укр рус eng
 

Онлайн-журнал

«Працювати разом і ми зможемо досягти найбільш амбітних цілей»

Надзвичайний та Повноважний Посол Об’єднаний Арабських Еміратів, пан Салем Ахмед Аль-Каабі

Протягом останніх років еміратсько-українські відносини мають високу позитивну динаміку та досягли рівня стратегічного партнерства між країнами і народами. Суттєвим поштовхом цьому слугував візит Президента України Петра Порошенка до Об’єднаних Арабських Еміратів у листопаді 2017 р., у результаті якого на рівні вищого керівництва країн було досягнуто низку важливих домовленостей та розширено договірно-правову базу між ОАЕ та Україною, зокрема підписано угоди про взаємодію у космічній сфері, у галузі культури та про скасування віз, що стало значним поштовхом для розвитку прямих ділових та особистих контактів.

Як логічне продовження розвитку двосторонніх відносин і досягнутих домовленостей, 16-17 серпня 2018 р. у Києві відбулось Третє засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Еміратську частину Комісії очолював Державний міністр закордонних справ Об’єднаних Арабських Еміратів д-р Анвар Гаргаш, Українську – Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Як результат докладених керівництвом країн зусиль –  обсяги торгівлі товарами та послугами збільшилися, досягши 666 млн. дол. США у 2017 році.  За результатами 2018 року майже досягли 1 млрд. дол. США. Кількість авіарейсів між країнами досягла майже 40 рейсів, що виконуються трьома авіаперевізниками щотижнево.

У цьому зв’язку хотів би наголосити, що починаючи з 2014 року Київська торгово-промислова палата проводить активну та помітну роботу із організації національного стенду України на виставках Gulfood та Gulfood Manufacturing. Зокрема, цього року на національному стенді України на виставці Gulfood працювало 33 українських підприємства, та ще більше ніж 60 – відвідали виставку як учасники ділової місії. Я переконаний, що участь українських підприємств у виставках на території ОАЕ є найдієвішим інструментом виходу на ринок Еміратів.

Я також хотів би закликати українські компанії до подальшого вивчення комерційних та інвестиційних можливостей у регіоні. Відмінна інфраструктура, бізнес та інвестиційне середовище робить Емірати кращою точкою доступу до регіональних ринків із загальним обсягом понад 7-ми трильйонів дол. США та 2- мільярдним населенням. Ті компанії, які хотіли б представити себе на найвищому світовому рівні, повинні взяти участь наступного року у всесвітній виставці EXPO 2020 Dubai, де очікується на участь 25 мільйонів відвідувачів з 180 країн світу, серед яких провідні світові лідери бізнесу та найбільші інвестори.

Як відомо, в ОАЕ минулий рік було проголошено роком Шейха Заїда – батька-засновника ОАЕ. Для відзначення цієї важливої події нами протягом 2018 р. було організовано майже 20 заходів, ми відкрили три Центри арабських досліджень та вивчення мови в університетах України, а також Дипломатичній академії при МЗС України.

Президентом Об'єднаних Арабських Еміратів Шейхом Халіфою Бін Заїдом Аль Нагаяном 2019 рік було оголошено «Роком толерантності». Ми віримо, що толерантність є наріжним каменем розвинених суспільств, одним із інструментів розширення можливостей цивілізацій та забезпечення стабільності й розквіту націй. Протягом цього року ми плануємо організувати низку заходів в Україні, на якій також будемо запрошувати керівництво та членів Київської торгово-промислової палати.

Хочу сказати без перебільшення, що ОАЕ вважають пріоритетом весь спектр двосторонніх відносин. Ми не схильні виділяти щось окремо, адже й економічному, й культурному, й гуманітарному співробітництву та іншим, ми однаково надаємо великого значення і прагнемо розвивати їх всі.

Тому я пропоную працювати разом і ми зможемо досягти найбільш амбітних цілей.

Читайте також:Книга від Джуді Робінетт «Зламай код інвестора»Коротка інструкція з 7 кроків для налаштування віддаленого віртуального робочого місця через серверСтраховий захист бізнесуОЛЕНА ЛЕЩИНСЬКА: «Щоб іноземний інвестор відчував себе впевнено»ЯКА вона? Натуральна українська косметика?Сучасний «модний» бізнес з глибини віківЯк захистить комплаєнс ваш бізнес?Правила успіхуОльга ДРАЧЕВСЬКА. Експортні акценти сьогоденняВикористання преференцій у торгівлі з країнами ЄС

Календар подій

Липень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis