укр рус eng
 

Комерційні пропозиції

ТОВ «Омега Консалтинг Груп» - надає широкий спектр послуг у сферах оборони та корпоративної безпеки

Діяльність ТОВ «Омега Консалтинг Груп» здійснюється з 2011 року в суворій відповідності з українським законодавством, а також з законодавством тих країн, на території яких компанія представляє інтереси своїх Замовників. На території України компанія здійснює свою діяльність на підставі Статуту Компанії та ліцензії МВС № 076521 про охоронну діяльність.

Омега Консалтинг Груп є почесним членом Української Торгово-Промислової Палати. Послуги які надає наша компанія, сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001:2015.

Мета діяльності нашої компанії - підтримка національних інтересів і державної політики України, а також забезпечення надійного захисту інтересів наших Замовників.

Експерти компанії Омега Консалтинг Груп мають у своєму розпорядженні унікальний досвід у сферах оборони та корпоративної безпеки, корпоративного управління, кризового менеджменту, спеціальної підготовки, міжнародного права, тощо. Ми знаходимось у постійній готовності і здатні ефективно реагувати у форматі 24/7 та вживати необхідних заходів протидії загрозам національній безпеці України, об’єктам державної та приватної власності, життю, здоров’ю наших Замовників як в Україні так і за її межами.

Ми беремо участь у розробках та адаптації систем корпоративної безпеки великих транснаціональних корпорацій, проводимо спеціальну підготовку для військовослужбовців та співробітників дипломатичних представництв, консультуємо з питань безпеки та оборони державних та громадських діячів, політиків, бізнесменів по всьому світу.

Для успішного виконання поставлених завдань, Омега Консалтинг Груп зосереджує зусилля, перш за все, на пріоритетних напрямах своєї діяльності, намагається забезпечити адекватність заходів протидії існуючим та потенційним ризикам і загрозам, орієнтуючись в оцінках роботи виключно на законність та кінцевий результат.

«Ми є те, що постійно робимо. Таким чином, досконалість стає не дією, а звичкою».

Послуги які надає компанія ТОВ «Омега Консалтинг Груп»:

 • Особиста охорона
 • Надання груп швидкого реагування
 • Екстрена евакуація персоналу
 • Супровід цінних вантажів
 • Аудит безпеки об'єктів
 • Охорона стратегічно важливих об'єктів
 • Управління ризиками при подорожах і ділових поїздках, як в Україні так і за кордоном
 • Установка різних систем безпеки
 • Супровід бізнесу за кордоном
 • Підготовка співробітників охорони
 • Організація курсів, семінарів і тренінгів з безпеки
 • Юридичні консультації
 • Діяльність у сфері оборонно-промислового комплексу

За більш детальною інформацією щодо надання послуг, просимо звертатись за контактами:

Директор з розвитку: Єрохов Віктор Михайлович

Тел.:+38 099 496 88 58

viktor-yerokhov@omega-consulting.com.ua

Завітайте на наш веб-сайт: www.omega-consulting.com.ua

 

Читайте також:ТОВ АЕРЕКС - виробник обладнання для знезараження повітряСербська компанія "KimTech" зацікавлена у закупівлі української побутової технікиТОВ «РАЙСТОН» - експортер продукції деревопереробного виробництваПП АЛЬТАІР працює на ринку України з 2003-го рокуПрезидент Готель Київ – готель, що надихає на бізнес«Рабен Україна» на 70% збільшує зону з контрольованим температурним режимом на складі під Києвом«ОМЕГА ТЕЛЕКОМ» надає послуги з організації корпоративних мереж зв'язку, коллокаційних послуг та послуг розміщення у дата-центрі«Robinson Patman» надає якісні юридичні послуги з ключовою спеціалізацією у сферах торговельного, антимонопольного та конкуренційного праваКомпанія «МедіаКомпас» понад 20 років успішно працює в області виставкової та видавничої індустріїАдвокатське бюро «Андрія Лотиша» надає юридичні послуги для бізнесу та фізичних осіб

Календар подій

Січень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis