укр рус eng
 

Комерційні пропозиції

ТОВ "СТАНДАРТОІЛ" / Фабрика з переробки волоського горіха «НатСтар»

Горіхи- це смачно і корисно

Волоський горіх - одне з найдивовижніше і корисніше дерево на землі - адже людина отримує користь від кожного листочка і корінця горіхового дерева, не кажучи вже про смачні поживні плоди.

Вирощування, переробка та фасування волоського горіха - поширений вид підприємництва, але ми вирішили створити цілу горіхову імперію - "NutStar", яка вже отримала членство в Торгово-промисловій палаті України та активно розвивається в даному сегменті, як на території України так і за кордоном.

Українська горіхова Фабрика "NutStar" - виробництво повного циклу, так би мовити - «із саду на стіл», тому наші горіхи відрізняються високою якістю і чудовим смаком, і кінцеві продукти з них також заслуговують увагу споживачів.

Чому ТМ "NutStar"?

- Ми впроваджуємо сучасне обладнання, унікальні технології, для виробництва продукції використовуємо тільки високоякісну сировину;

- Висока якість продукції, підтверджена декларацією відповідності вимогам Митного союзу та відповідними сертифікатами;

- Власна лабораторія забезпечує три стадії контролю продукції;

- Мінімальний ланцюг поставок, робота безпосередньо з фермерами, виробниками і найбільшими оптовиками;

- Доставка товару здійснюється в усі регіони України будь-яким зручним для Вас видом транспорту;

- Висока культура взаємодії з постачальниками і клієнтами;

- Зручно розташовані складські приміщення та офіс в Києві.

Виробництво повного циклу

На кожному етапі виготовлення здійснюється перевірка продукції на відповідність існуючим стандартам. Про відмінній якості свідчать і результати випробувань, які регулярно проводяться на виробництві.

• Вирощування та збір врожаю проходить з урахуванням всіх агрономічних вимог - гектари горіхових садів ретельно контролюються і обробляються фахівцями для отримання високих врожаїв з мінімальними втратами через шкідників або хворобу дерев.

• Частина горіхових плодів закуповується у фермерських господарств, які мають відповідні сертифікати на горіхову сировину.

• Сортування горіхів відбувається в окремому цеху на сучасному конвеєрі, де відбраковуються недостиглі або нестандартні горіхи, з яких потім виробляється горіхове масло та інші продукти для косметичної і харчової промисловості.

• Звільнення насіння горіха (ядра) з деревної шкаралупи проводиться вже безпосередньо на фабричній лінії  сучасними горіхоколами. Ядра пакуються в картонні ящики, а відходи шкаралупи відправляються в якості сировини на заводи з виготовлення лінолеуму, толю та ін.

• Далі ядра волоського горіха надходять в фасувальний цех, де сортуються в пакети з екологічної сировини, в яких горіхи можуть зберігатися мінімум 12 місяців. Частина горіхів фасується в цілому вигляді, минаючи горіхокол, і такий продукт зберігається трохи довше.

• Відділ продажів фабрики "NutStar" проводить підписання довгострокових договорів на реалізацію продукції в Україні і за кордоном. В рамках програми ЄС про надання квот на с / г продукцію з України фабрика поставляє українські горіхи і інші види своєї продукції в європейські торговельні мережі, де вони користуються стійким попитом.

Контакти для співпраці

Фабрика з переробки волоського горіха «NutStar»

Адреса: Україна, Київ, вул. Полярна 20

Моб: + 38 (068) 750-64-74; Офіс: +38 (096) 188-38-25

Email: NutStar.ukr@gmail.com

www.NutStar.com.ua

Читайте також:Підвищуй кваліфікацію разом з ДНВЗ "Університет банківської справи"Міжнародна доставка від компанії Східно-Європейський ЕкспресТендери в Грузії у червні 2019 рокуШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ FLASH ™ (юридична назва -ТОВ «Знавець»)5 Кроків до Амазону. Як розмістити товар виробника на АМАЗОН США та Европи за 90 днів?ТОВ «ЛТК «Елєктрум» - надійний постачальник електричної енергії в УкраїніКомпанія «ХЕСТОРІЯ Україна». Юридичні та бухгалтерські послуги. Бізнес консалтингКонтент-маркетинг для малого та середнього бізнесу на 58 мов світуДе іноземні імпортери шукають українських постачальників товарів та послуг? – На Сорсинговій платформі ДУ «Офісу з просування експорту»!Комерційні пропозиції від компанії ТАРДІГРАД

Календар подій

Серпень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis