укр рус eng
 

Комерційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція на території CЕЗ "Мінськ"

Адміністрація СЕЗ «Мінськ» пропонує інвесторам реалізувати проект зі створення та розвитку виробництва з глибокої комплексної переробки супісків і суглинків, заснованого на нових і високих технологіях.

Проект передбачає будівництво підприємств, інженерної та транспортної інфраструктури для видобутку корисних копалин на території вільної економічної зони «Мінськ» (СЕЗ «Мінськ») - частина території Республіки Білорусь, на якій її резиденти здійснюють підприємницьку діяльність на особливих пільгових умовах (відсутність податку на прибуток, орендної плати за земельні ділянки, земельного податку, митні пільги).

Основні споживачі планованої до випуску продукції - будівельні підприємства, цегельні заводи, заводи з виробництва посуду та керамічної плитки.

Обсяг інвестицій в реалізацію даного проекту повинен становити не менше 1 млн. євро або не менше 500 тис. євро за умови здійснення інвестицій протягом 3 років з дня укладення договору. Для створення реального виробництва з переробки корисних копалин з кінцевою продукцією у вигляді керамічної плитки або цегли мінімально необхідні інвестиції складуть близько 10 000 000 доларів CШA.

Опис проекту:

Проект передбачає будівництво нового підприємства і інженерної та транспортної інфраструктури для здійснення видобутку супісків і суглинків на території ділянки № 10 (район м. Фаніполь), включеного в межі СЕЗ «Мінськ». На даній території розташована західна ділянка розвіданого родовища «Фаніпольське») для виробництва аглопориту, запаси промислових категорій якого складають 6241,68 тис. М3 (в даний час не розробляється).
Родовище «Фаніпольське» розташоване на 2-х ділянках: східній (140 га) і західній (100 га). Станом на 01.01.2017 на східній ділянці родовища «Фаніпольське» залишок запасів супісків і суглинків становить: промислових категорій - 5 635 тис. М3, попередньо оцінених - 2 042 тис. М3. Родовище повністю розвідано і готово до експлуатації. В наявності хімічний склад родовища.

Опис планованої продукції (послуги, технології):

Суглинки родовища «Фаніпольське» дозволяють керамічним виробам купувати природні, натуральні кольори. Благородний колір досягається за рахунок вмісту в суглинках значної кількості домішкових оксидів заліза. Використання суглинків в рецептурі клінкерної плитки дозволяє досягти найнижчого значення водопоглинання (до 2%), морозостійкості більш 100 циклів, високої механічної міцності (понад 28 МПа), стійкості до впливів агресивних середовищ, стійкості до перепадів температур. У порівнянні з більшістю глин родовищ суглинки родовища «Фаніпольське» не характеризує схильністю до здуття в процесі випалу.

З додатковою інформацією про дану інвестиційну пропозицію Ви можете ознайомитися на сайті www.fezminsk.by

Для отримання консультації необхідно зв'язатися з фахівцями СЕЗ «Мінськ».

Контактна особа: Роман Лешко, тел .: + 375-17-237-74-93, e-mail: info@fezminsk.by

Читайте також:Оголошується набiр в групу з набуття кваліфікації спеціаліст пест контролюГрупа компаній TELEPORT GROUP шукає партнерів у ЄвропіКомпанія Українська Органіка пропонує унікальні органічні добрива SaprolifetmЗацікавлені компанії запрошуються до участі в тендеріТОВ «Метало-промисловий центр» пропонує біметалічні молоткиРомбус - комплекс послуг від ідеї до технічного управління нерухомістюІсторії успіху від юридичної компанії "Титан"Навчально-науковий інститут неперервної освіти національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова пропонує навчальні програми з розширення профілюУ Молдові проводиться тендер «Moldova Road Sector Program IV» в рамках проекту «Покращення місцевих доріг»DIAMOND of LOVE - перший український бренд весільної та вечірньої ювелірної моди

Календар подій

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis