укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Нових членів КТПП ознайомили з досягненнями ДП ВО «Київприлад»

03 листопада 2017 року відбулося чергове виїзне засідання Президії Київської  торгово-промислової палати, яке проходило на Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «КИЇВПРИЛАД».

Генеральний директор Олександр Осадчий провів екскурсію музеєм історії виробничого об’єднання «Київприлад», а також ознайомив з продукцією компанії та новими розробками. Учасники засідання Президії Київської ТПП оглянули виробничі цехи та випробувальний центр, ознайомилися з технологічними особливостями виробництва наукоємної продукції, участю підприємства у міжнародних космічних проектах.

Під час засідання Президії КТПП прийнято в члени Київської торгово-промислової палати нові підприємства, а саме:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод Кранкомплект».
  2. Представництво ВАТ «Алке Іншаат Санайте Ве Тіджарет».
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Файненшл Чейн Корпорейшин».
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Транспортно-експедиторська компанія «Залізничник».
  5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Еліо Україна».
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю «КЗС Вертикаль».
  7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сафір Консалтинг Груп».
  8. Товариство з обмеженою відповідальністю «ДАЙВЕР ЛТД».
  9. Товариство з обмеженою відповідальністю « Крестон Джі Сі Джі».

Представники зазначених підприємств презентували свої можливості та запропонували шляхи подальшої співпраці з Палатою та іншими членами Палати.

Президент КТПП Микола Засульський привітав нові підприємства: "Я хочу привітати вас із вступом не лише до Київської палати, але й до торгово-промислової палати України.  Це найбільша бізнес-асоціація країни, яка об’єднує більше 10 тисяч  підприємств, промисловців, бізнесменів. Головна задача ТПП – це створення сприятливих умов для розвитку вашого бізнесу у київському регіоні та на міжнародній арені».

 

Київська торгово-промислова палата поповнилася компаніями, які займаються будівництвом, виробництвом та монтажем з налагоджуванням під ключ вантажопідіймальних кранів, комплексними рішеннями у сфері бухгалтерських та юридичних послуг для бізнесу, наданням в оренду залізничних вагонів, виробництвом меблів для житлових приміщень та офісу, виготовленням та виробництвом виробів із гіпсу та ліпнини, монтажем скляних та дзеркальних виробів, покриттям підлоги й облицюванням стін, діяльністю у сфері права і консалтингу та аудиту.

Довідка:   У 2017 році Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Київприлад» відзначило 70 років з дня свого заснування і 55 років приладобудування для ракетно-космічної галузі.

В 2016-2017 р.р. ДП ВО «Київприлад» плідно співпрацює з  ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» з виготовлення складових частин космічних апаратів (КА) українського виробництва. В першу чергу це КА «Січ-2-1», «Yurhsat», «Січ-2М»,  «Іоносат-мікросат- М».

Для КА «Січ-2-1» ДП ВО «Київприлад» виготовляє в 2017 році  деталі та складові  одиниці льотного комплекту  апаратури, антено-фідерні пристрої, механізми повороту сонячних батарей, датчики відокремлення.

Для КА «Yurhsat» в поточному році виготовляється габаритно-динамічний макет апарату. В 2017 році підприємством освоєно виробництво літій-іонних батарей 8Li-20 з широким спектром застосування в КА та ракетоносіях.

Одночасно з виробництвом апаратури космічного призначення ДП ВО «Київприлад» останнім часом зайняло провідні позиції у виробництві приладів для електроенергетики.

Підприємством випускаються мікропроцесорні пристрої захисту серії МРЗС-05, що комплексно забезпечують захист електропідстанцій 35/10/6кВ. У пристроях МРЗС-05 реалізовані власні оригінальні конструктивні і програмні рішення, використовуються сучасні технології та новітня елементна база провідних світових виробників. Під час розробки нових модифікацій витримується принцип спадкоємності програмних і конструкторських рішень. На основі пристроїв МРЗС – 05  і програмно-апаратного комплексу «Квант-2000» будуються автоматизовані системи управління електромереж (АСДУ).

Споживачами продукції - енергогенеруючі компанії, всі обленерго України, провідні підприємства різних галузей економіки України.  На сьогоднішній день в експлуатації знаходиться близько 25 тисяч пристроїв захисту МРЗС-05.

В 2016-2017 р.р. ДП ВО «Київприлад» проведена значна робота  в рамках співробітництва з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації. Освоєно виробництво захищених телекомунікаційних  комплексів «Гарант-ТЗК», а також різних приладів захисту інформації.

Читайте також:Запрошуємо експортерів в спеціальне іміджеве видання «ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА»У Києві відсвяткували 135-річчя будівлі клубу Купецького зібрання11 грудня запрошуємо на семінар по безпеці роботи компаній на зовнішньому та внутрішньому ринкахЕкспертна комісія визначила переможців щорічного конкурсу «Столичний стандарт якості»Дайджест новин за листопад вже розісланий членам КТПП та партнерським організаціямВиставка «Вироблено у Молдові» відбудеться 31 січня – 4 лютого 2018 року в КишиневіКалендар міжнародних виставок та заходів на 2018 рікІталійська Палата висловила подяку Київській ТПП за налагодження співпраці між українськими та італійськими підприємцямиМикола Засульський: велосипедом по УкраїніТренінг від ЄБРР із енергоефективності у промисловості

Календар подій

Грудень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis