укр рус eng
 

Комерційні пропозиції

ID Legal Group: головне - це довіра клієнтів

На початку березня юридичне об’єднання ID Legal Group відзначило другий рік своєї діяльності. За цей час юридичне об’єднання значно розширило свій штат, захистило інтереси бізнесу на десятки мільйонів євро та вийшло на європейський ринок.

Враховуючи вузьку спеціалізацію в сфері податкового права та економічної безпеки, як визнають партнери Олег Добровольський та Анна Ігнатенко, на початку було складно. Занадто багато компаній на юридичному ринку анонсують повний комплекс послуг в цьому сегменті права. Насправді ж надають його одиниці. Це, в результаті, стало перевагою і фундаментом.

ID Legal Group є чим пишатися. Успішне представництво в більш ніж сотні судових справ, захист бізнесу на десятки мільйонів Євро. Клієнти не лише з юрисдикцією в Україні, а й з країн Європи. І, звичайно, головне досягнення - довіра Клієнтів. Прийшовши раз, залишаються надовго.

Команда ID Legal Group ставила високі цілі і прагнула їх перевершити. Весь цей час компанія концентрувала увагу на надскладних проектах, які вимагали спільних зусиль всіх практик: податкової, аудиту, бухгалтерського обліку, господарського права, реєстрації та ліквідації підприємств, захисту бізнесу, а також виконання судових рішень.

Стратегічна мета, яку ставило об’єднання, - створити сильну Команду, розумно гнучку під інтереси Клієнта. Її вдалося досягти. Клієнти, які прийшли на початку, так і залишилися. До компанії виникла довіра. А це найцінніше в бізнесі.

Робота ID Legal Grоup заснована на трьох китах: робота на перспективу - попередження можливих проблем; робота за фактом - врегулювання питань будь-якої складності, адже не буває безвихідних ситуацій; мобільність - працюють у режимі 24/7, у будь-якій точці України. Як кажуть Клієнти юридичної групи - працюючи з ID Legal Group матимеш спокій не тільки за сьогоднішній день, але й за завтрашній.

Два роки роботи згуртували Команду. Цікаві і складні проекти сприяли ще більшому професійному розвитку. У 2018 році юридичне об’єднання стало генеральним партнером Асоціації юристів України, перед цим набули членства в Асоціації платників податків України та Київський торгово-промисловій палаті. Компанія не планує зупинятися на досягнутому і продовжує будувати амбітні плани на майбутнє.

ID Legal Group – сучасне та динамічне юридичне об’єднання. Наша Команда - це понад 20 професіоналів з різних галузей права, які забезпечують комплексний підхід до вирішення нестандартних ситуацій в питаннях ведення бізнесу.

Наші клієнти - це Партнери, які досягають поставленої мети та піклуються про завтрашній день. Юридична підтримка - це фундамент в будинку будь якого бізнесу. Краще звернутись завчасно, ніж вирішувати потім.

Принцип роботи компанії - не існує ситуацій, з яких не можна знайти виходу або неможливо попередити. Завжди є шлях в межах правового поля.

Юридичне об’єднання ID Legal Group спеціалізується в галузі податкового права, надаючи надійний захист при спілкуванні з фіскальними органами, а також повний спектр юридичних, аудиторських та консалтингових послуг, якість яких забезпечується власною сертифікованою аудиторською компанією EPR Company та штатом податкових консультантів, юристів та адвокатів.

Наші фахівці готові взятися за справу будь-якої складності в сферах:

  • податкової практики;
  • сертифікованого аудиту;
  • трансферного ціноутворення;
  • ведення бухгалтерського обліку;
  • правової, господарської практики;
  • реєстрації, ліквідації;
  • вирішення комерційних суперечок;
  • виконання судових рішень;
  • врегулювання суперечок з державою;
  • адвокатської діяльності.

ID Legal Group - це Команда фахівців, яких об'єднало податкове право, які люблять свою справу і знають, що треба робити.

Детальніше про юридичне об’єднання на офіційному сайті компанії - https://id-legalgroup.com/

Київ, вул. Григорія Сковороди, 5-а

+38 (044) 482-57-80

+38 (044) 482-57-85

+38 (067) 719-11-77

+38 (066) 719-11-77

info@id-legalgroup.com

Читайте також:Запрошуємо на IV конференцію «Стратегії експорту. Трейдинг i логістика»WealthPro Ukraine - VII щорічна міжнародна B2C конференція Kyiv, 21-22 February 2019Інститут пест менеджменту оголошує набір в групу з набуття кваліфікації спеціаліст пест контролюПропозиція від Київського міського центру зайнятостіТОВ "СТАНДАРТОІЛ" / Фабрика з переробки волоського горіха «НатСтар»Підприємства і фінансові установи України заохочуються до співпраці із Іраком у фінансовій сферіГромадська організація «Українська федерація професіоналів безпеки» зацікавлена у взаємодії з корпоративними замовниками охоронних послугГрупа компаній TELEPORT GROUP шукає партнерів у ЄвропіКомпанія Українська Органіка пропонує унікальні органічні добрива SaprolifetmТОВ «Метало-промисловий центр» пропонує біметалічні молотки

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis