укр рус eng
 

Комерційні пропозиції

AMGC Right Decision: антикризові рішення та стратегічний маркетинг

AMGC Right Decision LLC – це маркетингова компанія, створена у відповідь на сучасні виклики в Україні для допомоги бізнесу у виході на нові ринки (в т.ч. зовнішні) технологічно, для гарантування експорту, для захоплення частки ринку і управління продажами. Якщо Ви хочете мати стабільно прибутковий і зростаючий бізнес в Україні і за кордоном - AMGC Right Decision до Ваших послуг.

AMGC Right Decision - партнер для тих, хто

-       прагне швидко долати кризи продажів і стрімко розвивати бізнес,

-       створювати разом нові високорентабельні бізнеси у сфері послуг та FMCG з агресивною політикою подолання конкурентів у ринкових змаганнях в Україні і за кордоном,

-       хоче забезпечити стабільний прибутковий експорт.

Основні напрямки сервісу:

-       дослідження ринку, спеціальні дослідження споживачів і брендів, тести (продуктів, упаковок, ідей)

-       стратегічне планування розвитку бізнесу на 1-15 років (в т.ч. для реструктуризації боргів та отримання кредитів)

-       створення брендів і упаковок

-       розробка інвестпроектів для входження в нові ринки з мінімальними ризиками

-       маркетинговий супровід при виході на нові ринки, в т.ч. зарубіжні

Конкуренті переваги:

1/ використання комплексу найінформативніших досліджень споживачів.

Здійснюється за власною технологією «AMGC StrategyTech» із застосуванням спеціальної методики, яка не має аналогів у світі за показником інформативності результатів для стратегічного планування. Нагородою за обґрунтовану активну маркетингову політику стимулювання попиту є високі прирости доходу і можливість створити навіть транснаціональний бізнес.

2/ застосування інструменту інвестпроекту як форми стратегічного планування бізнесу.

Інвестиційний проект дає можливість акумулювати різноманітні плани, врахувати всі видатки і розмір інвестицій загалом, оцінити планові прибутки з розрахунком строку повернення інвестицій, дохідності бізнесу та рентабельності інвестицій.

3/ кваліфікація команди.

Ключові напрямки очолюють фахівці-практики з вченими ступенями чи освітою в аспірантурі) Наявність напрацьованих протягом 20 років більше 20 окремих методів та технологій маркетингу і реклами, частина з яких поєднана у технологію стратегічного маркетингу «LOFT» міжнародного рівня для планування дохідності.  Поєднані у ланцюг етапів технології дозволяють з високою точністю шукати нові ринкові ніші і досягати їх заповнення, тобто досягати запланованого рівня продаж в умовах конкуренції. Наслідуючи досвід провідних аудиторських компаній, AMGC Right Decision LLC задля гнучкості рішень має можливість збирати під проекти фахові команди спеціалістів і виконавців (досвід до 100 чол.) в залежності від масштабу задач, залучати спеціалізовані компанії з числа групи партнерів маркетингового об’єднання AMGC (Advertising & Marketing Group COMPASS), торгово-промислові палати різних країн, асоціації та окремих експертів.

Базовий принцип роботи AMGC Right Decision: постійні інновації в маркетингу, поєднання прикладної науки і творчості в формі технологій для гарантування досягнення стратегічних цілей бізнесу клієнтів. 

Правильні прибуткові рішення ключових фахівців компанії впроваджені для десятків українських, іноземних та міжнародних компаній.

В бізнесі правильні рішення гарантують доходи.

Контакти:

Дмитро Сосновський

Директор AMGC Right Decision LCC

e-mail: sosnovsky@amgcompass.com.ua

тел.: +38 (095) 311-3648

         +38 (068) 727-8431

Роман Колядюк РhD

Співзасновник AMGC Right Decision LCC, науковий керівник проектів

тел.: +38 (050) 98 01 797

e-mail: rk@amgcompass.com.ua 

            adstar@bigmir.net

www.amgcompass.com.ua

Читайте також:Запрошуємо на IV конференцію «Стратегії експорту. Трейдинг i логістика»WealthPro Ukraine - VII щорічна міжнародна B2C конференція Kyiv, 21-22 February 2019Інститут пест менеджменту оголошує набір в групу з набуття кваліфікації спеціаліст пест контролюПропозиція від Київського міського центру зайнятостіТОВ "СТАНДАРТОІЛ" / Фабрика з переробки волоського горіха «НатСтар»Підприємства і фінансові установи України заохочуються до співпраці із Іраком у фінансовій сферіГромадська організація «Українська федерація професіоналів безпеки» зацікавлена у взаємодії з корпоративними замовниками охоронних послугГрупа компаній TELEPORT GROUP шукає партнерів у ЄвропіКомпанія Українська Органіка пропонує унікальні органічні добрива SaprolifetmТОВ «Метало-промисловий центр» пропонує біметалічні молотки

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis