укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Нових членів КТПП ознайомили з досягненнями ДП ВО «Київприлад»

03 листопада 2017 року відбулося чергове виїзне засідання Президії Київської  торгово-промислової палати, яке проходило на Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «КИЇВПРИЛАД».

Генеральний директор Олександр Осадчий провів екскурсію музеєм історії виробничого об’єднання «Київприлад», а також ознайомив з продукцією компанії та новими розробками. Учасники засідання Президії Київської ТПП оглянули виробничі цехи та випробувальний центр, ознайомилися з технологічними особливостями виробництва наукоємної продукції, участю підприємства у міжнародних космічних проектах.

Під час засідання Президії КТПП прийнято в члени Київської торгово-промислової палати нові підприємства, а саме:

  1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод Кранкомплект».
  2. Представництво ВАТ «Алке Іншаат Санайте Ве Тіджарет».
  3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Файненшл Чейн Корпорейшин».
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Транспортно-експедиторська компанія «Залізничник».
  5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Еліо Україна».
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю «КЗС Вертикаль».
  7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Сафір Консалтинг Груп».
  8. Товариство з обмеженою відповідальністю «ДАЙВЕР ЛТД».
  9. Товариство з обмеженою відповідальністю « Крестон Джі Сі Джі».

Представники зазначених підприємств презентували свої можливості та запропонували шляхи подальшої співпраці з Палатою та іншими членами Палати.

Президент КТПП Микола Засульський привітав нові підприємства: "Я хочу привітати вас із вступом не лише до Київської палати, але й до торгово-промислової палати України.  Це найбільша бізнес-асоціація країни, яка об’єднує більше 10 тисяч  підприємств, промисловців, бізнесменів. Головна задача ТПП – це створення сприятливих умов для розвитку вашого бізнесу у київському регіоні та на міжнародній арені».

 

Київська торгово-промислова палата поповнилася компаніями, які займаються будівництвом, виробництвом та монтажем з налагоджуванням під ключ вантажопідіймальних кранів, комплексними рішеннями у сфері бухгалтерських та юридичних послуг для бізнесу, наданням в оренду залізничних вагонів, виробництвом меблів для житлових приміщень та офісу, виготовленням та виробництвом виробів із гіпсу та ліпнини, монтажем скляних та дзеркальних виробів, покриттям підлоги й облицюванням стін, діяльністю у сфері права і консалтингу та аудиту.

Довідка:   У 2017 році Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Київприлад» відзначило 70 років з дня свого заснування і 55 років приладобудування для ракетно-космічної галузі.

В 2016-2017 р.р. ДП ВО «Київприлад» плідно співпрацює з  ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля» з виготовлення складових частин космічних апаратів (КА) українського виробництва. В першу чергу це КА «Січ-2-1», «Yurhsat», «Січ-2М»,  «Іоносат-мікросат- М».

Для КА «Січ-2-1» ДП ВО «Київприлад» виготовляє в 2017 році  деталі та складові  одиниці льотного комплекту  апаратури, антено-фідерні пристрої, механізми повороту сонячних батарей, датчики відокремлення.

Для КА «Yurhsat» в поточному році виготовляється габаритно-динамічний макет апарату. В 2017 році підприємством освоєно виробництво літій-іонних батарей 8Li-20 з широким спектром застосування в КА та ракетоносіях.

Одночасно з виробництвом апаратури космічного призначення ДП ВО «Київприлад» останнім часом зайняло провідні позиції у виробництві приладів для електроенергетики.

Підприємством випускаються мікропроцесорні пристрої захисту серії МРЗС-05, що комплексно забезпечують захист електропідстанцій 35/10/6кВ. У пристроях МРЗС-05 реалізовані власні оригінальні конструктивні і програмні рішення, використовуються сучасні технології та новітня елементна база провідних світових виробників. Під час розробки нових модифікацій витримується принцип спадкоємності програмних і конструкторських рішень. На основі пристроїв МРЗС – 05  і програмно-апаратного комплексу «Квант-2000» будуються автоматизовані системи управління електромереж (АСДУ).

Споживачами продукції - енергогенеруючі компанії, всі обленерго України, провідні підприємства різних галузей економіки України.  На сьогоднішній день в експлуатації знаходиться близько 25 тисяч пристроїв захисту МРЗС-05.

В 2016-2017 р.р. ДП ВО «Київприлад» проведена значна робота  в рамках співробітництва з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації. Освоєно виробництво захищених телекомунікаційних  комплексів «Гарант-ТЗК», а також різних приладів захисту інформації.

Читайте також:Запрошуємо членів та партнерів Київської ТПП долучитися до формування Порядку денного бізнесу до владиЗапрошуємо до участі в колективному стенді України на виставці GULFOOD MANUFACTURING 201825 жовтня відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки БілорусьЗабіг у вишиванках: тисячі любителів бігу святкуватимуть День незалежності на Русанівській набережній столиціВиставка FHC China відбудеться 13 – 15 листопада в м. Шанхай, КитайВисловлюємо щире співчуттяРегіональні торгово-промислові палати стають центрами тяжіння бізнесових процесівІнформаційний бюлетень за травень-червень 2018Киргизька республіка виявила зацікавленість у співробітництві з українськими підприємствамиАльтернативні методи захисту бізнесу - це не можливість, а необхідність прийняти рішення

Календар подій

Серпень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis