укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

З нагоди Дня машинобудівника в КМДА привітали найкращих представників професії

Машинобудування займає одну з ключових позицій у економічному секторі країни. 22 вересня, під час урочистих заходів з нагоди Дня машинобудівника, столична влада привітала найкращих представників професії зі святом. Спеціалістам різних компаній вручили нагороди та відзнаки від КМДА.

Виконуючий обов’язки голови КМДА Геннадій Пліс у своєму вітальному слові зазначив: «На машинобудівних підприємствах зосереджено найбільший у місті виробничий та інтелектуальний потенціал, невід’ємною складовою якого є впровадження прогресивних технологій та освоєння виробництва конкурентоспроможної продукції».

Київська торгово-промислова палата долучилася до привітань та нагородила членів Палати - працівників підприємств машинобудування пам’ятним сувеніром та Почесною грамотою Президії КТПП. Нагороди отримали:

  1. Проценко В’ячеслав – голова правління ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова
  2. Максименко Володимир – голова правління ПАТ «Київполіграфмаш»
  3. Крепак Сергій – генеральний директор ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування»
  4. Дробінов Вадим – генеральний директор ПАТ Науково-технічний комплекс «Електронприлад»
  5. Казимиров Олександр – генеральний директор ТОВ «Науково-виробниче підприємство «АтомКомплексПрилад»
  6. Рудов Володимир – директор з маркетингу ТОВ «Станкін»

Президент Київської ТПП Микола Засульський у своєму привітанні зазначив:
«Машинобудування завжди було і залишається унікальною галуззю, яка воєдино поєднує талант учених, інженерів, конструкторів і золоті руки робітників. Високий професіоналізм, майстерність, відповідальність, відданість обраній справі та вірність традиціям машинобудівників заслуговують на визнання і глибоку повагу».

Керівники підприємств поділилися своїми досягненнями у галузі машинобудування. Голова правління ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова В’ячеслав  Проценко  розповів про розвиток свого виробництва: «Ми зробили акцент на експорт. Почали експортувати до Німеччини і потроїли обсяг експортних поставок. Це сприяло перебудові технічного, інженерного потенціалу, робочих. Ми освоїли європейські стандарти як і в якості, так і в логістиці. Треба відповідати сучасним технологіям, сучасному мисленню, ІТ-технологіям. Наше підприємство намагається бути сучасним».

Новою стратегією розвитку підприємства поділився генеральний директор ПрАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування» Сергій Крепак: «Більша частина нашої продукції іде на експорт. У нас розроблена стратегія, яка визначає розвиток підприємства до 2022 року і передбачає збільшення обсягу випуску продукції, збільшення обертів, збільшення середньої заробітної плати і відповідно прибутку».

ПАТ «Київполіграфмаш» - це одне з найстаріших машинобудівних підприємств Києва, якому виповнилося 70 років. Голова правління Володимир Максименко повідомив, що вони виготовляють  свої машини для поліграфії та упаковки: «У нас повноцінне машинобудівне підприємство. Ми розробляємо і виготовляємо складні машини, проектуємо, робимо механічну обробку деталей, електроніку і програмне забезпечення. Зараз працюємо над розробкою нової машини, яку через місяць вже відправимо до Одеси. Окрім цього, машини “Київполіграфмаша” успішно експлуатуються вже в 20 країнах Європи, Азії і Південної Америки».

Всі учасники урочистого заходу до Дня машинобудівника підтвердили впевненість, що завдяки розвитку галузі машинобудування забезпечується фундамент подальшого економічного успіху країни.

Читайте також:Запрошуємо взяти участь у роботі засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесуУспішно завершився показ української експозиції на всесвітній виставці продуктівДо Реєстру медіаторів КТПП включено два нових фахівцяПропонуємо взяти участь у презентації можливостей італійської компанії Faicom s.r.l.Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні Комітету з питань промисловості КТППНа міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»II Фінансовий форум Асоціації адвокатів УкраїниКиївський міжнародний економічний форум11 підприємств стали новими членами Київської торгово-промислової палатиРеформування спиртової галузі в України: час приймати рішення

Календар подій

Жовтень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis