укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Експертна комісія визначила переможців щорічного конкурсу «Столичний стандарт якості»

У Київській торгово-промисловій палаті відбулося засідання експертної комісії з визначення підприємств, продукції яких присвоюється диплом та знак «Столичний стандарт якості» 4 грудня 2017 року.

До складу комісії конкурсу, затвердженому керівництвом КМДА, входили представники столичної влади, Київської ТПП, Київської міської асоціації роботодавців, Ради директорів м. Києва.
Після ознайомлення з експертними звітами та огляду експозиції, незалежні експерти відібрали 35 видів продукції 10 київських підприємств, які відповідали жорстким умовам конкурсу:

  1. ТОВ «Фірма Фавор»
  2. ТОВ «Омакс Інтернешнл»
  3. Фізична особа-підприємець Руденко Є.О.
  4. ДП виробниче обєднання «Київприлад»
  5. ПАТ «Аграрний фонд»
  6. ТОВ Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр «Ортес»
  7. ПАТ «Київметробуд»
  8. ТОВ «Сирена плюс ЛТД»
  9. ТОВ «ITO Нове у медицині»
  10. ПАТ «Український страховий капітал»

«Хочу підкреслити, що ми дивимось не на кінцевий продукт, а на всю технологію виробництва цього товару. Тому що можна зробити на виставку гарний експонат, але не мати відповідного технологічного рівня виготовлення цього товару», - зазначив Президент Київської ТПП Микола Засульський.

 «Конкурс «Столичний стандарт якості» - це визначення найкращих взірців промислової продукції, які на сьогоднішній день існують у місті Києві, - повідомив  начальник управління промисловості та інноваційної політики КМДА Анатолій Баган. -  Такі конкурси, власне кажучи, демонструють те, що наші виробники мають всі підстави завойовувати європейські та інші міжнародні ринки».

Даний конкурс проводить Київська ТПП разом з Київською міською державною адміністрацією з 2003 року. За цей час  визначено 236 видів продукції 82 підприємств,  яка отримала найвищу оцінку якості. Керівництво Києва у кінці року урочисто вручать нагороди переможцям конкурсу.

Читайте також:Засідання Ради Київської торгово – промислової палати відбудеться 18 грудняДелегація Київської ТПП взяла участь в 9-й Міжнародній конференції європейських енергетичних менеджерів в ПразіЗапрошуємо керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесуСемінар «Виведення компаній на ринок ЄС: пошук партнерів, підготовка і сертифікація товарів, дистрибуція товарів»До членів Київської торгово-промислової палати приєдналися 17 нових підприємствЕфективний розвиток трансферу технологій та інновацій – запорука успіху економіки УкраїниЗапрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в УкраїніЗапрошуємо до круглого столу “Державна монополія на проведення судових експертиз – загроза бізнесу”25 жовтня відбувся майстер-клас «Підготовка інвестиційної презентації та основи роботи з інвестором»Більше 150 виробників Білорусі та України представили потенціал регіонів на виставці в Гомелі

Календар подій

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis