укр рус eng
 

Онлайн-журнал

Правила успіху

Генеральні партнери міжнародної юридичної консалтингової компанії SAFIR Law & Finance, з офісами в Києві, Лондоні, Лос-Анджелесі та Фініксі, Денис РИБІН та Анжело ВУНІОТИС, в інтерв’ю BUSINESS PANORAMA поділилися секретами процвітання сучасного бізнесу. Кожен з них розповів про таємні правила успіху в роботі.

 

Денис РИБІН, керуючий та генеральний партнер, експерт з питань глобалізації бізнесу

– Денис, який бізнес можна назвати успішним, і яке Ваше секретне правило?

– Кожен бізнесмен вкладає в слово «успіх» власний сенс: розмір прибутку, швидкість розвитку, комфорт у роботі, співвідношення інвестицій та заробітку, впізнаваність бренду, масштабування. Я думаю, що всі по-своєму мають рацію, але якби я відповідав на це питання перед камерою, а багатомільйонна аудиторія бізнесменів чекала б істини перед екранами телевізорів, то сказав би: «Друзі, порівняйте свій бізнес з живою людиною. Успіх у бізнесі – це довге «людське» життя й мінімум проблемних ситуацій з фінансовим здоров'ям, А ще результатом успішної справи є можливість побачити весь світ.

А якщо без аналогій, то успішний бізнес – це постійно зростаючий прибуток і постійна адаптація під мінливі вимоги споживача, турбота керівництва компанії про стабільну безпеку роботи в усіх напрямках, і, звичайно ж, розуміння власників бізнесу необхідності географічного масштабування.

Моє правило: стирай кордони в мисленні та роботі. Саме тому, ми без довгих коливань відкрили офіси в Лондоні, Лос-Анджелесі, Фініксі.

Анжело ВУНІОТИС, генеральний партнер, керівник офіса в Лондоні, експерт з питань глобалізації бізнесу

–  Анжело, дозвольте поставити Вам запитання англійською мовою, що думає фахівець Вашого масштабу про те, як бізнесмену домогтися успіху в Україні?

Все ок, я вільно розмовляю 5 мовами. До України, за свою багаторічну практику роботи на різних континентах, я допоміг тисячам компаній відкрити свій бізнес в інших країнах: США, Великобританії, країнах ЄС, ОАЕ, Кіпрі, Сінгапурі, Гонконзі, Китаї. Так створювалася глобальна партнерська мережа, яка дозволяє швидко масштабувати будь-який бізнес. Нині у цій мережі працює вже бл. 5 тисяч компаній. Майже 10 років ми допомагаємо бізнесу зростати і підкорювати ринки інших країн, пропонуючи найефективніші фінансові та трейдингові інструменти. Завдяки їм, ми гарантовано виводимо бізнес за кордон «під ключ» і збільшуємо прибуток в 3, 5 і 10 разів. Таких прикладів, до речі, у нас чимало.

Я наполягаю на тому, що успіх бізнесу та його стабільність віддзеркалюється у масштабуванні. Якщо в одній юрисдикції бізнес зараз не зростає, його можна підтримати за допомогою продажів в інших країнах, а покупці в успішних державах, повірте, куплять абсолютно все, що ви можете запропонувати, якщо знати, як це робити правильно.

Я дотримуюсь такого правила: якщо бізнес відкритий тільки в одній країні, він приречений. Це правило міжнародного процвітання бізнесу і його знають всі успішні бізнесмени в усьому світі. Приєднуйтесь до цих людей, і не втрачайте ні секунди дорогоцінного часу на вагання.

Читайте також:Олександр РОМАНІШИН: «Експортно-кредитне агентство допоможе диверсифікувати ринки»Законодавчі новації для бізнесу. Підсумки 2020 і перспективи 2021Все, що ми хотіли запитати про продукцію ХаляльПроекти, які ми впроваджуємо сьогодні, завтра стануть частиною нашої біографіїЯк не вигорати, реалізовувати себе і насолоджуватися життям?Юрій Коростильов: «Якість у всьому, увага до деталей на кожному етапі виробництва дають непідробне відчуття бездоганного продукту»Ірина Зелєніна, директор «Центр підтримки експорту КТПП»: Виставкові оазиси на продовольчій мапі світуВіктор ШЕВЧЕНКО: «Вітчизняному бізнесу до криз не звикати»Новації законодавства: Quo Vadis?Сергій МАРУСЕНКО: «У всіх наших препаратів – серйозне підґрунтя клінічних випробувань»

Календар подій

Серпень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis