укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

ТПП України відсвяткувала свій 45-річний ювілей

У торгово-промисловій палаті України відбулись заходи, присвячені 45-річчю створенню Палати.

Президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський долучився до привітань: «Враховуючи виклики сьогодення український бізнес шукає нові маршрути і тому Палата робить усе можливе для того, щоб створити умови і допомогти підприємствам освоїти нові ринки». Із нагоди ювілею Микола Засульський подарував картину, яка символізує об’єднання бізнесу і влади через торгово-промислову палату.

ТПП України також привітали керівництво Уряду України, міжнародні організації, Комітети Верховної Ради України,  Представництво ЄБРР в Україні, Економічна місія ООН, представники українського та іноземного бізнесу, фінансові і банківські інституції.

У рамках заходів із нагоди 45-річчя створення Палати відбулась конференція «Нова індустріалізація: виклики, можливості та перспективи для України».

На конференції визначили, що Україна потребує системної промислової політики, спрямованої на проведення нової індустріалізації з використанням сучасних технологій. Було стверджено, що наша держава здатна не тільки займати передові позиції в сфері АПК, а й стати привабливим виробничим майданчиком для вітчизняних і глобальних компаній. Завдання держави номер один – модернізація та розвиток переробної промисловості.

Читайте також:Запрошуємо на круглий стіл «Альтернативні методи захисту бізнесу»Запрошуємо на семінар «Брендинг: створення та управління брендом»У Києві нагородили кращих експортерів рокуЦифровий розвиток країни: українські стартапери презентували інноваційно-інвестиційні можливості300 столичних підприємств взяли участь у виставці-презентації «Зроблено в Києві»Регіональні закордонні торгово-промислові палати вирішили створити у Києві «Клуб партнерських палат»Глобальні виклики та перспективи українського експорту: у Києві пройшов IV Національний експортний форумKVP Training "Мистецтво ведення переговорів для МСБ"Як жінкам-підприємницям вивести компанії на міжнародний ринокМалий та середній бізнес визначив технологію Blockchain як можливість цифрової трансформації української економіки

Календар подій

Червень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis