укр рус eng
 

Комітет з питань безпеки ведення бізнесу

План роботи Комітету з питань безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті на третій, четвертий квартал 2016 року

План роботи
Комітету з питань безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті на третій, четвертий квартал 2016 року

 

Згідно протоколу засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті (далі – Комітету) затверджено наступний план роботи Комітету на третій, четвертий квартал 2016 року:

ПитанняСтроки
1Аналіз актуальних (новітніх) проблем рейдерства та визначення шляхів їх вирішення – відповідальний Ярош С. В. (АО «Скайгруп»). Підготовка пропозицій змін до Порядку вчинення нотаріальних дій, Кримінального кодексу України й інших нормативно-правових актів.серпень-вересень 2016 р.
2Аналіз і розробка пропозицій зміни порядку грошової оцінки землі з метою захисту бізнесу та забезпечення конкурентоздатності національного виробника – відповідальний заступник голови Комітету Ліщук В. І. (ПАТ «Чинбар»)жовтень 2016 р.
3Встановлення взаємодії з комітетами ВРУ з метою захисту безпеки ведення бізнесу на законодавчому рівні – відповідальний заступник голови Комітету Буняк В. С. (АО «BSBPartners»)постійно
4Ініціювання зміни практики перекладення наслідків, що випливають з участі в господарському обігу підприємства з ознаками фіктивності, на підприємство реального сектору економіки, як це слідує з правового висновку Верховного Суду України, що міститься в постанові ВСУ від 26 січня 2016 року – відповідальний голова Комітету Бучинський Й. В. (АО «ЯР.ВАЛ»).серпень 2016 р.
5Ініціювання узагальнення Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ питань тимчасового вилучення й арешту майна підприємств, надання слідчим дозволів на проведення обшуків – відповідальний голова Комітету Бучинський Й. В. (АО «ЯР.ВАЛ»).серпень 2016 р.
6Аналіз чинного законодавства України щодо відповідальності службових осіб за неправомірні дії й визначення доцільності внесення окремих змін до нього – відповідальний заступник голови Комітету Буняк В. С. (АО «BSBPartners»)вересень 2016 р.
7Аналіз проблематики фінансової й інформаційної безпеки бізнесу та проведення круглого столу для власників бізнесу на тему «Фінансова й інформаційна безпека власників бізнесу» (координує заступник голови Комітету Когут Ю. І. та Педь І. В. (ТОВ «Експерт-консалтинг»).вересень-жовтень 2016 р.
8Інформувати суб’єктів господарювання-членів КТПП щодо ефективності застосування в якості інструмента захисту від необгрунтованих претензій контролюючих (фіскальних) органів інституту податкової експертизи, передбачений ст. 84 ПК України (Баб’як Н. В. (Київська незалежна судова експертна установа)вересень-жовтень 2016 р.
9Аналізу практики незаконних податкових перевірок та шляхів їх усунення (координує Щербак І. І. (Бюро економічної та правової безпеки).жовтень 2016 р.

PDF-версія плану

Читайте також:На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установРекомендації щодо дотримання умов законодавства внаслідок внесення змін до Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»Введення монополії державних спеціалізованих експертних установ – загроза бізнесу і спроба позбавлення громадян права на справедливий судЗакони «маски-шоу стоп» та «маски-шоу стоп 2». В чому позитив для бізнесуСпільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуУ Київській ТПП обговорили необхідність реформування судово-експертної діяльності в УкраїниНа засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу підвели підсумки роботи за 2016 рікЧергове засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу Київської торгово-промислової палати, яке відбулося 27 березня 2017 року, підвело підсумки роботи Комітету за 2016 рік.26.01.2017 року відбувся Круглий стіл Комітету з питань безпеки ведення бізнесу на тему «Фінансова безпека власника бізнесу»Рейдерство в Україні — хто винен

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis