укр рус eng
 

Центр медіації

Новини Центру медіації КТПП

Світлана Кухарчук, начальник відділу експертної оцінки та цінової інформації КТПП, проходить навчання в рамках українсько-німецького партнерського Проекту у сфері бізнесу (керівник - Фолькер Штотцнер) по Програмі підготовки бізнес-медіаторів.

Програма навчання затверджена Мюнхенською ТПП (Німеччина) і по закінчені навчання слухачам буде видано сертифікат європейського стандарту Академії торгово-промислової палати Мюнхену та Верхньої Баварії.

Наразі Кухарчук С. успішно пройдена програма "Базові навички медіатора" та отриманий Сертифікат Укранського Центру медіації при Києво--Могилянській бізнес-школі (КМБШ) - керівник Центру Г. Єрьоменко, якому доручено німецькою стороною провадити підготовку бізнес- медіаторів в рамках реалізації цього Проекту.

Поздоровляємо Світлану Кухарчук та бажаємо їй подальших успіхів у навчанні, адже впровадження бізнес медіації в Україні і, зокрема, в київському регіоні, стало одним з концептуальних завдань КТПП у допомозі бізнесу при вирішенні господарських спорів.

Саме для цього в травні 2014 року при КТПП було створено Центр медіації, який успішно розвиває свою роботу.

Читайте також:Рішенням Президії КТПП на сайт 03.10.17Оновлено Реєстр медіаторів КТППБізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"Новини від Центру медіації КТППЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТППКруглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.Медіація у трудових правовідносинахЗаконодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis