укр рус eng
 

Онлайн-журнал

BITMINTECH: революційний метод заробітку на технологіях

Теми криптовалюти та блокчейну стали одними з найбільш трендових у 2017 році.  Чи відомо Вам про суть та можливості цих нових технологій? У цій статті ми спробуємо пояснити механізм роботи криптовалют та можливості заробітку на них.

Вперше термін «криптовалюта» з'явився у 2009 році внаслідок появи платіжної системи «bitcoin», розробленої до сих пір невідомою людиною під псевдонімом Сатоси Накамото.

У перший рік існування bitcoin не уявляв практично ніякої цінності, курс коливався у межах 700 - 1600 btc за 1 долар США. Протягом наступних чотирьох років ситуація багаторазово змінювалася.

2013 рік став доленосним для bitcoin. На початку року була подолана позначка в $31 за 1 bitcoin, буквально через 2 місяці планка піднялася до $100, а до кінця року курс вже становив $1200 за одну електронну монету.

Криптовалюта - це цифрові без готівкові гроші, за допомогою яких можна купувати і продавати товари через інтернет.

Для кожної криптовалюти існує свій ліміт алгоритмів. Для bitcoin - 21 000 000. Це і є цінністю криптовалюти.

Одним зі способів отримати криптовалюту є майнінг (від англ. – «mining»). Майнінг заснований на вирішенні комп'ютерних завдань і розшифровці подальшого блоку ланцюжка для отримання винагороди у вигляді відповідних цифрових монет. (простым языком, Майнинг - это участие в поддержке систем взаиморасчетов в сети интернет, основанных на технологии Блокчейн). Блокчейн - это технология распределенного реестра. Валюта хранится децентрализовано и распределена по электронным криптокошелькам пользователей. Кожна нова криптомонета створюється у результаті побудови хешпослідовності з урахуванням попередньої історії транзакцій. Тобто, за допомогою спеціальної комп'ютерної програми відшукується правильна послідовність чисел, відповідна алгоритму всередині мережі криптовалюти. У результаті рішення майнер видобуває криптомонету - набір зашифрованої інформації.

Майнінг можна поділити на 6 основних етапів:

  1. Майнер запускає в генерацію випадково підібраний набір цифр.
  2. Дані потрапляють в мережу і піддаються обробці.
  3. Проводиться сортування криптомонет по блокам.
  4. Підбирається унікальний ключ - буквено-цифровий код із символів різних регістрів («хеш»).
  5. Мережа з криптовалютою приймає утворений код - це означає, що задача вирішена. В результаті майнер отримує винагороду.
  6. Кожен черговий хеш з'єднується у нерозривному ланцюгу з попереднім.

Займатися видобутком криптовалюти у мережі може кожен бажаючий. Потрібно лише правильно зібране комп'ютерне обладнання необхідної потужності і спеціальне програмне забезпечення.

BITMINTECH – український виробник обладнання для видобутку криптовалют.

Ми збираємо для вас краще обладнання для майнингу, яке вже після включення у мережу генерує стабільний прибуток. Розмір вашого прибутку залежить тільки від кількості обладнання і його потужності.

BITMINTECH - это Висока виробнича потужність, технічна підтримка і гарантія якості. Також ми надаємо можливість по придбанню готового майнінг-бізнесу. Наше обладнання прослужить мінімум 4 роки без необхідності в амортизації. Це 48 місяців безперервної роботи в мережі. При самому мінімальному коефіцієнті зростання криптовалют, придбане обладнання окупиться швидше, ніж якщо ви відкладете його суму вартості на півроку на депозит.

Ви купуєте у нас зібране, належним чином налаштоване і протестоване устаткування. На всі комплектуючі є заводська гарантія. При передачі обладнання інженери BITMINTECH навчать Вас всім особливостям роботи з майнерами і доглядом за ними.

Зараз ми з вами біля витоків розвитку блокчейну і криптовалют. Саме тому наша команда взялася за створення устаткування для майнингу. Відкрийте нову еру можливості Блокчейн  технологій разом з нами! Ви завжди можете звернутися за безкоштовною консультацією до наших спеціалістів за телефонами: +380952801080, +380672305908.

Читайте також:Член Київської торгово-промислової палати – ТДВ «Василівське». Знайомство зблизькаПочему клиенты уходят к другим или как получить клиента на всю жизнь?Табір всебічного розвитку «ProfyCamp»Екатерина Балановская: Чего стоит кресло СЕО международной компании?КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ - ЯК ОДНА З ПЕРЕВАГ МЕДІАЦІЇ ПРИ ВИРІШЕННІ СПОРІВТРИ ТАКТИКИ ПЕРЕГОВОРОВ, КОТОРЫЕ ПРИВЕДУТ К УДАЧНОМУ СОГЛАШЕНИЮЄВРОПЕЙСЬКА НАУКОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ОЦІНИЛА ЗДОБУТКИ УКРАЇНСЬКОГО ВЧЕНОГОУніверситет банківської справи утримує лідерство щодо працевлаштування випускниківДП ”Укрметртестстандарт”: повірка та калібрування приладів для вимірювання зусиль натягу тросів і арматуриЕкспорт: стратегія нашого майбутнього

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis