укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

У Комітеті ЗЕД обговорили ведення бізнесу у Польщі та у Бельгії

На засіданні Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності (Комітет ЗЕД) у Київський ТПП 7 вересня 2017 року обговорили розвиток  економічного співробітництва з Республікою Польща та Королівством Бельгія.

Участь у роботі засідання взяли новопризначений Представник Київської ТПП у Польщі та Бельгії Геннадій Пампуха та відповідальний секретар Європейської арбітражної палати, заступник голови представництва Європейської арбітражної палати в Україні Катерина Аврамова.

Під час засідання були розглянуті питання, які стосувалися практики виходу на міжнародні ринки, юридичних аспектів ведення бізнесу з іноземними контрагентами, механізмів комунікації з польськими та бельгійськими підприємцями, юридичної підтримки членів КТПП в 33-х юрисдикціях світу.  

Новопризначений Представник Київської ТПП у Польщі та Бельгії Геннадій Пампуха зробив огляд економіки цих країн та розповів про особливості ведення бізнесу. Він зазначив, що за статистикою 2014 року експорт Бельгії з Україною становив більше 200 млн дол., а імпорт - 300 млн дол. Бельгія, не дивлячись на те, що вона досить маленька країна, є високотехнологічною. Їх в першу чергу цікавить програмні продукти та ІТ-бізнес. Як і у багатьох країнах  Європи, у неї достатньо високе податкове навантаження на бізнес. «Якщо ви хочете відкрити свій бізнес у Бельгії, то вам необхідно вирішити для початку питання з керівництвом своєї фірми. Ви як власник, поки не отримаєте посвідку на постійне проживання, не матимете права управляти компанією. В цьому випадку потрібно знайти менеджера з Бельгії, який може працювати по сумісництву, але з заплатою не менше ніж 1750 євро. Юридична адреса офісу обійдеться приблизно у 300 євро. Вся процедура від реєстрації до початку діяльності обійдеться у мінімум 15-20 тисяч євро». – розповів Геннадій Пампуха.

Представник Київської ТПП у Польщі та у Бельгії порівняв бізнес у цих країнах та зазначив, що для його легалізації в Польщі умови порівняно з бельгійськими вимогами набагато простіші та швидші.

«Ви, як громадянин України, в праві бути директором фірми у Польщі.  Але для цього треба отримати спеціальний документ, який підтверджує законність проживання в даній країні. Процедура реєстрації фірми у Польщі досить швидка — усі формальності, як правило, не заберуть більше одного місяця. Розмір статутного капіталу починається від п’яти тисяч злотих» - прокоментував Пампуха.

У кінці засідання учасники зустрічі поставили питання до виступаючих, на які отримали вичерпні відповіді.

Читайте також:Члени та партнери Київської ТПП отримали інформаційний бюлетень за грудень25 січня запрошуємо на спільне засідання членів палати та Міжнародного Трейд-клубуДосягнення та перспективи: у КТПП підбили підсумки за минулий рік35 видів продукції київських підприємств отримали нагороди «Столичний стандарт якості»ТПП України нагородила почесними грамотами фундаторів ПалатиКМДА запропонувала малому та середньому бізнесу шлях до здешевлення кредитуванняМожливості та перспективи цифрової трансформації бізнесу: Київська ТПП відкрила новий напрям роботи з членами ПалатиТПП України відсвяткувала свій 45-річний ювілейПрезиденти регіональних ТПП взяли участь у спеціальному засіданні Ради експортерів та інвесторів при МЗС УкраїниМіжнародний трейд-клуб в Україні відсвяткував 25-річчя

Календар подій

Січень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis