укр рус eng
 

Онлайн-журнал

Книга від Джуді Робінетт «Зламай код інвестора»

Про що він думає та що має почути, аби профінансувати Ваш стартап

Щоб придбати книгу перейдіть по лінку - http://sbook.com.ua/ru/home/712-zlamaj-kod-investora.html?search_query=Dzhudi+Robinett&results=1

!  У формі замовлення вставте ПРОМО-КОД (купон) та отримайте знижку - PWFCTP45

Багаторічний досвід і знання Джуді Робінетт – бізнес-мислителя, засновника і президента JRobinett Enterprises, члена правління кількох венчурних фірм, успішного бізнес-янгола (в Illuminate Ventures, Каліфорнія; Pereg Ventures, Нью-Йорк; Springboard Enterprises, Вашингтон; керуючого директора в Golden Seeds Angel Network – третя за розміром інвестиційна група янголів та одна з найбільших у США, втілилися в цьому посібникові з фінансування стартапів.

Авторка дає цінні поради, що сягають також за межі питань лише фінансування. Вона дає відповідь на головне питання, як найти «Вашого» інвестора.

Робінетт брала участь  у понал 400 найбільших міжнародних економічних форумах, у т.ч. в Києві – Kyiv International Economic Forum 2019.

Джуді Робінетт:

–       Більшість власників бізнесу вважають, що єдино можливими варіантами їх фінансування є 1) заощадження або особисті кредити, 2) друзі та сім'я або 3) банківські кредити. Можливо, вони чули про венчурних капіталістів або янгельських інвесторів, але у них недостатньо інформації про те, що вони можуть надати для бізнесу і на яких умовах. Що ще гірше, підприємці часто не знають, як отримати доступ до людей, які хочуть вкласти свої гроші в молоді компанії з потенціалом.

–       Коли шукаєте інвестора для бізнесу, шукайте людей, які інвестують в потрібній галузі. Тому що у кожного виду продукції є своя галузева група. І з'ясовуйте, які тренди існують у вашій галузі. Ми говоримо: «Ніколи не питайте про гроші, завжди просіть поради». Якщо ви сподобаєтеся людині, то, як правило, з'явиться інтерес інвестувати саме у вас.

–       Деякі інвестори приймають рішення про угоду менш ніж за тиждень. Іноді це займає 6 місяців. Інвестор буде аналізувати, що ви пропонуєте, а потім спостерігати, як ви заробляєте гроші і наскільки великий ринок. Чим більше ринок, тим більший повернення від інвестицій. Інвестор буде аналізувати вашу команду, те, як ви збираєтеся виходити з неприємностей.

–       Здатність створювати конфлікти, зарозумілість, погане ставлення до інших людей – це катастрофа. Той, хто не може впоратися зі своїми емоціями, є проблемою.

 

Читайте також:"“Беремо та робимо!” - рецепт успішної роботи ПриватБанку" - Богдан ДубенськийКоротка інструкція з 7 кроків для налаштування віддаленого віртуального робочого місця через серверСтраховий захист бізнесуОЛЕНА ЛЕЩИНСЬКА: «Щоб іноземний інвестор відчував себе впевнено»ЯКА вона? Натуральна українська косметика?Сучасний «модний» бізнес з глибини віківЯк захистить комплаєнс ваш бізнес?Правила успіхуОльга ДРАЧЕВСЬКА. Експортні акценти сьогоденняВикористання преференцій у торгівлі з країнами ЄС

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis