укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

На засіданні Комітету з питань промисловості обговорили лобіювання та захист інтересів підприємств

1 червня відбулося третє в 2017 році засідання Комітету з питань промисловості Київської торгово-промислової палати, яке об’єднало учасників заходу під темою "Формування та коригування промислової політики. Лобіювання та захист інтересів промислових підприємств".

В українських реаліях  важко захистити бізнес, оскільки бізнесу доводиться розвиватися у несприятливих політичних умовах, коли підприємці піддаються утискам з боку як державних так і недержавних структур. Тоді діяльність лобістських груп стає майже єдиним засобом відстояти власні інтереси. Ці та інші питання, що стосуються лобіювання інтересів промислових підприємств, розглядали під час засідання Комітету з питань промисловості при Київській ТПП.

Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко  підвів підсумки роботи промисловості в Україні за перший квартал 2017 року і зазначив, що на жаль, за статистикою індекс промислової продукції 98, 5%, а це означає, що промисловість показує падіння у півтора відсотки. Однією з причин цього явища можна виокремити проблему доступу до фінансів, адже за останній час збанкрутилося близько 90 банків. Якщо фізичним особам гроші повернули, то бізнес втратив свої вкладені кошти. Віталій Майстренко також  звернув увагу присутніх на протокол засідання Національного комітету з промислового розвитку, у якому йде мова про забезпечення сталого промислового розвитку шляхом запровадження ефективних інструментів державної підтримки, надання преференцій національним товаровиробникам та здійснення інституціональних перетворень. Це необхідно, за словами віце-президента Київської ТПП, тому що промисловість – це фундамент будь-якої економіки, а Україна не лише аграрна, а й індустріальна країна.
 Олександр Липський, співголова Комітету з питань промисловості Київської ТПП, керівник агентства «Lipsky Marketing Group» підтвердив загрозливу ситуацію, та підкреслив, що промисловість у нас є, а промислової політики у країні немає. Він також нагадав, Комітет з питань промисловості Київської ТПП покликаний вирішувати три завдання: перше – це налагоджувати координацію між підприємствами, щоб всі один з одним співпрацювали на взаємовигідних умовах; друге -  захищати інтереси промислових підприємств; третє - лобіювання інтересів промислових підприємств. Тому Олександр Липський закликав промислові підприємства  об’єднатися для захисту й лобіювання власних інтересів.

У цьому контексті Анастасія Цвібель, координатор по роботі з комітетами ГС «Спілка українських підприємців» поділилася досвідом лобіювання інтересів промислових підприємств за участю  ділових асоціацій та громадських спілок . Дмитро Жуков, партнер адвокатської фірми «Pragnum», також розповів про нові форми рейдерського захоплення та шляхи їх запобігання, і окреслив судовий захист інтересів промислових підприємств, а саме коли і у яких випадках потрібно звертатися до суду.

Після жвавого обговорення учасники засідання дійшли до спільної думки, що підприємствам необхідно формувати єдину позицію з найгостріших тем і питань, які будуть надалі виноситися на розгляд в Кабінет Міністрів, а також прийняли рішення, що всі члени Київської ТПП повинні об’єднувати зусилля з метою поглиблення кооперації, розвитку експорту і виробництва.

Читайте також:Запрошуємо взяти участь у роботі засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесуУспішно завершився показ української експозиції на всесвітній виставці продуктівДо Реєстру медіаторів КТПП включено два нових фахівцяПропонуємо взяти участь у презентації можливостей італійської компанії Faicom s.r.l.Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні Комітету з питань промисловості КТППНа міжнародній продовольчій виставці «Аnuga 2017» відбувся «український вечір»II Фінансовий форум Асоціації адвокатів УкраїниКиївський міжнародний економічний форум11 підприємств стали новими членами Київської торгово-промислової палатиРеформування спиртової галузі в України: час приймати рішення

Календар подій

Жовтень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis