укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

У Комітеті ЗЕД обговорили ведення бізнесу у Польщі та у Бельгії

На засіданні Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності (Комітет ЗЕД) у Київський ТПП 7 вересня 2017 року обговорили розвиток  економічного співробітництва з Республікою Польща та Королівством Бельгія.

Участь у роботі засідання взяли новопризначений Представник Київської ТПП у Польщі та Бельгії Геннадій Пампуха та відповідальний секретар Європейської арбітражної палати, заступник голови представництва Європейської арбітражної палати в Україні Катерина Аврамова.

Під час засідання були розглянуті питання, які стосувалися практики виходу на міжнародні ринки, юридичних аспектів ведення бізнесу з іноземними контрагентами, механізмів комунікації з польськими та бельгійськими підприємцями, юридичної підтримки членів КТПП в 33-х юрисдикціях світу.  

Новопризначений Представник Київської ТПП у Польщі та Бельгії Геннадій Пампуха зробив огляд економіки цих країн та розповів про особливості ведення бізнесу. Він зазначив, що за статистикою 2014 року експорт Бельгії з Україною становив більше 200 млн дол., а імпорт - 300 млн дол. Бельгія, не дивлячись на те, що вона досить маленька країна, є високотехнологічною. Їх в першу чергу цікавить програмні продукти та ІТ-бізнес. Як і у багатьох країнах  Європи, у неї достатньо високе податкове навантаження на бізнес. «Якщо ви хочете відкрити свій бізнес у Бельгії, то вам необхідно вирішити для початку питання з керівництвом своєї фірми. Ви як власник, поки не отримаєте посвідку на постійне проживання, не матимете права управляти компанією. В цьому випадку потрібно знайти менеджера з Бельгії, який може працювати по сумісництву, але з заплатою не менше ніж 1750 євро. Юридична адреса офісу обійдеться приблизно у 300 євро. Вся процедура від реєстрації до початку діяльності обійдеться у мінімум 15-20 тисяч євро». – розповів Геннадій Пампуха.

Представник Київської ТПП у Польщі та у Бельгії порівняв бізнес у цих країнах та зазначив, що для його легалізації в Польщі умови порівняно з бельгійськими вимогами набагато простіші та швидші.

«Ви, як громадянин України, в праві бути директором фірми у Польщі.  Але для цього треба отримати спеціальний документ, який підтверджує законність проживання в даній країні. Процедура реєстрації фірми у Польщі досить швидка — усі формальності, як правило, не заберуть більше одного місяця. Розмір статутного капіталу починається від п’яти тисяч злотих» - прокоментував Пампуха.

У кінці засідання учасники зустрічі поставили питання до виступаючих, на які отримали вичерпні відповіді.

Читайте також:Питання розблокування податкових декларацій розглянули на розширеному слуханні в Комітеті ВР України«Платформа економічного патріотизму» схвалена представниками бізнесу УкраїниСучасні рішення у дизайні та у будівництві обговорили на виїзній нараді Київської ТППЗапрошуємо взяти участь у виставці Food and Hospitality AfricaКонференція «Стратегія розвитку підприємства: як вивести бізнес на новий рівень»Жовтневий інформаційний бюлетень розісланий членам КТППНових членів КТПП ознайомили з досягненнями ДП ВО «Київприлад»Комітет з питань зовнішньоекономічної діяльності Київської ТПП розширює економічні зв’язки з КитаємМіжнародна зустріч керівників партнерських торгових палат і бізнес-асоціацій відбулася у ВільнюсіУ Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України

Календар подій

Листопад 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis