укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Центр підтримки бізнесу в Києві почав навчання підприємців експорту

Центр підтримки бізнесу при Київській ТПП в рамках ініціативи EU4Business організував для керівників малого і середнього бізнесу (МСБ) перший триденний тренінг «Підтримка експорту для МСБ: стратегія і планування для підприємств, які розпочинають експортувати».  Програма тренінгу була розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку.

Запрошуємо на круглий стіл з питань впровадження біогазових технологій у реальний сектор економіки

Київська торгово-промислова палата разом з компанією ТОВ “Київ Біо Центр” 6 липня 2017 року проводить дискусійний круглий стіл на тему “Біогазові технології – реальна альтернатива природному газу та шлях до енергетичної незалежності України. Екологічні проблеми поводження з відходами. Методологія утилізації відходів, отримання біогазу, електроенергії, тепла і збалансованих органічних біодобрив”

Україна розширить обсяги й асортимент експорту до Хорватії

Це довів українсько-хорватський бізнес-форум, що відбувся у Загребі за участю прем’єр-міністрів обох країн і зібрав до 30 українських і понад 50 хорватських компаній.


На засіданні комітетів обговорили шляхи вирішення проблем доступу до вексельних розрахунків

У Київський торгово-промисловій палаті 13 червня відбулося  спільне засідання Комітету жінок-підприємниць та Комітету промисловості у форматі круглого столу на тему «Вексельні розрахунки – ефективний інструмент для покращення доступу малого та середнього підприємництва до фінансів» за ініціативи громадської організації «Агентство з розвитку вексельного ринку»

В Україні започатковано нову інституцію громадянського суспільства

З метою надання рекомендацій щодо імплементації глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС за ініціативи ТПП України створено Дорадчу групу з питань сталого розвитку української сторони. Група покликана допомогти мобілізувати існуючий в Україні експертний потенціал.

До уваги компаній зацікавлених у виході на ринок ОАЕ

Посольство України в Об’єднаних Арабських Eміратах підготовило матеріал щодо шляхів виходу іноземних компаній на ринок ОАЕ та його характеристик, інвестиційного потенціалу ОАЕ, шляхів пошуку місцевих ділових партнерів та особливостей управління бізнесом.

Україні бракує реалістичного уявлення про світ - Богдан Яременко

"Україні катастрофічно бракує реалістичного уявлення про світ. Наші політики і дипломати відразу ображаються, висловлюють своє обурення, закликають до бойкотів іноземних послів, замість того, щоб аналізувати причини їх позицій". Про це заявив Богдан Яременко, голова правління фонду «Майдан закордонних справ», експерт з питань зовнішньої та безпекової політики під час зустрічі з керівниками підприємств та компаній у Київській торгово-промисловій палаті 8 червня 2017 року

На засіданні Комітету з питань промисловості обговорили лобіювання та захист інтересів підприємств

1 червня відбулося третє в 2017 році засідання Комітету з питань промисловості Київської торгово-промислової палати, яке об’єднало учасників заходу під темою "Формування та коригування промислової політики. Лобіювання та захист інтересів промислових підприємств"

Інформаційний бюлетень за травень 2017 року розісланий членам та партнерам Київської ТПП

Пропонуємо до вашої уваги електронний інформаційний бюлетень №23 за травень 2017 року

Київська ТПП прийняла делегації зарубіжних Палат

Київська ТПП влаштувала теплий прийом іноземних партнерів, які відвідали Палату для налагодження партнерських  відносин та поглиблення співпраці

1 2 3 ... 29

Календар подій

Червень 2017
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, МСП, 01601, Україна
info@kiev-chamber.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis