни ЄС вже затвердили і впроваджують власні «цифрові адженди» або «цифрові стратегії», а багато хто з них - наприклад, Німеччина, Франція, Швеція - реалізують її ключові компоненти протягом останніх 5-7 років як пріоритет державної політики в багатьох сферах життя і галузях економіки. Президія ТПП України 30 жовтня 2017 року затвердила Рішення про створення цифрової ТПП. І сьогодні ми почуємо про те, як це буде створюватися і чим це буде корисно для наших членів палати», - проінформував президент Київської ТПП Микола Засульський.

Володимир Коляденко голова Комітету з електронних комунікацій при ТПП України визначив найголовніші тренди світового економічного розвитку: «Що буде рухати світовою економікою у найближчій довгостроковій перспективі? Ці тренди відомі у всьому світі під формулою 5-ти «І». Перше «і» - це інформаційні технології; друге «і» - це інновації; третє «і» - це інвестиції; четверте «і» - інтелектуальна власність; п’яте «і» - це інфраструктура. Але з огляду на те, що зараз відбувається, виділили ще одне «і» - інформаційна безпека».

Презентація сучасні тренди цифрового перетворення світу 

Сергій Костюков CEO A&P Solution розповів про IT outsourcing і зазначив, що це найбільша незалежна індустрія в Україні, щорічний зріст якої складає 20-25 % на рік.

Презентація IT outsourcing 

Андрій Ганін технічний директор New Digital зазначив, що мета цифрової трансформації бізнесу у тому, щоб зробити спілкування максимально простим і корисним для клієнта з точки зору отримання ним бажаного результату.

Презентація цифрова трансформація

Радник першого віце-президента з питань  розробки та впровадження інтернет-проектів ТПП України Анатолій Андрієнко представив Єдиний експертний простір. За його словами, це гнучка багаторівнева децентралізована система з розподілом прав доступу та керування ресурсами, яка створена для задоволення потреб бізнесу.

Презентація електронна ТПП

Незважаючи на прийняття закону, яким заборонено вилучення серверів і комп'ютерів під час обшуків, консалтингові та юридичні компанії для зберігання інформації вважають за краще «хмарні» сховища. Так як ризик вилучення техніки все одно залишається високим. Про це заявив голова підкомітету «Бізнес» комітету з корпоративної безпеки бізнесу Союзу українських підприємців Олександр Липський. За його словами, компанії, які дорожать репутацією і клієнтами, вибирають «хмарні» сховища, розташовані на території Швеції, Німеччини чи США. До того ж дані в «хмарах» захищаються шифруванням і багаторівневою системою авторизації.

Презентація стратегія захисту підприємства від зовнішніх загроз: де в українського бізнесу «слабкі» місця

Окрім теми цифрової трансформації, на спільному засіданні комітетів підприємців обговорили співпрацю Київської ТПП з іноземними партнерськими  проектами. Такі проекти, як  ЄБРР, Україна-Австрія: експорт в країни ЄС, KVP Ukraine є майданчиком для надання підприємцям нових бізнес-інструментів і бізнес-компетенцій.

Читайте також:Сталекс: цінність компанії – це наш колективЗапрошуємо на семінар «Оптимізація процесів, податкове планування та розвиток бізнесу»Сучасні тенденції бренду обговорили жінки-підприємниці на практичному майстер-класіДо формування «Порядку денного бізнесу до влади» залучаються регіональні торгово-промислові палатиІнформаційний бюлетень №29Каталог експортерів міста Києва23 підприємства стали новими членами Київської торгово-промислової палати60 українських компаній підкорюють нові ринки на наймасштабнішій виставці Gulfood 2018На засіданні Комітету малого і середнього бізнесу визначали що повинен знати підприємець у 2018 роціІТО «Нове в медицині» впроваджує новітні медичні технології для лікування багатьох захворювань

Календар подій

Березень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis